Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):


Ha ha ha Zosia nie pozwali Ci zapomniec o sobie 🤪. Moja mała tylko wieczorem mnie terroryzuje , też przez brzuch się chce przedrzeć ha ha ha

to też ma po mężu, on też pilnuje żeby za długo pięknie nie było, kurcze i zgaga jeszcze doszła, własnie po raz 3 dzisiaj byłam na tronie, aż mnie rżnie po brzuchu a mam zatwardzenie ze ledwo cokolwiek ze mnie wychodzi, dzisiaj ewidententnie nie jest mój dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):


Ha ha ha Zosia nie pozwali Ci zapomniec o sobie 🤪. Moja mała tylko wieczorem mnie terroryzuje , też przez brzuch się chce przedrzeć ha ha ha

to też ma po mężu, on też pilnuje żeby za długo pięknie nie było, kurcze i zgaga jeszcze doszła, własnie po raz 3 dzisiaj byłam na tronie, aż mnie rżnie po brzuchu a mam zatwardzenie ze ledwo cokolwiek ze mnie wychodzi, dzisiaj ewidententnie nie jest mój dzien



Jutro będzie lepiej Agatka 😉 Na zgagę mleko pij , dziewczyny się ratują mlekiem .
A ja nie wiem co to jest zgaga , nigdy nie miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Czyżby Ola tak nagle na porodówkę pojechała ???????????

e chyba by dała znać


Ate dziwne jest że od rana się nie pokazala na brzuszku 🤢
I Kafinka sie nie odzywała 🤢

no to może niedługo dostaniemy aktualizacje tabelki o kolejne dwie 🤪
ja dzisiaj byłam na badaniach w laboratorium i pan się uparł że mnie przepuści, normalnie jak nigdy nie czekałam, po 18 w necie wyniki bedą ale jak znam zycie bakteryjki wyjdą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):


Ha ha ha Zosia nie pozwali Ci zapomniec o sobie 🤪. Moja mała tylko wieczorem mnie terroryzuje , też przez brzuch się chce przedrzeć ha ha ha

to też ma po mężu, on też pilnuje żeby za długo pięknie nie było, kurcze i zgaga jeszcze doszła, własnie po raz 3 dzisiaj byłam na tronie, aż mnie rżnie po brzuchu a mam zatwardzenie ze ledwo cokolwiek ze mnie wychodzi, dzisiaj ewidententnie nie jest mój dzien



Jutro będzie lepiej Agatka 😉 Na zgagę mleko pij , dziewczyny się ratują mlekiem .
A ja nie wiem co to jest zgaga , nigdy nie miałam

mleko, cytryna,reni,migały, pepsi, nic nie pomaga, mała uciska na żołądek i cały kwas ze środka ulewa mi się i aż pod gardło podchodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):


Ha ha ha Zosia nie pozwali Ci zapomniec o sobie 🤪. Moja mała tylko wieczorem mnie terroryzuje , też przez brzuch się chce przedrzeć ha ha ha

to też ma po mężu, on też pilnuje żeby za długo pięknie nie było, kurcze i zgaga jeszcze doszła, własnie po raz 3 dzisiaj byłam na tronie, aż mnie rżnie po brzuchu a mam zatwardzenie ze ledwo cokolwiek ze mnie wychodzi, dzisiaj ewidententnie nie jest mój dzien



Jutro będzie lepiej Agatka 😉 Na zgagę mleko pij , dziewczyny się ratują mlekiem .
A ja nie wiem co to jest zgaga , nigdy nie miałam

mleko, cytryna,reni,migały, pepsi, nic nie pomaga, mała uciska na żołądek i cały kwas ze środka ulewa mi się i aż pod gardło podchodzi


