Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cześć zołzy 🙂
Ja dziś chyba odlece tak się paskudnie czuje 😞 w nocy nic nie spałam bo mała się zaziębiła i co chwile siusiu,i z noska leciało...poza tym w krzyżu mnie tak bolało,że do teraz trzyma....chwilami pojawi się skurcz ale po minucie zanika...mąż wrócił z pracy jak mnie zobaczył to wystraszony spytał co mi jest i sam zaproponował "pomoc" 😁 tylko ja teraz nie wiem czy nie odczekać do niedzieli... 🥴

A teraz z innej paki Ola idzie do szpitala do niedzieli ma urodzić



Ze co??????????????????? Foka ma rodzić ??????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
MIEC KTG TYLKO . I PEWNIE SKURCZE WYKAZAŁO BADANIE KTG I ZOSTAWILI JA JUZ ???


Ona miała dalsze podejrzenie zatrucia ciążowego


Aha i dlatego ja zwineli, jak sama nie zacznie to wywoływać jej bedą. A jakies skurcze na ktg jej wyszły?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
No to więc tak Ola ma za wysokie ciśnienie,i jest za mocno opuchnięta,lekarz stwierdził że nie będzie ryzykował,i jak do niedzieli nie urodzi to on ma dyżur w niedziele i jej pomoże 🙂


Ha ha ha ha to się zaczęło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ola pierwsza będzie 🤪, dobrze niech już rodzi. Tylko ja myślę że ona sama nie da rady. Więc lekarz jej będzie musiał pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
No to więc tak Ola ma za wysokie ciśnienie,i jest za mocno opuchnięta,lekarz stwierdził że nie będzie ryzykował,i jak do niedzieli nie urodzi to on ma dyżur w niedziele i jej pomoże 🙂


Ha ha ha ha to się zaczęło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ola pierwsza będzie 🤪, dobrze niech już rodzi. Tylko ja myślę że ona sama nie da rady. Więc lekarz jej będzie musiał pomóc


Jak tak dalej pójdzie to może ja z nią zaczne rodzić bo już cholera nie wyrabiam z bólu 😠


To dobrze jak i Ty się załapiesz z Olką razem na poród ha ha ha ha .
No no akcje porodowe poszły w ruch ha ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Eee tam piccolo 😜 Jakąś nalewunię, albo bałagana byśmy ogarnęły 😉 hahah 🙃 🙃
To już wiemy, że do niedzieli na pewno nam się dzidziuś urodzi 😁 Moja synowa 🙂 aaa jak fajnie 😁
I zostawili ją w szpitalu, czy wraca do domu?


Do szpitala musi iść


Dobrze bo w szpitalu po stałą kontrolą bedzie , a jak jest tak bardzo opuchnieta i dalej bedzie puchła to nie beda czekac do niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki, ooo, 🤪 właśnie czytam, że Olę zostawili w szpitalu, to może będzie pierwsza, chociaż jeszcze 4 dni, to wszystko może się zdarzyć 😉 - a już miałam napisać, że brzuch jak piłeczka i wysoko 🙂. Mnie znów boli głowa 😞; czy któraś ma laktator medela mini electric? bo ja pożyczyłam od koleżanki i teraz próbuję go rozmontować i wyparzyć i nie mogę wyjąć jednej części - chciałam się podpytać czy to się wyjmuje 🙂. Miłego dnia i czekamy na dalsze wieści!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Hej Brzuszki, ooo, 🤪 właśnie czytam, że Olę zostawili w szpitalu, to może będzie pierwsza, chociaż jeszcze 4 dni, to wszystko może się zdarzyć 😉 - a już miałam napisać, że brzuch jak piłeczka i wysoko 🙂. Mnie znów boli głowa 😞; czy któraś ma laktator medela mini electric? bo ja pożyczyłam od koleżanki i teraz próbuję go rozmontować i wyparzyć i nie mogę wyjąć jednej części - chciałam się podpytać czy to się wyjmuje 🙂. Miłego dnia i czekamy na dalsze wieści!


Bo Ala przez gardło chce wyjść, więc wchodzi po żebrach do góry hahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...