Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
faktycznie w taka pogode to ja bym nie chciala jechac do szpitala nie dosc ze ślisko to jeszcze kierowca bardzo zdenerwowany to mogloby być ekstremalne uczucie hehe 😉 ja sie cos paskudnie czuje ale to chyba przez ta noc niewyspana jestem musze dzis nadrobic. Ide robic kolacje a pozniej pewnie wykapie sie i do wyrka wpakuje bo padam 🤢 pewnie jeszcze wpadne później zobaczyc czy sa jakies nowe wiadomosci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

kurcze ale juz blisko waszych terminow!
Ja mialam termin rok temu na 5 grudnia ale niunia wyklula sie w Andrzejki :P

sprzedam :

rzeczy dla chłopca http://allegro.pl/bcm-paka-dla-chlopaka-26-szt-oryginalne-i1344596272.html

sukienke dla dziewczynki na chrzest i inne wazne okazje http://allegro.pl/sukienka-na-chrzest-roczek-swieta-slub-rozm-74-i1337243028.html

oraz pake dla dziewczynki 🙂 http://allegro.pl/bcm-super-dla-dziewczynki-24szt-oryginalne-i1341706978.html

pozdrawiam.

Wiecej pytan na gg 20749246
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Minaiturka czeka na kolacje,coś na szybko a jej mąż się boji bo jeszcze jej nie tknął a skurcze się pojawiają ale narazie spokojna głowa bo jeszcze po nich nie lamentuje 😁 może do środy urodze chyba że dziś się coś rokręcić planuje... 😁 a wtedy kolej na Ole 😁

Miniaturka już nie oszukuj wszystkie wiemy że nie czekasz na kolacje tylko na portfel męża 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślałam, że tu Rozmowy w toku, a tu ledwo 3 strony miałam do nadrobienia 😉 Gdzie się wszystkie podziewają?? 😮 😮
Agata, masz rację, ta materialna krowa tylko na męża wypłatę czeka 😜 Ale jaka będzie dla niego milutka jak tylko wyczuje zapach pieniędzy 😜
Nie mogę przeżyć sytuacji Oli... Szpital jest tak nieprzyjemnym miejscem i dosyć, że czeka nas leżenie po porodzie, to ją trzymali parę dni i w sumie nic konkretnego nie zrobili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Co jest gUpki?? 😁

a nic ciekawego ja osobiście planuje jaką kure na obiad jutro przygotować, może faszerowaną?? 🤪


Jakaś aluzja z tą kurą?? Naczytałaś się gUpot Wieprzowiny i też gadasz tak samo jak i ona 😉

Zdjęłam obrączkę i nie mogę tego przeżyć 🤨 🤨

Patrzę na puste łóżeczko i nie mogę się doczekać, aż będzie tam leżał mój synek 🙂 ahhhh... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Co jest gUpki?? 😁

a nic ciekawego ja osobiście planuje jaką kure na obiad jutro przygotować, może faszerowaną?? 🤪


Jakaś aluzja z tą kurą?? Naczytałaś się gUpot Wieprzowiny i też gadasz tak samo jak i ona 😉

Zdjęłam obrączkę i nie mogę tego przeżyć 🤨 🤨

Patrzę na puste łóżeczko i nie mogę się doczekać, aż będzie tam leżał mój synek 🙂 ahhhh... 😁



MASZ JUŻ 🤪ŁÓŻECZKO ??????????? ZŁOŻONE ??????????????????
A OLE TAM POLUBILI W SZPITALU I DLATEGO JEJ NIE WYWOLALI PORODU TYLKO PUSCILI DO DOMU ABY ZNOW WROCILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
dziewczyny zaczełam krwawić 😮

ale krwawisz żywą krwią?? czy taką ciemną brunatną, to bardziej krwawienie czy plamienie, bo jeśli plamisz czerwoną żywą krwią natychmiast jedź na szpital, jeśli to brunatne upławy to może być wina jak skraca się szyjka mogą pękac naczynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się nie chcę wtrącać, bo to nie moje życie, ani moja sprawa, ale dziwny macie układ w małżeństwie, że Ty dupy dajesz dopiero jak mąż ma wypłatę 😮 😮 Takim najstarszym zawodem świata mi to zalatuje 😮 😮

Jak Aga musi, to niech się wpycha 😜 😉 Wybaczymy jej, jak zobaczymy naszego nowego grudniowego dzidziusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ja myślałam, że tu Rozmowy w toku, a tu ledwo 3 strony miałam do nadrobienia 😉 Gdzie się wszystkie podziewają?? 😮 😮
Agata, masz rację, ta materialna krowa tylko na męża wypłatę czeka 😜 Ale jaka będzie dla niego milutka jak tylko wyczuje zapach pieniędzy 😜
Nie mogę przeżyć sytuacji Oli... Szpital jest tak nieprzyjemnym miejscem i dosyć, że czeka nas leżenie po porodzie, to ją trzymali parę dni i w sumie nic konkretnego nie zrobili.


Gupia kwoko on juz rano odebrał wypłate 😁 teraz czekam aż dziecko pójdzie spać 😁
A Kaffinka jedź lepiej do szpitala... i nie wyprzedzaj 😁 🤪[/quote


Ha ha ha chcesz uśpić dziecko i dziko się bzykac 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja się nie chcę wtrącać, bo to nie moje życie, ani moja sprawa, ale dziwny macie układ w małżeństwie, że Ty dupy dajesz dopiero jak mąż ma wypłatę 😮 😮 Takim najstarszym zawodem świata mi to zalatuje 😮 😮

Jak Aga musi, to niech się wpycha 😜 😉 Wybaczymy jej, jak zobaczymy naszego nowego grudniowego dzidziusia 😁

ciekawe czy to jeszcze zależne nie jest od wysokości tej wypłaty?? 🤪
ja jutro do fryzjera, musze od męża kase wziąść, ciekawe czy będę musiała się milić jak Mini 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...