Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
http://images50.fotosik.pl/342/d6a3c184375c98f7.jpg

No moj bedzie miał z przodu mniejsze, ale tylne duże 😉


No właśnie Gosia i one wtedy takie zgrabniejsze mi się wydają,ale mój powiedział swoje za,moja mama też doradziła i uznałam że mają racje...U nas w mieście to zimą cięzko było z Oliwką przejechać spacerówką tą z coneco a nawet sankami takie zaspy,chodniki też szkoda słów...Na targowisku wiosną w błocie koła tonęły...[/quote

A oglądałaś prognoze pogody ????????? Zima już nas nawiedza , zapowiadali opady śniegu i mrozy ha ha ha ha . Lubie zimę 🤪 . Tylko nie mam w co sie ubrać 😞 W nic nie wchodzę 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
A jaki kolor ???????????? Mi wylatują czasem bezbarwne gluty i nawet bywają spore. Ale jak byłam u gina i badał mnie to nic nie mówił że nie ma czopa albo że jest go coraz mniej.


taki gęsty przeźroczysto biały...i to krótko po zabawie z męzem 😁 no ale bez finiszu było 😁


Aga to ja mam to samo, i gin nie wspomniał że czop odchodzi. U mnie nie ma różnicy czy Tomek mnie puknął czy nie. Np dziś miałam taki a Tomek mnie nie ruszał.


Ja mam brzuch twardy...mam nadzieje że we wtorek góra środe zrealizuje swój talon na porodówkw 😁



Ha ha ha ha no ciekawe czy Ci się uda 😉 Ja daje sobie tydzień , no góra dwa i naporodówę śmigam ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
A jaki kolor ???????????? Mi wylatują czasem bezbarwne gluty i nawet bywają spore. Ale jak byłam u gina i badał mnie to nic nie mówił że nie ma czopa albo że jest go coraz mniej.


taki gęsty przeźroczysto biały...i to krótko po zabawie z męzem 😁 no ale bez finiszu było 😁


Aga to ja mam to samo, i gin nie wspomniał że czop odchodzi. U mnie nie ma różnicy czy Tomek mnie puknął czy nie. Np dziś miałam taki a Tomek mnie nie ruszał.


Ja mam brzuch twardy...mam nadzieje że we wtorek góra środe zrealizuje swój talon na porodówkw 😁



Ha ha ha ha no ciekawe czy Ci się uda 😉 Ja daje sobie tydzień , no góra dwa i naporodówę śmigam ha ha ha ha


Okna mam do mycia,firanki do zmianki więc jak seksik,soczek i piła nie pomoże to spróbujemy innej techniki 🤪


Ha ha ha ha ja tez mam jeszcze okno u Pauli do umycia 😉, i co dziennie latam ze szmata i sprzatam. Mam nadzieję ze długo na poród czekac nie bede 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mój dziś chyba litr domestosu wylał w łazieńce,wszystko poodsówał szafki,automat... 😁a później jak skończył sprzątać to mnie zawołał na ocene,i mimo że myślałam że coś znajde to wszystko czyste jak łza 😁 szorował aż miło 😁 kafelki na ścianach nawet bez smug 😁


Oooooooo Aga ale pewnie będzie chciał coś za to 😉 Jakiś sexik 🤪 🤪 🤪 🤪 albo algida ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakby Tomek tak wziął się z sprzatanie to by było podejrzane 😲 On tylko nasz pokój sprząta , raz w tygodniu w sobotę ha ha ha ha . Ale myślę ze jakbyśmy sami mieszkali to by sprzątał. Oby jak najszybciej nam zaproponowali . Jutro właśnie idziemy złożyć wniosek mieszkaniowy i zostało nam tylko czekać 🤪 Chciałabym aby to trwało do pół roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jakby Tomek tak wziął się z sprzatanie to by było podejrzane 😲 On tylko nasz pokój sprząta , raz w tygodniu w sobotę ha ha ha ha . Ale myślę ze jakbyśmy sami mieszkali to by sprzątał. Oby jak najszybciej nam zaproponowali . Jutro właśnie idziemy złożyć wniosek mieszkaniowy i zostało nam tylko czekać 🤪 Chciałabym aby to trwało do pół roku.


