Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
już nie moge 😠 kaszel dusi a zgaga męczy jeszcze gorzej, wyciągnijcie Zośke ze mnie, chce sie wychorować a z nią sie nie uda, bede płakać 🤪


Agatka nic ci nie przechodzi??????????????????????? Cały czas tak zle się czujesz ????????????

nom, dostaje ataków kaszlu, i aż dusi, powietrza złapać nie moge, a jak puści to czuje jak pali nieziemsko zgaga,a Zośka na żebrach siedzi i jak kaszle to dodatkowe obciążenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja się zaraz porzygam !!!!!!!!!! Tak mi nie dobrze, że boję się Mariuszowi jedzenie uszykować bo czuję, że od zapachu ryby chafta puszczę 🤨 🤨

jak tak dzisij zareagowałam na zapach balsamu jodłowo cytrynowego od aromaterapi co go kiedyś bardzo lubiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Tak jest zawsze gdy sam wychodzi z kumplami, następnego dnia zawsze mówi "czemu mi pozwoliłaś iść????"


No a mój 11 grudnia idzie na urodziny szefa... 😁 w zeszłym roku nie wiedział gdzie ma włącznik do światła w domu 😁 w tym mówi że tak nie wróci i oby...


Ha ha ha ha ha chyba każdy facet tak ma 🤪 A tak w ogóle to ja mam ogromną ochotę aby wyjść z domu gdzieś z koleżankami 😞 Już dosyc mam siedzenia w domu - jak tylko się wylecze po porodzie to jak wyjdę z domu to po tygodniu wrócę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Odbiję sobie te 8 miesięcy ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja się zaraz porzygam !!!!!!!!!! Tak mi nie dobrze, że boję się Mariuszowi jedzenie uszykować bo czuję, że od zapachu ryby chafta puszczę 🤨 🤨


Kasia a może Ty w ciąży jesteś ?????????????. Słyszałam że takie są objawy ciązy ha ha ha ha ha ha
to nie rób mu kolacji , niech sam przygotuje sobie rybkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Tak jest zawsze gdy sam wychodzi z kumplami, następnego dnia zawsze mówi "czemu mi pozwoliłaś iść????"


No a mój 11 grudnia idzie na urodziny szefa... 😁 w zeszłym roku nie wiedział gdzie ma włącznik do światła w domu 😁 w tym mówi że tak nie wróci i oby...


Ha ha ha ha ha chyba każdy facet tak ma 🤪 A tak w ogóle to ja mam ogromną ochotę aby wyjść z domu gdzieś z koleżankami 😞 Już dosyc mam siedzenia w domu - jak tylko się wylecze po porodzie to jak wyjdę z domu to po tygodniu wrócę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Odbiję sobie te 8 miesięcy ha ha ha ha


Ja już zapowiedziałam że jak urodze Maje to na swięta ide do fryzjerki i na zakupy małej dam cyca,i uciekne 😁


Ha ha ha ha ha trzeba będzie odreagować po tak długim czasie dbania o siebie i uważania 😉 Ja się wreszcie napiję alkocholu 😜, jakiegoś pysznego pięknego drinka ACHHH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Niech się cieszy, że wpadłam tylko na chwilę, bo by miała w pierd** i dostałaby w te obwisłe cycki 🤪 🤪 🙃 🙃 Ale jak wrócę, to dostanie ze zdwojoną siłą 🤪 🤪 🙃 🙃
Na razie uciekam Wariatki 😘[/quote

Pa pa pa Ninka 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
dziewczyny u nas ostra zima, przymierzam buty zimowe i mi noga nie wchodzi ;(


Ha ha ha ha ha masz nogi spuchnięte ,u mnie też zima na całego 🤪 , jest biało juz a śnieg cały czas sypie 🤪, Moje kozaczki wchodzą na nogi ale strasznie ciasno mam 😞 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
dziewczyny u nas ostra zima, przymierzam buty zimowe i mi noga nie wchodzi ;(


Ha ha ha ha ha masz nogi spuchnięte ,u mnie też zima na całego 🤪 , jest biało juz a śnieg cały czas sypie 🤪, Moje kozaczki wchodzą na nogi ale strasznie ciasno mam 😞 😠 😠 😠

kurka wodna i co teraz?? nie bede kupować butów na 2 tygodnie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
dziewczyny u nas ostra zima, przymierzam buty zimowe i mi noga nie wchodzi ;(


