Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pamiętajcie, że Wasz kierownik ma na drugie imię Alicja 😎 😎 😎

Aaaa już wiem co miałam napisać 🙂 Że jak Wam mówią, że macie 1 cm rozwarcia, albo na opuszek palca i możecie zaraz urodzić, to ja już dawno powinnam 😮 😮 I się już nie oszczędzam od jakiegoś czasu 😉
Także nie wiem co tu jest grane 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak jak Gosia już kompletnie tracę cierpliwość... Mam ochotę krzyczeć ze złości, żeby wyłaził już 😉
A za chwilę się lepiej poczuję i jestem spokojna, ale bardziej jestem wściekła i zdenerwowana. Nie mogę spać, ani leżeć przez ten koszmarny ból w przeponie 😞 To, że nie mogę chodzić przez pachwiny jest nawet śmieszne i nie jest to dysfunkcyjny ból, ale ta przepona to koszmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
A wy dziś spać nie możecie?? Cycolina zawsze nocny marek a teraz wcześnie chodzi spać 😁 Nina za to dłużej... 😁


Może te ich zmiany trzeba uznać za objaw zbliżającego się porodu 😁
Kurde, nawet ja dziś jakaś zmęczona, cały dzień wnioski do banków wypełniałam, kompletowałam dokumenty itp. i chyba z 3 godziny na spotkaniu u doradcy siedziałam, zamuliłam się jakoś.
Pisałam wam kiedyś, że mi się brzuch opuścił, ale to chyba chwilowe, bo akurat dziś, w dniu kiedy dużo musiałam siedzieć synek mi dupkę pod żebrami umiejscowił tak, że żadna pozycja mi nie odpowiada i żebra bolą....uuaaaa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
A moja mi gmera na samym dole i to chyba powoduje skurcze u mnie 🙃


Puk puk robi 😁 ja znów szukałam diety grudniowej mamy ale znalazłam 😁 i całe szczęście bo już myślałam co ja będe jeść w święta 😁

no to dawaj nam tu dietę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...