Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurcze Ada lipa z tymi szwami, u nas też dają już od dawna samorozpuszczalne, chociaż szpital starej daty
Sylwia w taką śniezyce okno myłaś??
Marta my narazie czekamy bo za duży śnieg u nas zamieć nic nie widać sypie nieziemski gruby śnieg plus wiatr okropny zwiewa z dachów, masa do szpitala bym niedojechała
dalej mi niedobrze a rano wstałam rozczarowana że może dopiero w przyszły weekend urodze a tak miałam nadzieje ze mnie w nocy złapie i weekend w szpitalu a potem do domu a tu kicha....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe możo to i syndrom gniazda kto wie bo jeszcze stwierdziłam że w małym pokoju dawno porzadnie nie sprzatałąmm wiec zaczynam kartony z szaf sciagac i wycierac i ogarniac go 😁 Agata u mnie śnieg dziś nie pada wiatr nie wieje pogoda jest super tylko mróźno dosyć ale to sie da wytrzymac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Hehe możo to i syndrom gniazda kto wie bo jeszcze stwierdziłam że w małym pokoju dawno porzadnie nie sprzatałąmm wiec zaczynam kartony z szaf sciagac i wycierac i ogarniac go 😁 Agata u mnie śnieg dziś nie pada wiatr nie wieje pogoda jest super tylko mróźno dosyć ale to sie da wytrzymac 😁

to jeszcze lepiej, załatwisz się gorzej niż ja, owieje Cie i będziesz rodzić przeziębiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj spakuję torbę z ubrankami na wyjście małej ze szpitala żeby już było wszystko zapięte na ostatni guzik 😉 Mąż bardzo się zaangażował i pytał co gdzie jest w torbie mojej do szpitala żeby wiedział co mi podać podczas porodu żeby nie szukać 🙂 No a cieprliwości do szukania czegoś u mnie w torebce raczej nie ma 😮 😜 Jakąś kawkę muszę wypić bo ten dzień jakiś ospały, poza tym zimno i biało na dworze. Myślałam chodzić na Roraty na 6 rano ale jakoś mi ciężko ze wstawawaniem :/ Kiedyś chodziłam a teraz powinnam mieć motywację- okazuje się jednak odwrotnie 😁 Ogólnie nie chodzę do Kościoła ale ten okres Świąt jest taki piękny i magiczny, że potrzebuję takich bodźców 🙂 Póki co mam tydzień na wysprzątanie bo w poniedziałek do szpitala a to będzie 5 dni przed terminem to może i mnie już nie wypuszczą 🤪 Choinkę też muszę zdążyć ubrać. No także ten weekend odpoczynek a w następny generalne sprzątanko 😉 Agatka, jak u Ciebie z przeziębieniem...lepiej??? I jak Twoje żebra bo u mnie nadal się wypycha i to każdą możliwą stroną ha ha 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok na dzis mam dosyc 🙂 juz mnie plecy bola hehe i tyłek hehe teraz posiedze troche przy komputerze 😉
Mam nadzieje Agata, że mnie nie weźmie nic ja codziennie wietrze dom porzadnie wiec jestem przyzwyczajona do tego że czasem zimno i przewiew 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja mozna powiedziec mam zapiete wszytsko na ostatni guzik . Dzis posprzatalam musze jeszcze tylko chyba nowe lampki na choinke i do ozdobienia domu na zewnatrz kupic ale to juz allegro. Prezenty też mam w sumie wszystkie zostały takie drobiazgi, że Paweł sam sobie z nimi poradzi 😁 W przyszłym tygodniu chyba się za przygotowanie jedzonka chociaż troche wezme chociaż tym sie nie przejume za bardzo bo w razie czego tesciowa na dole jest to pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Marta ja mozna powiedziec mam zapiete wszytsko na ostatni guzik . Dzis posprzatalam musze jeszcze tylko chyba nowe lampki na choinke i do ozdobienia domu na zewnatrz kupic ale to juz allegro. Prezenty też mam w sumie wszystkie zostały takie drobiazgi, że Paweł sam sobie z nimi poradzi 😁 W przyszłym tygodniu chyba się za przygotowanie jedzonka chociaż troche wezme chociaż tym sie nie przejume za bardzo bo w razie czego tesciowa na dole jest to pomoże


A ten prezent dla teściowej kupiłaś w końcu ??? 🙂
My z mamą w przyszłym tygodniu zaczniemy robić na Wigilię uszka z grzybami (dla mnie z ziemniakami oczywiście) i inne pierdoły co mogą leżeć dłużej. A choinkę kupiłam dla małej na komodę tylko zastanawiam się cały czas na jaki kolor ubrać a tym samym jakie lampki kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Agatka, jak u Ciebie z przeziębieniem...lepiej??? I jak Twoje żebra bo u mnie nadal się wypycha i to każdą możliwą stroną ha ha 😜 😁

wcale nie lepiej, a noce są najgorsze i te mdłości i odruchy wymiotne a przy okazji zgaga, już sama nie wiem co gorsze
żebra zmaltretowane, byłam dzisiaj u sąsiadki stwierdziła ze mi brzuch opadł a za 15 minut zrobiła wielkie oczy bo znowu wysoko jest a to tylko Zośka postanowiła znowu pupe wypchać
tak szczerze to wolałabym uniknać tego całego porodu

