Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Aga krzyż może Cię juz bolec bo niebawem będziesz rodziła. Ten ból jest może przepowiadający poród 🤪 🤪 🤪 I może boleć aż do samego porodu .
Ja tak miałam z Paulinką, długo przed porodem mnie bolało wszystko w okolicach brzucha.


a jak sądzisz ile dni moge czekać?? 😁


Aguś to różnie bywa, ja miałam dosyć długo 😞 Swa tygodnie przed porodem do szpitala poszłam a zaczęło mnie boleć jeszcze jak w domu byłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Aga dostała bóli z zazdrości, że Ola jest pierwszą, najbardziej pewną na rozpakowanie 😁
hahaha 🤪 🙃
A właśnie Aga, jak mała się przekręciła to mówili Ci czego się bardziej spodziewać - sn czy cc??


jeśli nie przekroczy 3500 moge naturalnie jak nie to cesarka,ale mam uważać bo już ma prawdopodobnie 3 kilo tak mówił mi po usg 😉


No to Maja dieta teraz, żeby mamusia mogła naturalnie urodzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Aga dostała bóli z zazdrości, że Ola jest pierwszą, najbardziej pewną na rozpakowanie 😁
hahaha 🤪 🙃
A właśnie Aga, jak mała się przekręciła to mówili Ci czego się bardziej spodziewać - sn czy cc??


jeśli nie przekroczy 3500 moge naturalnie jak nie to cesarka,ale mam uważać bo już ma prawdopodobnie 3 kilo tak mówił mi po usg 😉



Eeeeeee to sn bedziesz rodziła 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na chwile pakuje torbe o 16 ruszam na szpital... lekarz pow że nie bedzie ryzykować bo mamciśnienie za duże i opuchliznę i wody tyle że lepiej być pod stałą opieką...
w niedziele dopiero ma dyżur ale powiedział że jak do niedzieli nie urodze to mi POMOŻE i damy rade...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
jestem na chwile pakuje torbe o 16 ruszam na szpital... lekarz pow że nie bedzie ryzykować bo mamciśnienie za duże i opuchliznę i wody tyle że lepiej być pod stałą opieką...
w niedziele dopiero ma dyżur ale powiedział że jak do niedzieli nie urodze to mi POMOŻE i damy rade...


Ola trzymam kciuki kochana,zeby wszystko poszło łatwo i bezboleśnie!!!!!
wszystko będziedobrze i jako pierwsza będziesz trzymać w ramionach swoje maleństwo 😁
Daj znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
jestem na chwile pakuje torbe o 16 ruszam na szpital... lekarz pow że nie bedzie ryzykować bo mamciśnienie za duże i opuchliznę i wody tyle że lepiej być pod stałą opieką...
w niedziele dopiero ma dyżur ale powiedział że jak do niedzieli nie urodze to mi POMOŻE i damy rade...


Ola to może pierwsza będziesz 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
jestem na chwile pakuje torbe o 16 ruszam na szpital... lekarz pow że nie bedzie ryzykować bo mamciśnienie za duże i opuchliznę i wody tyle że lepiej być pod stałą opieką...
w niedziele dopiero ma dyżur ale powiedział że jak do niedzieli nie urodze to mi POMOŻE i damy rade...


I mąż Ci nie był potrzebny do puknięcia 🙃 🙃
A tak na poważnie to Ola trzymaj się, jesteśmy z Tobą i z Alą 😁 Myśl pozytywnie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
może mała sie ustawia do kanału rodnego?
mnie tak bardzo krzyżbolał przedwczoraj i wczoraj,ale wczorajpo kąpieli minęło


mi nawet po kąpieli nie pomogło 😞 a brałam taką cieplutką i długą 😞



Mhhh Aga to moze już i twoja Majeczka się szykuje do wyjścia 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laptopa nie biore... mąż zawału dostał że to już w niedziele 😁
zreszta do niedzieli zobaczymy niby powiedział że pomoże a bedzie w złym nastroju i poiwe pani wraca na chate jeszce... i wróci z bólami 😁
no tak wiec sie nie nastawiam na nic... nie boje się nie panikuje... mam nadzieje ze w niedziele najpóźniej koło 18 bede tuliła mała w rączkach...
poprostu jestem tak wykończona i tak wyczerpana że już mi obojętnie 🙂 a wy mnie możecie wyprzedzac tylko dajcie znac mi na komóre:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
może mała sie ustawia do kanału rodnego?
mnie tak bardzo krzyżbolał przedwczoraj i wczoraj,ale wczorajpo kąpieli minęło


mi nawet po kąpieli nie pomogło 😞 a brałam taką cieplutką i długą 😞



Mhhh Aga to moze już i twoja Majeczka się szykuje do wyjścia 🤪 🤪


hahaha Aga siłą ja wypchnie 😁 😁 z zazdrości 😁
🙃 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Wiecie może czy wody płodowe mogą się sączyć tylko podczas leżenia?? Czy mogą odejść też podczas chodzenia lub siedzenia?


Mi odeszły wody jak wstałam ze szpitalnego łóżka , a jak szłam na porodówkę to kazały mi włozyć coś miedzy nogi abym nie zalała korytzrza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Wiecie może czy wody płodowe mogą się sączyć tylko podczas leżenia?? Czy mogą odejść też podczas chodzenia lub siedzenia?


tak i tak ale podczas leżenia bardziej na boku bo dziecko kanał odblokowuje z główki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
laptopa nie biore... mąż zawału dostał że to już w niedziele 😁
zreszta do niedzieli zobaczymy niby powiedział że pomoże a bedzie w złym nastroju i poiwe pani wraca na chate jeszce... i wróci z bólami 😁
no tak wiec sie nie nastawiam na nic... nie boje się nie panikuje... mam nadzieje ze w niedziele najpóźniej koło 18 bede tuliła mała w rączkach...
poprostu jestem tak wykończona i tak wyczerpana że już mi obojętnie 🙂 a wy mnie możecie wyprzedzac tylko dajcie znac mi na komóre:P


Masz racje nie bój się,pocierpisz troszkę ale mała juz bedziesz miała i bedziesz po wszystkim a my bedziemy sie modliły aby pojśc w twoje slady. Ja juz skladam rece do Boga ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
może mała sie ustawia do kanału rodnego?
mnie tak bardzo krzyżbolał przedwczoraj i wczoraj,ale wczorajpo kąpieli minęło


mi nawet po kąpieli nie pomogło 😞 a brałam taką cieplutką i długą 😞



Mhhh Aga to moze już i twoja Majeczka się szykuje do wyjścia 🤪 🤪


hahaha Aga siłą ja wypchnie 😁 😁 z zazdrości 😁
🙃 😮 🤪


Ty dupku ja ci pierwsza napisałam że nie mam siły dojść do kompa tak mnie kręgosłup boli to ty się wpychasz 😁


do niedzieli masz czas kochana... potem mój ojciec pójdzie do mojego lekarza i go wyprosi o pomoc dla córeczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aduś napisał(a):
Aga ja myślę,ze to juz niedługo,takiebóle krzyża są przed porodem krótko 😮
ha ha wyścigi...Aga czy Ola.. 😁


Ja nie obstawiam, bo to dwie oszustki są 😉 Zawsze coś kombinują z cichacza 🙂


a sie okaże że pierwsza bedziesz hahaha 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...