Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jeszcze nie nadrobiłam, a Marta się pojawiała?? Może wiecie.... ona ...... ..... ......... się zakradła na porodówkę?? Takie jak ona to są najgorsze.... Szara eminencja 🤪


Nina już o tym rozmawiałyśmy że konfidentki pokroju naszej Pigi z sutem chcą nasz wygryźć 😁 🤪


A Ty Aguś jeszcze nie na porodówce ?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
ja właśnie sypialnie doprowadziłam do porządku, dawno tak nie wyglądała 🙂 czyściutko i ładnie pachnie bo nie dośc że używam ostatnio tych pałeczek zapachoych do odkurzacza to mąż mi kupił odświerzacz w żelu z ambipur eukaliptus i limetka taki delikatny zapaszek, bardzo go lubie 🙂, musze się położyć bo mnie bardzo zołądek boli tak jakoś mi niedobrze, odpoczne i biorę się za reszte, łazienka mi odchodzi bo mąż dzisiaj robi tam akcje antypleśniową, właśnie które z Was mieszkają w domach prywatnych?? macie problemy z pleśnią w łazience?? bo u nas zawsze na jesien i wiosne cały sufit i płytki czarne...i moje SPA nie wygląda wtedy jak SPA 😞 🤪


Wilgoć i pleśń chyba w wielu domach się pojawia,bez względu,czy własny,czy wynajmowany...
Ja odpukać nie mam w domu ani grama wilgoci i oby tak zostało 😉

no w sumie tak ale w bloku jak mieszkałam to tam stale kaloryfery ciepłe i nie było czegoś takiego
właśnie uruchomiłam swój kominek do aromaterapi i se wącham, może to pomoże na moje dolegliwości
a co do gbs, dziwne że pobierali wam z odbytu a nie z pochwy, mi dwie różne gin tłumaczyły że w odbycie nie jest groźny, tylko jak sie do pochwy dostanie, ale może u was najpierw tu sprawdzają a jak wyjdzie pozytywny to dopiero z pochwy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jeszcze nie nadrobiłam, a Marta się pojawiała?? Może wiecie.... ona ...... ..... ......... się zakradła na porodówkę?? Takie jak ona to są najgorsze.... Szara eminencja 🤪


Nina już o tym rozmawiałyśmy że konfidentki pokroju naszej Pigi z sutem chcą nasz wygryźć 😁 🤪


Ten jej wystający cyc z sutem... Ona jest bezwstydna, że takie rzeczy Ci wysyła na pocztę 😮 😮 Ale Marta razem z nią?? !! W to nie uwierzę, ona taka cnotliwa. To niemożliwe, żeby dwie czarne owce w stadzie nam się trafiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
ja właśnie sypialnie doprowadziłam do porządku, dawno tak nie wyglądała 🙂 czyściutko i ładnie pachnie bo nie dośc że używam ostatnio tych pałeczek zapachoych do odkurzacza to mąż mi kupił odświerzacz w żelu z ambipur eukaliptus i limetka taki delikatny zapaszek, bardzo go lubie 🙂, musze się położyć bo mnie bardzo zołądek boli tak jakoś mi niedobrze, odpoczne i biorę się za reszte, łazienka mi odchodzi bo mąż dzisiaj robi tam akcje antypleśniową, właśnie które z Was mieszkają w domach prywatnych?? macie problemy z pleśnią w łazience?? bo u nas zawsze na jesien i wiosne cały sufit i płytki czarne...i moje SPA nie wygląda wtedy jak SPA 😞 🤪

Wilgoć i pleśń chyba w wielu domach się pojawia,bez względu,czy własny,czy wynajmowany...
Ja odpukać nie mam w domu ani grama wilgoci i oby tak zostało 😉

no w sumie tak ale w bloku jak mieszkałam to tam stale kaloryfery ciepłe i nie było czegoś takiego
właśnie uruchomiłam swój kominek do aromaterapi i se wącham, może to pomoże na moje dolegliwości
a co do gbs, dziwne że pobierali wam z odbytu a nie z pochwy, mi dwie różne gin tłumaczyły że w odbycie nie jest groźny, tylko jak sie do pochwy dostanie, ale może u was najpierw tu sprawdzają a jak wyjdzie pozytywny to dopiero z pochwy??


