Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja lecę na Andrzejki do taty i po materac dla synka kupić 🙂 Pewnie się skuszę i przystroję mu łóżeczko 😜 teraz może spokojnie WYLIŹĆ, bo nie będzie musiał na szczebelkach spać hahaha 😁
Agata, to nie Twoja tura, także nie pchaj się 😁 Czop może wypaść klika dni, albo kilka godzin przed akcją porodową. Nie wiem czy taka plamka coś oznacza 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja lecę na Andrzejki do taty i po materac dla synka kupić 🙂 Pewnie się skuszę i przystroję mu łóżeczko 😜 teraz może spokojnie WYLIŹĆ, bo nie będzie musiał na szczebelkach spać hahaha 😁
Agata, to nie Twoja tura, także nie pchaj się 😁 Czop może wypaść klika dni, albo kilka godzin przed akcją porodową. Nie wiem czy taka plamka coś oznacza 😮 😮

aj tam nic nie oznacza, po prostu jak zwykle musi sie zdarzyć coś co mnie z równowagi wyprowadzi, zmęczona już jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka już pytałam czy czasem nie masz takiego samopoczucia przed porodem więc może jednak to czop 🤔 🤪 No ale czekaj bo jak Ty zaczniesz rodzić to i ja hehe 😜 Jeśli masz tel do swojego gin do zadzwoń się doradzić co masz robić bo może to nic poważnego albo początek czegoś ważnego 🤪 A może to jakieś naczynka pękają albo osłabienie organizmu 🤔 Nina- udanej imprezki Andrzejkowej 🙂 Do Oli też mam numer więc napiszę do niej choć Sylwia nie dała znać a jej pisała więc kto wie- może jest w trakcie akcji porodowej 🤪 😁 Do Kafinki chyba nikt nie ma numeru 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
A mnie bolą plecy więc nie wiem jak mam siedzieć 😜 Poza tym mała mi znów żebra molestuje a humor mam też beznadziejny także Agatka- sama nie jesteś! 😁 😉

no jest nas dwie, nie bede dzwonić do gin, to taka malutka plamka że nie ma sensu sobie główy zawracać, na szkole rodzenia przewrażliwiali nas na to że owszem trzeba sie zgłosić ale jak tego bedzie wkładka pełna albo dwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
A mnie bolą plecy więc nie wiem jak mam siedzieć 😜 Poza tym mała mi znów żebra molestuje a humor mam też beznadziejny także Agatka- sama nie jesteś! 😁 😉

no jest nas dwie, nie bede dzwonić do gin, to taka malutka plamka że nie ma sensu sobie główy zawracać, na szkole rodzenia przewrażliwiali nas na to że owszem trzeba sie zgłosić ale jak tego bedzie wkładka pełna albo dwie


Racja- własna intuicja jest najtrafniejsza więc jeśli czujesz, że to nic takiego to w porządku i nie ma się czym martwić 😉 Napisałam do Oli ale cisza więc może rodzi 🤪 Na razie co trzeci dzień jest akcja poród 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
A mnie bolą plecy więc nie wiem jak mam siedzieć 😜 Poza tym mała mi znów żebra molestuje a humor mam też beznadziejny także Agatka- sama nie jesteś! 😁 😉

no jest nas dwie, nie bede dzwonić do gin, to taka malutka plamka że nie ma sensu sobie główy zawracać, na szkole rodzenia przewrażliwiali nas na to że owszem trzeba sie zgłosić ale jak tego bedzie wkładka pełna albo dwie


Racja- własna intuicja jest najtrafniejsza więc jeśli czujesz, że to nic takiego to w porządku i nie ma się czym martwić 😉 Napisałam do Oli ale cisza więc może rodzi 🤪

może...a ja czekam do 18, po 18 mają być wyniki i akurat w związku z tym nie mam dobrych przeczuć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Agatka może wyniki badań coś powiedzą .
Martuś ja też mam obawy że będę ostatnia 😞, nic mi nie dolega. Moja Ola chyba będzie siedziała jeszcze bardzo długo 😠


Mnie tylko plecy straszeni bolą a poza tym kompletnie nic się nie dzieje 🙃 Ja mogę jeszcze poczekać te dwa tygodnie ale jak słyszę, że co chwilę któraś rodzi to też bym już chciała 🙂 To prawie jak presja grupy rówieśniczej ha ha ha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Agatka może wyniki badań coś powiedzą .
Martuś ja też mam obawy że będę ostatnia 😞, nic mi nie dolega. Moja Ola chyba będzie siedziała jeszcze bardzo długo 😠