Będzie dobrze Gosia zobaczysz 🙂 mój niech robi niech pozna jak to jest 😁 u nas łazieńka zawsze nalezy do mnie a dziś on rypał 😁 i teraz całą musiał czyśćić (kafelki ścienne) płynem do okien i bez zamazów miało być 😁 podłoge też widziałam że śrubrem na kolanach jechał 😁 nie wiem co on chciał tam zetrzeć 😁może robi mi jadalnie?? 😮 🤪 🤪[/quote

Robi Ci konkurencję ha ha ha ha ha albo liczy na dobrą zapłatę 🤪. Kuchnie i łazienke sprzątam z mamą .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cholera ale się boje,mam cały czas brzuch twardy a kręgosłup rwie mnie aż pod łopatkami ku dołowi wogóle nie moge się wyprostować 😮


Aga no w końcu mała Majeczka szykuje się do wyjścia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Więc spodziewaj się i nie bój jak weszła to i wyjdzie 🤪. Ja juz się nie boję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Cholera ale się boje,mam cały czas brzuch twardy a kręgosłup rwie mnie aż pod łopatkami ku dołowi wogóle nie moge się wyprostować 😮


Aga no w końcu mała Majeczka szykuje się do wyjścia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Więc spodziewaj się i nie bój jak weszła to i wyjdzie 🤪. Ja juz się nie boję 😉


No dziś jej wyjścia w palach nie mam,ale już miałam samoistną lewatywe nawet,brzuch się stawia a kręgosłup rwie... 😮 ale czy to już się coś szykuje??[/quote

Myśle ze tak , ból krzyża sygnalizuje że to są bóle przedporodowe, regularne wizyty na tronie także mówiż o zbliżającym się porodzie.I stawianie sie brzucha też jest oznaką nadchodzącego porodu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Więc Aga badz przygotowana 😆












Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Cholera ale się boje,mam cały czas brzuch twardy a kręgosłup rwie mnie aż pod łopatkami ku dołowi wogóle nie moge się wyprostować 😮


Aga no w końcu mała Majeczka szykuje się do wyjścia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Więc spodziewaj się i nie bój jak weszła to i wyjdzie 🤪. Ja juz się nie boję 😉[/quote

No dziś jej wyjścia w palach nie mam,ale już miałam samoistną lewatywe nawet,brzuch się stawia a kręgosłup rwie... 😮 ale czy to już się coś szykuje??[/quote

Myśle ze tak , ból krzyża sygnalizuje że to są bóle przedporodowe, regularne wizyty na tronie także mówiż o zbliżającym się porodzie.I stawianie sie brzucha też jest oznaką nadchodzącego porodu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Więc Aga badz przygotowana 😆














czyli czekamy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Gosia jestem przygotowana ale to taki dziwny ból bo aż od łopatek się rozchodzi...


O ile dobrze pamiętam to właśnie całe plecy mnie bolały przy porodzie Pauli. Aga miała byś juz z głowy poród. A do "twojego terminu tylko 1 dzień poniedziałek został. Wię możesz zrobić nam niespodziankę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Gosia jestem przygotowana ale to taki dziwny ból bo aż od łopatek się rozchodzi...


O ile dobrze pamiętam to właśnie całe plecy mnie bolały przy porodzie Pauli. Aga miała byś juz z głowy poród. A do "twojego terminu tylko 1 dzień poniedziałek został. Wię możesz zrobić nam niespodziankę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


No ale nie czuje skurczy


Skurcze masz tylko nie bolę Cię. Ale ty juz długo masz takie objawy , więc chyba twój czas sie zbliża. Zobacz jak szybko Adusię złapało i ona tez miała podobne objawy do twoich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
W sumie to masz jeszcze dwa tygodnie do porodu. Ale ja myślę że nie dotrwasz chociażby dlatego że masz bardzo nisko brzuch. Ja zaplanowałam że będę rodziła w nocy, więc jak kładę się spac to z myślą zę tej nocy znajdę się na porodówce hehehehehehehe


No 2 tyg do terminu,ale już mam 38 tyd.czyli maluch od jakiegoś czasu już jest gotowy... 😮