Współczuję Ci , napewno jest to straszne uczucie i potrafi umęczyć 😞 Cieszę się że ja nie mam zgagi 🙂
Muszę iść z psem na dwór i obiad wstawić bo głód mnie już zaczyna ganiać hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja bylam troche na dworze, spotkalam sie z kolezanka, al emalo pochodzic moge, bo brzuch potem od razu sie napina 😞 Iwonka - Ty sie przepracowalas i dlatego pewnie sie kiepsko czujesz, a ja na tron tez ciagle latam, juz jakis czas... zaraz ide spotkac sie z kolezankami, choc mi sie nie chce, bo znow sypie za oknem...Agata - fryzurka super, moze jakas komedie sobie obejrzyj? nastroj powinien Ci sie wtedy poprawic - to pewnie hormony... milego popoludnia, zajrze wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata fryzurka bardzo fajna 🙂 Aga (2010) ja też byłam na dworze chwile i tak samo za wiele juz nie moge chodzic bo skurcze mnie biora 😞 Ja mam do Oli nr na komorke wysle jej zaraz smsa jak cos odpisze to dam znac. ja łazienke już sprzatnelam teraz siedze w sypialni i ja ogarniam hehe nawet za łóżko na kolanach weszłam żeby kurze wytrzec 😮 a po 16 jade do kuzynki na kawe bo Paweł idzie bratu pomagać a mi się samej nie chce siedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Agata fryzurka bardzo fajna 🙂 Aga (2010) ja też byłam na dworze chwile i tak samo za wiele juz nie moge chodzic bo skurcze mnie biora 😞 Ja mam do Oli nr na komorke wysle jej zaraz smsa jak cos odpisze to dam znac. ja łazienke już sprzatnelam teraz siedze w sypialni i ja ogarniam hehe nawet za łóżko na kolanach weszłam żeby kurze wytrzec 😮 a po 16 jade do kuzynki na kawe bo Paweł idzie bratu pomagać a mi się samej nie chce siedziec

Sylwia no chodź u mnie posprzątać, PROSZĘ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też odkurzyłam podłogi i zaraz rozwieszę pranie i wstawię jeszcze jedno. Sprzątałam wczoraj to dzisiaj już nie muszę 🙂 Chociaż też może wezmę sanitarne rzeczy przetrę dopóki mam werwę 😁 Czuje się jakbym miałam ołów w dupie, ale dzisiaj mam lepszy dzień 🙂 Agatka u Ciebie to na pewno hormony Kochana samo przejdzie 😉 Ale musisz próbować naprawić sobie nastrój i humorek 🙂 Dzisiaj cisza też na brzuszku mimo, że poniedziałek, aż dziwne 🤪 😮 Ja mam fryzjera w piątek i korci mnie ściąć włosy bardzo krótko ale jednak muszę ściąć tak, żeby móc je spiąć bo nie lubię robić czegoś przy dziecku i jak włosy mi w twarz wchodzą 🤨

[URL=http://img213.imageshack.us/i/wlosypoldlugie3.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5921/wlosypoldlugie3.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Zdecydowałam się na to obcięcie tylko grzywkę dam zrobić rzadszą bo ta wydaje mi się za gęsta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cisza u Was, bo największej gaduły zabrakło 😁

Kasia, do takiej fryzurki trzeba mieć bardzo gęste włosy, bo jest bardzo duże cieniowanie. I przy tak mocnym cieniowaniu nie uda Ci się spiąć włosów - zawsze jakieś kosmyki będą Ci wychodzić. Mówię z własnego doświadczenia 😉 Już nie wspominając o tym, że grzywka jest fajna, ale jak ma się rozpuszczone włosy. Przy związanych włosach grzywka wygląda fatalnie CHYBA, ŻE ktoś ma czas na porządne upięcie włosów, ułożenie i potraktowanie jakimiś wygładzającymi bajerami 🤔 u mnie to się w ogóle nie sprawdziło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Jestem juz po spacerku z psem i po obiadku 🤪 🤪
Agatka a czemu pytasz ??????? Czyżbyś zauważyła coś czerwonawego ??????????????? Czop jest podbarwiony krwią - więc chyba kolor czerwonawy lub taki trochę czerwono brązowy.