Ja miałam gbs z pochwy i odbytu pobierane a nie wiedziałam że można tak i tak... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jupiiiiiiiiiiiiii 😁 Dzwonili moi rodzice, że dadzą nam 300 zł na łóżeczko i możemy sobie jechać i odebrać 😁 Ale się cieszę 😁 Co tam, że bez materaca, ale na razie nie starczy 😜 Ale przynajmniej trochę wywietrzeje łóżeczko 😁 Także po takiej wiadomości na pewno dziś nie będę ryczeć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Jeszcze nie nadrobiłam, a Marta się pojawiała?? Może wiecie.... ona ...... ..... ......... się zakradła na porodówkę?? Takie jak ona to są najgorsze.... Szara eminencja 🤪


Nina już o tym rozmawiałyśmy że konfidentki pokroju naszej Pigi z sutem chcą nasz wygryźć 😁 🤪


Ten jej wystający cyc z sutem... Ona jest bezwstydna, że takie rzeczy Ci wysyła na pocztę 😮 😮 Ale Marta razem z nią?? !! W to nie uwierzę, ona taka cnotliwa. To niemożliwe, żeby dwie czarne owce w stadzie nam się trafiły.


No wiesz ona mi tak spamowała skrzynke tym zdięciem ze szok 😁


Ja się dziwię jej mężowi, że do pracy chodzi, ja takiej ladacznicy bym z oka ni spuszczała 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Jupiiiiiiiiiiiiii 😁 Dzwonili moi rodzice, że dadzą nam 300 zł na łóżeczko i możemy sobie jechać i odebrać 😁 Ale się cieszę 😁 Co tam, że bez materaca, ale na razie nie starczy 😜 Ale przynajmniej trochę wywietrzeje łóżeczko 😁 Także po takiej wiadomości na pewno dziś nie będę ryczeć 😁


No to super Nina!!!! Męża pod pachę i do sklepu 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):


Ja miałam gbs z pochwy i odbytu pobierane a nie wiedziałam że można tak i tak... 🤔

widocznie można co kraj to obyczaj, a u mnie sytuacja przedstawia się tak:
[URL=http://silje87.pxd.pl/zdjecie/485234/1/dsc00695/][IMG]http://silje87.pxd.pl/zdjecie/485234/1/dsc00695[/IMG][/URL]
dobra nie umiem zrobić żeby było widać obrazek ale jak sie kliknie to sie otwiera
http://silje87.pxd.pl/zdjecie/485234/1/dsc00695
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
A ja być może będe miała już w środe wózeczek dla Maji 😁 tyle że nie w kwiatki 😉 ale przeżyje 😁 kolor 1 ma być 😁
http://www.salondzieciecy.com.pl/obraz.php?nazwa1=Mariner.JPG&zid1=253&znr=20&znr2=30&znr3=0&zatabela=wozki_g_spacerowe&zkontr_strona1=&szuk1=

fajny, też miałam taki kupować, ale szczerze to teraz wsyztskie wózki mają takie same rozwiązania i podobnie wyglądają, moja sąsiadka strasznie poleca wózki maclarena i rzeczywiście świetnie się prowadzą ale cena mnie osobiście zbija z nóg, chociaż mój mąż stwierdził że kupi Zosi spacerówke z tej firmy model Volvo żeby do auta pasowało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
A ja być może będe miała już w środe wózeczek dla Maji 😁 tyle że nie w kwiatki 😉 ale przeżyje 😁 kolor 1 ma być 😁
http://www.salondzieciecy.com.pl/obraz.php?nazwa1=Mariner.JPG&zid1=253&znr=20&znr2=30&znr3=0&zatabela=wozki_g_spacerowe&zkontr_strona1=&szuk1=

fajny, też miałam taki kupować, ale szczerze to teraz wsyztskie wózki mają takie same rozwiązania i podobnie wyglądają, moja sąsiadka strasznie poleca wózki maclarena i rzeczywiście świetnie się prowadzą ale cena mnie osobiście zbija z nóg, chociaż mój mąż stwierdził że kupi Zosi spacerówke z tej firmy model Volvo żeby do auta pasowało 🤪


haha 🙂 To ja muszę Forda szukać 😉 Wczoraj zapomniałam, że jest mróz i zostawiłam na ręcznym i chyba coś tam się stało 😮 😮 Ale to nie -10 żeby miała linka pęknąć 😠 Agata, kiedy mogę wpadać do Ciebie na kulig?? 😁 Świetne masz widoki 😁 Jak ja bym chciała na wsi mieszkać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):


haha 🙂 To ja muszę Forda szukać 😉 Wczoraj zapomniałam, że jest mróz i zostawiłam na ręcznym i chyba coś tam się stało 😮 😮 Ale to nie -10 żeby miała linka pęknąć 😠 Agata, kiedy mogę wpadać do Ciebie na kulig?? 😁 Świetne masz widoki 😁 Jak ja bym chciała na wsi mieszkać 😁

hehe no mój mąż tez zawsze na ręcznym, a ja nie, miałam kiedyś poloneza a kto miał to wie że w nim nigdy ręcznego nie było, ja zawsze na biegu zostawiam, na 1 albo wstecznym i się nie boje 🙂
ja nie wiem czy widoki świetne, może i świetne ale za to nie ma gdzie wózkiem na spacer iśc, ani chodnika ani nic, wąska droga tu strach autem jeździć a co dopiero wózkiem z dzieckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