No od 37 tygodnia jest już gotowa do narodzin 😉 😉 i waga odpowiednia 🤪 🤪 🤪

Dobra Agus ja spadam bo Tomek juz jest wściekły bo chce kompa 😠 😠 😠
Dobranoc . Daj znać jak rodzić zaczniesz ha ha ha ha . 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć steki, wieprzowinki itp. 😁 Wróciłam do Was 😜 Widziałam te brzydkie fotki na mój temat, ale nie mam siły się odpłacić tak źle się czuję 🤨 Cały dzień brzuch mam twardy jak kamień, plecy bolą jak cholera a do tego mdłości, zgaga, zawroty głowy i strasznie mnie pipi boli przy sikaniu 🤔 Mąż poszedł na noc do pracy, ale wziął kartę do bankomatu bo mówi jak się zacznie to bierze taxi i zaraz jest w domu 🙂 Chciał wziąć wolne żeby mnie samej nie zostawiać, ale wygoniłam go do pracy bo zawsze jak coś zdąży dojechać 🙂 Agusia wózek śliczny !! Ale to nowy kupiliście czy od kogoś ?? Kolor piękny i koła też ładne takie masywne akurat na Polskie warunki 😉 A ja teraz będę jeść pizzę bo to może ostatnie chwile takiej sfawolki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Cześć steki, wieprzowinki itp. 😁 Wróciłam do Was 😜 Widziałam te brzydkie fotki na mój temat, ale nie mam siły się odpłacić tak źle się czuję 🤨 Cały dzień brzuch mam twardy jak kamień, plecy bolą jak cholera a do tego mdłości, zgaga, zawroty głowy i strasznie mnie pipi boli przy sikaniu 🤔 Mąż poszedł na noc do pracy, ale wziął kartę do bankomatu bo mówi jak się zacznie to bierze taxi i zaraz jest w domu 🙂 Chciał wziąć wolne żeby mnie samej nie zostawiać, ale wygoniłam go do pracy bo zawsze jak coś zdąży dojechać 🙂 Agusia wózek śliczny !! Ale to nowy kupiliście czy od kogoś ?? Kolor piękny i koła też ładne takie masywne akurat na Polskie warunki 😉 A ja teraz będę jeść pizzę bo to może ostatnie chwile takiej sfawolki 😁


Odkupiony ale używana tylko była gondola i fotelik i to tylko przez pół roku,nawet podobno ma paragon z zakupu



Eeee no to super !!! Ja też patrzę na używane ale niestety nie mogę nic trafić. Poza tym jak coś jest używanego ale fajnego to drogo a ja mam upatrzony nowy za 179f 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Cześć steki, wieprzowinki itp. 😁 Wróciłam do Was 😜 Widziałam te brzydkie fotki na mój temat, ale nie mam siły się odpłacić tak źle się czuję 🤨 Cały dzień brzuch mam twardy jak kamień, plecy bolą jak cholera a do tego mdłości, zgaga, zawroty głowy i strasznie mnie pipi boli przy sikaniu 🤔 Mąż poszedł na noc do pracy, ale wziął kartę do bankomatu bo mówi jak się zacznie to bierze taxi i zaraz jest w domu 🙂 Chciał wziąć wolne żeby mnie samej nie zostawiać, ale wygoniłam go do pracy bo zawsze jak coś zdąży dojechać 🙂 Agusia wózek śliczny !! Ale to nowy kupiliście czy od kogoś ?? Kolor piękny i koła też ładne takie masywne akurat na Polskie warunki 😉 A ja teraz będę jeść pizzę bo to może ostatnie chwile takiej sfawolki 😁


Odkupiony ale używana tylko była gondola i fotelik i to tylko przez pół roku,nawet podobno ma paragon z zakupu



Eeee no to super !!! Ja też patrzę na używane ale niestety nie mogę nic trafić. Poza tym jak coś jest używanego ale fajnego to drogo a ja mam upatrzony nowy za 179f 🙂


chciałam nowy ale oszczędzając te troche to moge w te miejsce kupić coś innego 😉 a poza tym pół roku to nie dużo byłl uzywany