mam na wkładce różową plamke, niedużą i zastanawiam się z czego, czop mi od dwóch tygodni już odłazi wiec nie wiem co to u licha jest, i wiecej nic nie ma i dumam, moze się zatarłam albo coś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja też odkurzyłam podłogi i zaraz rozwieszę pranie i wstawię jeszcze jedno. Sprzątałam wczoraj to dzisiaj już nie muszę 🙂 Chociaż też może wezmę sanitarne rzeczy przetrę dopóki mam werwę 😁 Czuje się jakbym miałam ołów w dupie, ale dzisiaj mam lepszy dzień 🙂 Agatka u Ciebie to na pewno hormony Kochana samo przejdzie 😉 Ale musisz próbować naprawić sobie nastrój i humorek 🙂 Dzisiaj cisza też na brzuszku mimo, że poniedziałek, aż dziwne 🤪 😮 Ja mam fryzjera w piątek i korci mnie ściąć włosy bardzo krótko ale jednak muszę ściąć tak, żeby móc je spiąć bo nie lubię robić czegoś przy dziecku i jak włosy mi w twarz wchodzą 🤨

[URL=http://img213.imageshack.us/i/wlosypoldlugie3.jpg/][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5921/wlosypoldlugie3.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Zdecydowałam się na to obcięcie tylko grzywkę dam zrobić rzadszą bo ta wydaje mi się za gęsta.


Kasia mi bardzo się podoba ta fryzura ale szkoda mi obciąć wlosy bo mam długie. Ale ja myślę że aby ułożyć włosy aby wyglądaly tak jak na obrazku to kupe czasu potrzeba. Ale bardzo ładna fryzura 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jestem juz po spacerku z psem i po obiadku 🤪 🤪
Agatka a czemu pytasz ??????? Czyżbyś zauważyła coś czerwonawego ??????????????? Czop jest podbarwiony krwią - więc chyba kolor czerwonawy lub taki trochę czerwono brązowy.

mam na wkładce różową plamke, niedużą i zastanawiam się z czego, czop mi od dwóch tygodni już odłazi wiec nie wiem co to u licha jest, i wiecej nic nie ma i dumam, moze się zatarłam albo coś??


Agatka cholera wie co to jest??? Ale jak odchodzi Ci czop od dwóch tygodni to może ta plamka to częś czopu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
Cisza u Was, bo największej gaduły zabrakło 😁

Kasia, do takiej fryzurki trzeba mieć bardzo gęste włosy, bo jest bardzo duże cieniowanie. I przy tak mocnym cieniowaniu nie uda Ci się spiąć włosów - zawsze jakieś kosmyki będą Ci wychodzić. Mówię z własnego doświadczenia 😉 Już nie wspominając o tym, że grzywka jest fajna, ale jak ma się rozpuszczone włosy. Przy związanych włosach grzywka wygląda fatalnie CHYBA, ŻE ktoś ma czas na porządne upięcie włosów, ułożenie i potraktowanie jakimiś wygładzającymi bajerami 🤔 u mnie to się w ogóle nie sprawdziło...


Akurat u mnie o burze włosów nie ma problemu hihi bo mam baaardzo grube i gęste, ale właśnie martwię się trochę o tą krzywkę szybko będzie odrastać i nie za bardzo będę mieć czas ciągle jeździć i ją przycinać. Jadę do stylistki to na pewno Ona mi coś doradzi 😉 Ale dzia Kasiu za podpowiedź 😉
Agatka co do tej krwi to nie mam pojęcia co to może być. Ale czop to raczej odchodzi z krwią zabarwienia brązowego niż różowego. Ja nic nie plamię ani nic się nie rusza jeszcze tylko tyle, że jestem zmęczona i cała jakoś dziwnie obolała 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jestem juz po spacerku z psem i po obiadku 🤪 🤪
Agatka a czemu pytasz ??????? Czyżbyś zauważyła coś czerwonawego ??????????????? Czop jest podbarwiony krwią - więc chyba kolor czerwonawy lub taki trochę czerwono brązowy.

mam na wkładce różową plamke, niedużą i zastanawiam się z czego, czop mi od dwóch tygodni już odłazi wiec nie wiem co to u licha jest, i wiecej nic nie ma i dumam, moze się zatarłam albo coś??