Sylwia a na zewnatrz domu kupujesz jakieś specjalnie na zewnatrz czy takie zwykłe jak do wewnatrz chinczyki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla tesciow zrzutke robimy z szwagrem i jego żona na takie obrazy anioły szczescia i dobrobytu akurat tescie sa swiezo po remoncie salonu i bedzie im to pasowalo wiec juz mam po problemie 🙂
Agata co do lampek kupuje zwykle to i tak zawsze na jeden sezon bo albo sie kabel gdzies przetrze albo sie poniszcza same ja akurat zamowie lampki z allegro bo jak zobaczylam ceny to jestem mile zakoczona 😁
Mój maluch chyba też jest długi brzuch jjuz mi kiedys tam opadł teoretycznie a mały ma bardzo nisko głowke a dupke i nogi i tak po żebrach mi wypych hehe ale długi to on w tatucia może być bo Paweł jak sie urodził miał 59 cm 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Przepraszam że przeszkadzam ale jakiś czas temu podglądnęłam u was taką fajną tabelkę z terminem porodu, waszym wiekiem, płcią i imieniem dzidziusia. Jestem kwietnióweczką 2011 i chciałybyśmy z dziewczynami zrobić coś podobnego a nie wiemy jak się do tego zabrać. Mogę prosić was o radę? O ile dobrze pamiętam to aisak ją wklejała 🙂

Wielkie dzięki za pomoc 🙂

Pozdrawiamy was ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Dla tesciow zrzutke robimy z szwagrem i jego żona na takie obrazy anioły szczescia i dobrobytu akurat tescie sa swiezo po remoncie salonu i bedzie im to pasowalo wiec juz mam po problemie 🙂
Agata co do lampek kupuje zwykle to i tak zawsze na jeden sezon bo albo sie kabel gdzies przetrze albo sie poniszcza same ja akurat zamowie lampki z allegro bo jak zobaczylam ceny to jestem mile zakoczona 😁
Mój maluch chyba też jest długi brzuch jjuz mi kiedys tam opadł teoretycznie a mały ma bardzo nisko głowke a dupke i nogi i tak po żebrach mi wypych hehe ale długi to on w tatucia może być bo Paweł jak sie urodził miał 59 cm 😜

kurcze ja bym chciała ale typowo na zewnatrz bo wiesz teoretycznie jak masz zwykłe lampki i złodziej włamując się do Ciebie zostanie np prądem porażony to jeszcze możesz za niego pójśc siedzieć, kuriozalna sytuacja ale i takie przypadki się zdarzają, kurcze zapatrzyłam się na Ciebie i za lodówke wziełam, w lecie sie zepsuła i po tej naprawie co 3 tyg trzeba ją myć bo wielka gruba warstwa lodu na niej jest, no i znowu ta warstwa sie rozpusciła na tyle żeby od ściany odejsć i pierdzielneło wszystko na płytki i kuchni pół zalało, mopem wody nie uzbiera tylko rozmazałam scierka nie da rady bo ja sie schylać nie moge i czeka na mojego Pawła, ale obiecał mi ze po świetach pójdziemy i weźmiemy nową bo ta i tak ledwo zipie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
dziewczyny rzucam hasło, przysmaki świateczne a karmienie piersią, na co można sobie pozwolić bo robie liste zakupów ale w sumie nie wiem co można typowo świątecznego jeść jak się karmi??


Bardzo dobry pomysł Agatka bo myślę cały czas co będziemy mogły wcinać na święta 🤔 To zakładasz nowy wątek na forum czy u nas na Grudnióweczkach będziemy gadać ??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aga_ta napisał(a):
dziewczyny rzucam hasło, przysmaki świateczne a karmienie piersią, na co można sobie pozwolić bo robie liste zakupów ale w sumie nie wiem co można typowo świątecznego jeść jak się karmi??


Bardzo dobry pomysł Agatka bo myślę cały czas co będziemy mogły wcinać na święta 🤔 To zakładasz nowy wątek na forum czy u nas na Grudnióweczkach będziemy gadać ??? 🙂

u nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
aga_ta napisał(a):
dziewczyny rzucam hasło, przysmaki świateczne a karmienie piersią, na co można sobie pozwolić bo robie liste zakupów ale w sumie nie wiem co można typowo świątecznego jeść jak się karmi??


Bardzo dobry pomysł Agatka bo myślę cały czas co będziemy mogły wcinać na święta 🤔 To zakładasz nowy wątek na forum czy u nas na Grudnióweczkach będziemy gadać ??? 🙂

u nas...


OK super- a więc...
Aga mówi, że ziemniaki, marchewkę i rybę ale czy Karpia można ??? Położna mówiła, że można ale bez tej skórki bo jest smażona a sam środek bez problemu. Marchewki nie lubię zbytnio a ziemniaki będę miała w uszkach zamiast grzybów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...