No a dostaniemy coś z Forda?? 😮 Nina wasz ford też jest tak podatny na mróz i korozje?? nasz progi już musiał mieć robione...

a to norma, już mało które auta są odporne na korozje, na przeciwko sąsiad ma forda rengera 3letniego za 200 tys prawie super wypaśne wyposażenie a rdze sadzi gdzie sie da 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):


No a dostaniemy coś z Forda?? 😮 Nina wasz ford też jest tak podatny na mróz i korozje?? nasz progi już musiał mieć robione...

a to norma, już mało które auta są odporne na korozje, na przeciwko sąsiad ma forda rengera 3letniego za 200 tys prawie super wypaśne wyposażenie a rdze sadzi gdzie sie da 🤪


Hihi, Ford gówna wOrt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mi Agata ten Maclaren się nie podoba jakoś. A cena faktycznie wysoka.

Aga, wiesz co ja nie wiem, bo my go kupiliśmy w maju, także to jego pierwsza zima. Rdzy na razie nie ma, także zobaczymy jak przetrwa zimę 😉



mi model osobiście tez nie ale mojemu mężowi nazwa się podoba 🤪
sąsiadka za swoją spacerówke z maclarena dała 800zł, też mała nawte podobna do tej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):


No a dostaniemy coś z Forda?? 😮 Nina wasz ford też jest tak podatny na mróz i korozje?? nasz progi już musiał mieć robione...

a to norma, już mało które auta są odporne na korozje, na przeciwko sąsiad ma forda rengera 3letniego za 200 tys prawie super wypaśne wyposażenie a rdze sadzi gdzie sie da 🤪


Ten typ chyba tak ma 😁 my w lutym za wymiane tarcz i klocków hamulcowych zapłaciliśmy ok 500zł bo musiały być wentylowane tarcze

to tanio, to mój gad jest droższy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Nie, nie... Ja nie gadam nic złego na mojego Fordzika, bo oprócz drobnej sprawy elektrycznej nic nie musieliśmy w nim robić. Oby w zimę się dobrze sprawował 😁 Jedyne co, to mam straszną wilgoć w bagażniku 😮 😮

e to z salonu czy używany?? bo nasz znajomy kupił też super było a potem właśnie jakaś wilgoć i rdza i sie okazało że z tych powodziowych był, a capi stęchlizną jak diabli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny.
wlasnie sie zarejestrowalam i czytam troszke.
jesli moge cos o wozkach.... my juz kupilismy ok 2 mies. temu. poczatkowo chcielismy taki wlasnie z gondola, itp.... jednak po doswiadczeniu innych znajomych, uparlam sie, ze chce wozek, ktory jest lekki, sklada sie jednym ruchem, bez zdejmowania gondoli. uwiezcie mi, ze to jest bardzo meczace - takie za kazdym razem zdejmowanie gondoli, upychanie do bagaznika, potem skladanie oddzielnie stelaza. masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


Dla tego wole kupić wózek 3 funkcyjny,gdzie po przerobieniu na sportówke mała pojeeździ troche 🙂 osobiście to lubie wózki z coneco,Oliwka ma sportówke,miała chyba 8 miesięcy jak ją kupiliśmy,była raz na gwarancji (z naszej winy) ale ją naprawili bez kosztów żadnych 🙂

ja chciałam 3 funkcyjny żeby zaraz nie latać i nie szukać spacerówki, jakiejś parasolki co sie na chodniku potrafi rozkraczyć ale moim zdaniem moja wersja spacerowa nie bardzo jest bo jakaś wąska, mała w niej długo nie pojeździ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):


No a dostaniemy coś z Forda?? 😮 Nina wasz ford też jest tak podatny na mróz i korozje?? nasz progi już musiał mieć robione...

a to norma, już mało które auta są odporne na korozje, na przeciwko sąsiad ma forda rengera 3letniego za 200 tys prawie super wypaśne wyposażenie a rdze sadzi gdzie sie da 🤪


Ten typ chyba tak ma 😁 my w lutym za wymiane tarcz i klocków hamulcowych zapłaciliśmy ok 500zł bo musiały być wentylowane tarcze

to tanio, to mój gad jest droższy 😞


a ile twój gad wyniósł przy zmianie klocków i tarcz??

razem z robocizną która była po znajomości?? ponad 900zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...