Agatka cholera wie co to jest??? Ale jak odchodzi Ci czop od dwóch tygodni to może ta plamka to częś czopu.

ale to mi sie wydaje jakby czop był to by śluz był i dużo wiecej tego, moze po rpostu sie zatarłam, w koncu co chwile ganiam siusiu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jestem juz po spacerku z psem i po obiadku 🤪 🤪
Agatka a czemu pytasz ??????? Czyżbyś zauważyła coś czerwonawego ??????????????? Czop jest podbarwiony krwią - więc chyba kolor czerwonawy lub taki trochę czerwono brązowy.

mam na wkładce różową plamke, niedużą i zastanawiam się z czego, czop mi od dwóch tygodni już odłazi wiec nie wiem co to u licha jest, i wiecej nic nie ma i dumam, moze się zatarłam albo coś??


Agatka cholera wie co to jest??? Ale jak odchodzi Ci czop od dwóch tygodni to może ta plamka to częś czopu.

ale to mi sie wydaje jakby czop był to by śluz był i dużo wiecej tego, moze po rpostu sie zatarłam, w koncu co chwile ganiam siusiu :/

Agatka nie mam pojęcia , jak z Paulą byłam to nie odszedł mi czop, nie widziałam go .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jestem juz po spacerku z psem i po obiadku 🤪 🤪
Agatka a czemu pytasz ??????? Czyżbyś zauważyła coś czerwonawego ??????????????? Czop jest podbarwiony krwią - więc chyba kolor czerwonawy lub taki trochę czerwono brązowy.

mam na wkładce różową plamke, niedużą i zastanawiam się z czego, czop mi od dwóch tygodni już odłazi wiec nie wiem co to u licha jest, i wiecej nic nie ma i dumam, moze się zatarłam albo coś??


Agatka cholera wie co to jest??? Ale jak odchodzi Ci czop od dwóch tygodni to może ta plamka to częś czopu.

ale to mi sie wydaje jakby czop był to by śluz był i dużo wiecej tego, moze po rpostu sie zatarłam, w koncu co chwile ganiam siusiu :/


Agata czop nie musi być duży. Może być tego tyle co paznokieć. Każda kobieta ma czop innej wielkość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jestem juz po spacerku z psem i po obiadku 🤪 🤪
Agatka a czemu pytasz ??????? Czyżbyś zauważyła coś czerwonawego ??????????????? Czop jest podbarwiony krwią - więc chyba kolor czerwonawy lub taki trochę czerwono brązowy.

mam na wkładce różową plamke, niedużą i zastanawiam się z czego, czop mi od dwóch tygodni już odłazi wiec nie wiem co to u licha jest, i wiecej nic nie ma i dumam, moze się zatarłam albo coś??


Agatka cholera wie co to jest??? Ale jak odchodzi Ci czop od dwóch tygodni to może ta plamka to częś czopu.

ale to mi sie wydaje jakby czop był to by śluz był i dużo wiecej tego, moze po rpostu sie zatarłam, w koncu co chwile ganiam siusiu :/


Agata czop nie musi być duży. Może być tego tyle co paznokieć. Każda kobieta ma czop innej wielkość.

aj w d mam niech sie robi co chce, a chce mi się spac, zatoki mi zaczyna rozsadzać, a gdzie Nasza KURA?? na nk widziałam ją dostępną to na brzuszku też się powinna zameldować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Agatka jeśli odchodzi Ci czop to musisz mieć nie male rozwarcie. Jak byłas ostatnio u lekarza to mialaś już rozwarcie ???????????

no ale małe 1 cm, gin powiedziała że główke już czuje 🙂 ale ja nie mam jakiegoś takiego wew przeczucia że coś się zbliża, raczej czuję się że mam zły dzien i dzisiaj same złe rzeczy mi sie zdarzają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...