Mnie tylko plecy straszeni bolą a poza tym kompletnie nic się nie dzieje 🙃 Ja mogę jeszcze poczekać te dwa tygodnie ale jak słyszę, że co chwilę któraś rodzi to też bym już chciała 🙂 To prawie jak presja grupy rówieśniczej ha ha ha 😁 😁 😁



Ja mam już dość dzwigania brzucha ale i bardzo już bym chciała mieć maluszka przy sobie i ja zobaczyć 🙂 Nie mogę się już doczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Powiedzcie mi czy już skompletowałyście wyprawkę do szpitala tzn chodzi mi o to co wziąć do ubrania dla dziecka jak się już wychodzi 🙂


Martuś ja mam już wszystko i dla małej i dla siebie 🤪 🤪 🤪

ja wzięłam body i pajacyka i kombinezonik grubiej ubierać jej nie bede bo autem bede wracać nagrzanym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
No ja też mam wszystko ale ludzie różnie mówią co wziąć dlatego pytam 😉 Poza tym też nie mogę się doczekać im bliżej... Ciekawe jak będzie wyglądać i w ogóle jak to będzie 🙂 Agata- po 18 daj znać co z tymi wynikami 🙂

ja nawet niechce myśleć bo jak zaczynam to rycze że już wszytskie znajome porodziły a ja czekam i czekam i nic sie nie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Powiedzcie mi czy już skompletowałyście wyprawkę do szpitala tzn chodzi mi o to co wziąć do ubrania dla dziecka jak się już wychodzi 🙂


Martuś ja mam już wszystko i dla małej i dla siebie 🤪 🤪 🤪

ja wzięłam body i pajacyka i kombinezonik grubiej ubierać jej nie bede bo autem bede wracać nagrzanym
I jeszcze mała Zpsia będzie nakryta kocykiem 😉
Ja też naszykowałam Tomkowi ubranka dla Oli na wyjście : welurowy komplecik, czapeczka, szaliczek, rękawiczki i kombinezon , do fotelika i kocem okryc i dzidzia nie zmarznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
No ja też mam wszystko ale ludzie różnie mówią co wziąć dlatego pytam 😉 Poza tym też nie mogę się doczekać im bliżej... Ciekawe jak będzie wyglądać i w ogóle jak to będzie 🙂 Agata- po 18 daj znać co z tymi wynikami 🙂
No mój Tomek mówi ze wiadomo jak Ola wygląda , tak jak tatuś ha ha ha ha .
Agatka a ty jedziesz po odbiór wyników??????? Męża wyslij a Ty w domu siedz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
No ja też mam wszystko ale ludzie różnie mówią co wziąć dlatego pytam 😉 Poza tym też nie mogę się doczekać im bliżej... Ciekawe jak będzie wyglądać i w ogóle jak to będzie 🙂 Agata- po 18 daj znać co z tymi wynikami 🙂
No mój Tomek mówi ze wiadomo jak Ola wygląda , tak jak tatuś ha ha ha ha .
Agatka a ty jedziesz po odbiór wyników??????? Męża wyslij a Ty w domu siedz 😉

nie, ja wyniki w necie odbieram, hehe mój mąż też się zastanawia jak Zosia będzie wyglądać i się boi że będzie ciemna, bo my jaśni niebieskoocy ale od mojego taty strony to raczej ciemnowłosi z ciemniejszą karnacją są
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
No ja też mam wszystko ale ludzie różnie mówią co wziąć dlatego pytam 😉 Poza tym też nie mogę się doczekać im bliżej... Ciekawe jak będzie wyglądać i w ogóle jak to będzie 🙂 Agata- po 18 daj znać co z tymi wynikami 🙂
No mój Tomek mówi ze wiadomo jak Ola wygląda , tak jak tatuś ha ha ha ha .
Agatka a ty jedziesz po odbiór wyników??????? Męża wyslij a Ty w domu siedz 😉

nie, ja wyniki w necie odbieram, hehe mój mąż też się zastanawia jak Zosia będzie wyglądać i się boi że będzie ciemna, bo my jaśni niebieskoocy ale od mojego taty strony to raczej ciemnowłosi z ciemniejszą karnacją są

A ja bym chciała aby Ola byla ciemna , bo moja Paulinka to jasnej karnacji jest i jest blondynką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...