Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Komisja gier i zakładów specjalnych ogłasza że w ramach typowania na wiejskie zwierzaki wytypowaliśmy
Królika- nie jaką Aleksandre vel Foka
Kure - Nine vel Orka Willy
Owce - Gosie vel nie wiem 😁
Burka - Agate vel nie wiem 🙂
Laureaci proszeni są o dostarczenie swoich zdięć w terminie do 7 dni roboczych w innym wypadku opublikuje je jurry składające się z :
Krowy - Mini vel wieloryba,vel Miniaturki 😁
Prosiaka - Kasi vel Delfinicy vel Pigi 😁



DO POWYŻSZEJ INFORMACJI DOPISUJE SIĘ PIGI ADMINISTRATOR 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Jeju was to chociaż coś boli twardnieje , a mi to nic 🤨 😞 a bym chciała już jechać na tą zasraną porodówkę !


U mnie też nic nie było, jakiś tam od czasu do czasu błahy skurcz złapał. Dzień wcześniej jeszcze śmigałam załatwiając różne sprawy i szczerze mówiąc mi nic nie zapowiadało, że na drugi dzień urodzę i to jeszcze w terminie. Późnym wieczorem jeszcze siedziałam na forum i napisałam coś w tym stylu: Dziewczyny to która następna? - padło na mnie, pierwszy mocny skurcz złapał mnie po 1 w nocy i dalej już poszło.

Głowa do góry, będzie dobrze.

Grudnióweczki życzę powodzenia oraz łatwych i szybkich porodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajrzałam się tylko przywitać i lecę spać 😉 Byłam u lekarza i na razie nic się nie zapowiada na poród 😉 Dostałam skierowanie do szpitala za 2 tygodnie na badania ktg i morfologię jeśli nic się do tej pory nie stanie. Wówczas będzie wiadomo czy mnie zostawią czy wypuszczą choć to będzie 5 dni przed terminem 🤪 Poza tym mała waży 2800 kg także lekarz mówił, że w normie choć gigantka z niej nie będzie 😁 😁 P.S. Może Aga Kafinka jako druga urodzi bo już za długa przerwa jest ha ha 😜 Mini- mąż po wypłacie więc ruszaj na porodówkę 😁 Eh ciekawe która będzie następna 🙃 Póki co zmykam i do jutra krowy ! 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Agusia 😘
Ja na pewno nie będę następna bo czuje się dobrze mam nadzieje, że noc też będzie dobra 🙂 Coś czuję, że rozpakuje się Kafinka albo Mini 😉 Ale raczej Mini 😜 Ja siedzę i piję mleko nawet się nie rozdrabniam i prosto z kartonu bo zgaga mnie spali od środka !! 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
Ciekawe co z Agnieszką-Kafinką ? Może i ona rodzi... A Ty jak się Ola czujesz? Może też dziś odjedziesz i będą 3 maluszki jednego dnia? 🙂


u mnie chyba nic sie nie zapowiada... eh... juz bym chciala ez ale co nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
[color=red] miniatura urodziła Maje 3400 55 ur 7.32 [/color]


o SUPER, GRATULACJE 😁 ja wstałam, a tu takie wieści i też szybko, idę spać to w dwupaku, budzę się i już malutka jest na świecie! Ale sn urodziła? Ola, podeślij zdjęcie i przysyłaj wiesci jak bedzie cos wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
No widać seksik jej pomógł 🙂 A my Aga co do Świąt będziemy chodzić? Kurcze ja to bym tak za tydzień chciała rodzić hehe no ale chcieć to sobie moge a ciekawe co maluch dla mnie przygotuje 🙂


Ja tylko chcę, żeby nie w Święta 🙂 z jednej strony mi sie nie spieszy, a z drugiej jak pomysle, ze do terminu mamy w sumie prawie 4 tyg, to duzo! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...