Jak była okazja to ja tez bym brała 😉 A co to napisane będzie na wózku: UŻYWANY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Cześć steki, wieprzowinki itp. 😁 Wróciłam do Was 😜 Widziałam te brzydkie fotki na mój temat, ale nie mam siły się odpłacić tak źle się czuję 🤨 Cały dzień brzuch mam twardy jak kamień, plecy bolą jak cholera a do tego mdłości, zgaga, zawroty głowy i strasznie mnie pipi boli przy sikaniu 🤔 Mąż poszedł na noc do pracy, ale wziął kartę do bankomatu bo mówi jak się zacznie to bierze taxi i zaraz jest w domu 🙂 Chciał wziąć wolne żeby mnie samej nie zostawiać, ale wygoniłam go do pracy bo zawsze jak coś zdąży dojechać 🙂 Agusia wózek śliczny !! Ale to nowy kupiliście czy od kogoś ?? Kolor piękny i koła też ładne takie masywne akurat na Polskie warunki 😉 A ja teraz będę jeść pizzę bo to może ostatnie chwile takiej sfawolki 😁


Odkupiony ale używana tylko była gondola i fotelik i to tylko przez pół roku,nawet podobno ma paragon z zakupu



Eeee no to super !!! Ja też patrzę na używane ale niestety nie mogę nic trafić. Poza tym jak coś jest używanego ale fajnego to drogo a ja mam upatrzony nowy za 179f 🙂


sprobuj na ebay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Cześć steki, wieprzowinki itp. 😁 Wróciłam do Was 😜 Widziałam te brzydkie fotki na mój temat, ale nie mam siły się odpłacić tak źle się czuję 🤨 Cały dzień brzuch mam twardy jak kamień, plecy bolą jak cholera a do tego mdłości, zgaga, zawroty głowy i strasznie mnie pipi boli przy sikaniu 🤔 Mąż poszedł na noc do pracy, ale wziął kartę do bankomatu bo mówi jak się zacznie to bierze taxi i zaraz jest w domu 🙂 Chciał wziąć wolne żeby mnie samej nie zostawiać, ale wygoniłam go do pracy bo zawsze jak coś zdąży dojechać 🙂 Agusia wózek śliczny !! Ale to nowy kupiliście czy od kogoś ?? Kolor piękny i koła też ładne takie masywne akurat na Polskie warunki 😉 A ja teraz będę jeść pizzę bo to może ostatnie chwile takiej sfawolki 😁


Odkupiony ale używana tylko była gondola i fotelik i to tylko przez pół roku,nawet podobno ma paragon z zakupu



Eeee no to super !!! Ja też patrzę na używane ale niestety nie mogę nic trafić. Poza tym jak coś jest używanego ale fajnego to drogo a ja mam upatrzony nowy za 179f 🙂


sprobuj na ebay


Właśnie przez ebay próbuje i jeszcze na gumtree ale nic nie mogę wyhaczyć fajnego. Ale mam na eby-u upatrzony nowy za 179f z hauck-a 🙂 🙂 A Ty Kasiu jaki kupujesz albo już masz ?? Bo widzę, że też jesteś z UK 🙂
Agusia pewnie i posiedzę z Tobą w końcu jestem świnia a nie kura żeby szybko spać chodzić 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img508.imageshack.us/i/copierwszejajokura.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8074/copierwszejajokura.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Hmmmm...... Co było pierwsze ???????? Jajko czy Kura ????!!!!!!!!!!!
Trzeba Niny spytać 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Prosiak a ty mi puśc cynk bo nie wiem czy dobrze wpisałam Twój numer...a właśnie wrazie jak zaczne rodzić dziś to dam znać przed wyjazdem,a ze szpitala to dam od męza smsa chyba że konto zasile 🙂

Już puszczam 🙂
Ja mam jeszcze wiele innych fotek dla Niny 😁 Jebałam ze śmiechu jak je zgrywałam na kompa ha ha ha ha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Prosiak a ty mi puśc cynk bo nie wiem czy dobrze wpisałam Twój numer...a właśnie wrazie jak zaczne rodzić dziś to dam znać przed wyjazdem,a ze szpitala to dam od męza smsa chyba że konto zasile 🙂

Już puszczam 🙂
Ja mam jeszcze wiele innych fotek dla Niny 😁 Jebałam ze śmiechu jak je zgrywałam na kompa ha ha ha ha 😁



Mnie też krzyż boli 🤨 I brzuch jak kamień 🤨
A mnie tak w krzyżu rwie że szok 😞pieprze ten interes po nowym roku chce laptopa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...