Ha ha ha ha ha masz nogi spuchnięte ,u mnie też zima na całego 🤪 , jest biało juz a śnieg cały czas sypie 🤪, Moje kozaczki wchodzą na nogi ale strasznie ciasno mam 😞 😠 😠 😠

kurka wodna i co teraz?? nie bede kupować butów na 2 tygodnie:/




Jakies adidaski zakładaj bo szkoda kasy aby kupić buty na 2 czy 3 tygodnie . Pózniej w swoje sie wciśniesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Jestem. Nie wiem co mnie napadło ale poprzenosiłam moje rzeczy i męża i zrobiłam miejsce dla dziecka w trzech szafkach i dwóch szufladach, zaplanowałam przemeblowanie na rysunku, nawet miałam je robić ale mąż by mnie zabił. I tak ciężkie pudła nosiłam i teraz to odczuwam. Naszykowałam rzeczy które muszę uprać w dziecięcym proszku, ręczniki dla dzidzi i dla mnie do szpitala. Chyba mi się jakiś syndrom wicia gniazda załączył 😉 Jak to robiłam to jakoś nie czułam nic a teraz brzuch, plecy i zmęczenie daje się we znaki, jakaś głupia jestem, włażę na krzesła wszystko przekładam, sama jestem w szoku co ja tak tworzę; 😮

no to znaczy że już blisko 🙂 poddaj się instynktowi 🙂 u mnie remont/ocieplenie sypialni i kurcze na mnie źle to działa 🤪


Ale to mi się tak nagle udzieliło, nawet nie wiedziałam że mam tyle siły żeby tak latać, nosić itp. 🙂 Ciągle czuję że jeszcze muszę coś zrobić, straszmie mnie kusi żeby pokój przemeblować, ale może lepiej zostawię to przesuwanie mebli 🙂


Ja mam to samo, ciągle mam wrażenie, że muszę już wszystko przygotować, w końcu spakowałam torbę 🙂, jeszcze tylko 2 rzeczy dorzucić. Jakoś spokojniejsza jestem, chociaż na razie ją schowałam do szafy 😉 😜. Poza tym sprzątam po kolei wszystko, szuflady, szafki itp. A potem brzuch mnie ciągnie...dobranoc Brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Jestem. Nie wiem co mnie napadło ale poprzenosiłam moje rzeczy i męża i zrobiłam miejsce dla dziecka w trzech szafkach i dwóch szufladach, zaplanowałam przemeblowanie na rysunku, nawet miałam je robić ale mąż by mnie zabił. I tak ciężkie pudła nosiłam i teraz to odczuwam. Naszykowałam rzeczy które muszę uprać w dziecięcym proszku, ręczniki dla dzidzi i dla mnie do szpitala. Chyba mi się jakiś syndrom wicia gniazda załączył 😉 Jak to robiłam to jakoś nie czułam nic a teraz brzuch, plecy i zmęczenie daje się we znaki, jakaś głupia jestem, włażę na krzesła wszystko przekładam, sama jestem w szoku co ja tak tworzę; 😮

no to znaczy że już blisko 🙂 poddaj się instynktowi 🙂 u mnie remont/ocieplenie sypialni i kurcze na mnie źle to działa 🤪


Ale to mi się tak nagle udzieliło, nawet nie wiedziałam że mam tyle siły żeby tak latać, nosić itp. 🙂 Ciągle czuję że jeszcze muszę coś zrobić, straszmie mnie kusi żeby pokój przemeblować, ale może lepiej zostawię to przesuwanie mebli 🙂


Ja mam to samo, ciągle mam wrażenie, że muszę już wszystko przygotować, w końcu spakowałam torbę 🙂, jeszcze tylko 2 rzeczy dorzucić. Jakoś spokojniejsza jestem, chociaż na razie ją schowałam do szafy 😉 😜. Poza tym sprzątam po kolei wszystko, szuflady, szafki itp. A potem brzuch mnie ciągnie...dobranoc Brzuszki!


Tylko nie przesadzaj z tym sprzataniem 😉 Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...