Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oto moja piękna lista, ciekawe ile się z niej sprawdzi 😉

I tura: Ola, Aga Mini, Ada

II tura: Aga Kropka, Aga Kafinka, Gosia, ja

III tura: Agata, Marta, Sylwia

IV tura: Aga2010, Kasia, Iwona, Renata


🙂 🙂 🙂 Kolejność w turze raczej przypadkowa 😁 Muszę sobie zapisać moją listę i zobaczę co z tego wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Oto moja piękna lista, ciekawe ile się z niej sprawdzi 😉

I tura: Ola, Aga Mini, Ada

II tura: Aga Kropka, Aga Kafinka, Gosia, ja

III tura: Agata, Marta, Sylwia

IV tura: Aga2010, Kasia, Iwona, Renata


🙂 🙂 🙂 Kolejność w turze raczej przypadkowa 😁 Muszę sobie zapisać moją listę i zobaczę co z tego wyjdzie 😉


Mi się też tak wydaję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Próbuję zrobić moją listę w jakich turach urodzimy, ale coś mi nie wychodzi 🤨 🤨 🤨

Iwona, nie wiem czy mi się miednica rozeszła 😮 😉 A bioder dawno nie mierzyłam. Jak byłam w szpitalu to pierwszy raz mi mierzyli miednicę takim fajnym przyrządem hihi 🙂 Lekarz nigdy tego nie robił. A ile mam cm to mi już nie powiedzieli.


Mnie to pewnie na końcu listy zapisujesz i tak raczej będzie, bo albo ja prawie żadnych objawów nie mam albo ja się na nich poznać nie mogę 😞


A masz rację, jesteś u mnie w ostatniej turze 😁 Ale wiesz Iwona, można nie mieć objawów a tu NAGLE poród i koniec 🙂 Tak niespodziewanie 🙂 Wiadomo, że to takie nasze listy, to zgadywanie 😁


hahah muszę Cię przenieść, bo jak Ciebie wytelepie tyle kilometrów, to będziesz wcześniej 🙂 Ja też opon nie zmieniłam 🤨 Ale po mieście dam radę, nawet w śnieżycę hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mi do terminu zostało 30 dni, a ciągnie się teraz ten czas , że szok. I tak wszystkie urodzą i tak, nie ważne kiedy 😉


A może któraś będzie ewenementem i będzie kilka lat w ciąży?? 😉
co ja gadaaaaaaaaammmmmmm 😜 Na łeb mi pada... czuję się opóźniona w rozwoju i gUpia na maxa 😜

pomocy 🤨 🤨 🤔 🤔 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Próbuję zrobić moją listę w jakich turach urodzimy, ale coś mi nie wychodzi 🤨 🤨 🤨

Iwona, nie wiem czy mi się miednica rozeszła 😮 😉 A bioder dawno nie mierzyłam. Jak byłam w szpitalu to pierwszy raz mi mierzyli miednicę takim fajnym przyrządem hihi 🙂 Lekarz nigdy tego nie robił. A ile mam cm to mi już nie powiedzieli.



Mnie to pewnie na końcu listy zapisujesz i tak raczej będzie, bo albo ja prawie żadnych objawów nie mam albo ja się na nich poznać nie mogę 😞


A masz rację, jesteś u mnie w ostatniej turze 😁 Ale wiesz Iwona, można nie mieć objawów a tu NAGLE poród i koniec 🙂 Tak niespodziewanie 🙂 Wiadomo, że to takie nasze listy, to zgadywanie 😁


hahah muszę Cię przenieść, bo jak Ciebie wytelepie tyle kilometrów, to będziesz wcześniej 🙂 Ja też opon nie zmieniłam 🤨 Ale po mieście dam radę, nawet w śnieżycę hihi 😁


Właśnie ja też się tego boję, opony dopiero u męża rodziców wymienimy bo tam są, to jak będzie śnieg to przynajmniej 6 godzin mnie czeka jazdy to po całym tym wyjeździe dziecko będzie miało tak dość będzie chciało się jak najszybciej wydostać. Raz jechałam jednego dnia do domu a drugiego wracałam, to aż płakałam tak mnie plecy bolały i brzuch był cały twardy, ze zmęczenia zasypiałam na siedząco a potem pare dni do siebie dochodziłam, to teraz boję się że urodzę, aby tylko nie gdzieś w drodze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mi do terminu zostało 30 dni, a ciągnie się teraz ten czas , że szok. I tak wszystkie urodzą i tak, nie ważne kiedy 😉


A może któraś będzie ewenementem i będzie kilka lat w ciąży?? 😉
co ja gadaaaaaaaaammmmmmm 😜 Na łeb mi pada... czuję się opóźniona w rozwoju i gUpia na maxa 😜

pomocy 🤨 🤨 🤔 🤔 🙃 🙃


Tutaj już pozostaje leczenie na nogi bo na głowę to dawno za późno 😜 😜 😜 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mi do terminu zostało 30 dni, a ciągnie się teraz ten czas , że szok. I tak wszystkie urodzą i tak, nie ważne kiedy 😉


A może któraś będzie ewenementem i będzie kilka lat w ciąży?? 😉
co ja gadaaaaaaaaammmmmmm 😜 Na łeb mi pada... czuję się opóźniona w rozwoju i gUpia na maxa 😜

pomocy 🤨 🤨 🤔 🤔 🙃 🙃


Biały kaftan 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🤪 🤪
Leżałam i troszkę pospałam, ale jestem dziś zmulona 😞, kazdy następny dzien jest coraz gorszy - masakra 😞 Ja już chce pozbyć się tego brzucha !!!
No Ninka mam nadzieję że twoja magiczna lista się sprawdzi i zaraz po dziewczynach z 1 tury urodzę 🙂

Ninka czy Ty już kwalifikujesz się do czubków ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Gosiu Ona już dawno się kfalfikowała do czubów tylko kolejki są długie i trzeba czekać 🙃 😮


He he he he he Ja mieszkam niedaleko Tworek (szpital dla psychicznych) mogę załatwić miejsce ha ha ha ha ha , koleżanki mama tam pracuje 🤪


To Ty Gosia tam załatw miejsce ale mojej babci ha ha ha Moja mama pisze, że już z nią coraz gorzej. Ostatnio stała przy drzwiach od balkonu i pukała i wołała, żeby jej ludzie otworzyli 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ja się tam dostanę natychmiast, bo mam dużo znajomych i plecy 😎 😎 😎
Idę poleżeć koło mojego Chrabąszcza 😁


Już się przyznaj, że masz chcice !!!!!!!!!! 😜 🙃 😮


Bo ona chce sie załapać na pierwsza ture 😜


Co Ty Gosia Ona poszła tylko pokręcić śmigłem męża 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ja się tam dostanę natychmiast, bo mam dużo znajomych i plecy 😎 😎 😎
Idę poleżeć koło mojego Chrabąszcza 😁


Już się przyznaj, że masz chcice !!!!!!!!!! 😜 🙃 😮


Bo ona chce sie załapać na pierwsza ture 😜


To samo napisałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...