Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Gosiu Ona już dawno się kfalfikowała do czubów tylko kolejki są długie i trzeba czekać 🙃 😮


He he he he he Ja mieszkam niedaleko Tworek (szpital dla psychicznych) mogę załatwić miejsce ha ha ha ha ha , koleżanki mama tam pracuje 🤪


To Ty Gosia tam załatw miejsce ale mojej babci ha ha ha Moja mama pisze, że już z nią coraz gorzej. Ostatnio stała przy drzwiach od balkonu i pukała i wołała, żeby jej ludzie otworzyli 😮 🙃


Ha ha ha ha biedna babcia. A gdzie ona chciała wejść? Do sklepu ?
A tak serio to straszne jest , opiekowac się chora osobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj ma loty ta moja Babcia 🤨 Niestety moja Mama musi się nią sama opiekować i jeszcze jej rodzona siostra strasznie się psoci bo chce mojej Mamie odebrać mieszkanie, które Mama dostała w darowiźnie od Babci bo niby źle opiekuje się Babcią 😮 🤔 Z rodziną ładnie, ale na zdjęciu a jak już chodzi o majątek to by człowiek powiesili jak ktoś za dużo dostanie 🤔 😮
Nina ma suche plecy, ale tłustą pipkę !!! 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Jeszcze zdążyłam przeczytać obtłuszczonych plecach... Wam coś powiedzieć, to potem się z człowieka wyśmiewacie i wypominacie mu wszystko... Chcicy nie mam, także nie twórzcie historii moje drogie tłuściochy 😜


Ha ha ha ha ha i jeszcze podgladasz ????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Oj ma loty ta moja Babcia 🤨 Niestety moja Mama musi się nią sama opiekować i jeszcze jej rodzona siostra strasznie się psoci bo chce mojej Mamie odebrać mieszkanie, które Mama dostała w darowiźnie od Babci bo niby źle opiekuje się Babcią 😮 🤔 Z rodziną ładnie, ale na zdjęciu a jak już chodzi o majątek to by człowiek powiesili jak ktoś za dużo dostanie 🤔 😮
Nina ma suche plecy, ale tłustą pipkę !!! 😜 😜 😜


I obtłuszczony mózg 😉 😉 😉 😜 😜 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Oj ma loty ta moja Babcia 🤨 Niestety moja Mama musi się nią sama opiekować i jeszcze jej rodzona siostra strasznie się psoci bo chce mojej Mamie odebrać mieszkanie, które Mama dostała w darowiźnie od Babci bo niby źle opiekuje się Babcią 😮 🤔 Z rodziną ładnie, ale na zdjęciu a jak już chodzi o majątek to by człowiek powiesili jak ktoś za dużo dostanie 🤔 😮
Nina ma suche plecy, ale tłustą pipkę !!! 😜 😜 😜


Ha ha pipka to jak jaskinia 🤪 🤪 🤪 🤪 A o plecach to sama mówiła że są tłuste ha ha ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Oj ma loty ta moja Babcia 🤨 Niestety moja Mama musi się nią sama opiekować i jeszcze jej rodzona siostra strasznie się psoci bo chce mojej Mamie odebrać mieszkanie, które Mama dostała w darowiźnie od Babci bo niby źle opiekuje się Babcią 😮 🤔 Z rodziną ładnie, ale na zdjęciu a jak już chodzi o majątek to by człowiek powiesili jak ktoś za dużo dostanie 🤔 😮
Nina ma suche plecy, ale tłustą pipkę !!! 😜 😜 😜


I obtłuszczony mózg 😉 😉 😉 😜 😜 😜 😁 😁 😁


Nie.......... nie sądzę, żebym miała taki organ 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Oj ma loty ta moja Babcia 🤨 Niestety moja Mama musi się nią sama opiekować i jeszcze jej rodzona siostra strasznie się psoci bo chce mojej Mamie odebrać mieszkanie, które Mama dostała w darowiźnie od Babci bo niby źle opiekuje się Babcią 😮 🤔 Z rodziną ładnie, ale na zdjęciu a jak już chodzi o majątek to by człowiek powiesili jak ktoś za dużo dostanie 🤔 😮
Nina ma suche plecy, ale tłustą pipkę !!! 😜 😜 😜


I obtłuszczony mózg 😉 😉 😉 😜 😜 😜 😁 😁 😁


Nie.......... nie sądzę, żebym miała taki organ 😮 😮


Ha ha ha ha może wyparował ,albo wysechł bo upalne lato było 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Foch!! 😠 😠 Wzięłam swoje manatki, suwaczki i awatar i wyprowadzam się z forum 🤨 🤪 🤪
Do widzenia paniom 😠 😠


Ha ha ha ha szybko do nas wrócisz , nigdzie nie znajdziesz takich świrusek jak my ha ha ha ha ha





















Hi ha ho 🤪 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ha ha ha Gosia a ciekawe czy Jaskiniowcy palą tam ognisko ?? !! 🤪 🤪


Pewnie tak 🤪 I polują na mamuty 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Ha ha ha 🤪 😁 😁
A teraz tak serio a gdzie Aga Mini ?? 😮 🙃


Aga zle się czuła dziś i penie leży , odpoczywa. Nabiera sił przed porodem 🤪 🤪 Może ona bedzie nastepna 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Dobra sypać się Laski i rodzić !!!!!!!!!! A ja sobie pochodzę i urodzę 28 grudnia 😁 Bo chcę w Święta się najeść tego co uszykuje 😁 😜


A ja chce przed świetami , aby mić już Olkę w domu 🤪 🤪 🤪 Pozbyć się tego dużego ciężaru i powoli tracic to nadwagę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...