Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja planuje zrobić sałatke z tuńczyka i ryżu i wiem że sąsiadka małą karmiła to mogła to jeść
ale co z makowcem?? ja lubie makowca ale mak ma wiaodmo jakie właściwości więc czy można go jeść??
mój mąż właśnie wrócił z pracy, zaliczył rów nie był w stanie zapanowac nad autem mimo zimówek i niecałych 40km/h droga praktycznie nieprzejezdna, lepiej żeby narazie Zośka została w brzuchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agata to u Was są gorsze warunki pogodowe niż u nas jest ślisko ale nie jest tak źle fakt mieszkam na wsi ale przy drodze krajowej wiec nie narzekam 😁
No ok Nina Ty dziś nie masz ochoty a ja właśnie mam hehe mogłoby mnie coś wziąć ale pewnie chęć by mi przeszła jak bóle bym dostała hihi 😁 ale mam jeszcze sporo energii w sobie tak czuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Agata to u Was są gorsze warunki pogodowe niż u nas jest ślisko ale nie jest tak źle fakt mieszkam na wsi ale przy drodze krajowej wiec nie narzekam 😁
No ok Nina Ty dziś nie masz ochoty a ja właśnie mam hehe mogłoby mnie coś wziąć ale pewnie chęć by mi przeszła jak bóle bym dostała hihi 😁 ale mam jeszcze sporo energii w sobie tak czuje 😜

JEST TRAGICZNIE !!!!
dziewczyny zaraz zwymiotuje chyba... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgłaszan się 😉
No więc tak : wróciłam od gina i nic 😞. Powiedział że Ola już jest gotowa do porodu, jest bardzo ładnie ułożona-gotowa do wyskoku. Ale rozwarcie takie jakie tydzień temu - 1 cm. , szyjka też bez zmian - został 1 cm. Następna wizyta 114 grudnia. A powiedziałam mu że 2 lub 3 dni temu znalazłam duzego bezbarwnego gluta, i on powiedział ze to jest kawałek czopa śluzowego, ale na chwilę obecną się nnie zapowiada na poród. No cóż trudno , bede czekała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Zgłaszan się 😉
No więc tak : wróciłam od gina i nic 😞. Powiedział że Ola już jest gotowa do porodu, jest bardzo ładnie ułożona-gotowa do wyskoku. Ale rozwarcie takie jakie tydzień temu - 1 cm. , szyjka też bez zmian - został 1 cm. Następna wizyta 114 grudnia. A powiedziałam mu że 2 lub 3 dni temu znalazłam duzego bezbarwnego gluta, i on powiedział ze to jest kawałek czopa śluzowego, ale na chwilę obecną się nnie zapowiada na poród. No cóż trudno , bede czekała 🙂

ja też od ostatniej wizyty nie czuje zmian, ale widzisz u mnie to samo było i stwierdzili ze lada chwila poród i co?? I NIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, Ty się tym nie przejmuj 🙂 Zobacz na przykładzie naszej Ady - była rano u lekarza i powiedział, że nic się nie zapowiada, a wieczorem wody odeszły 🙂 Jeśli dobrze pamiętam, a z pamięcią u mnie trochę słabo, ale myślę, że się nie mylę 😉 Także nie nastawiaj się, bo w każdej chwili może się coś zacząć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj jakas zdechła jestem, chyba przez tą nieprzespaną noc 😞 A Sebus mial pewnie gorsze wyniki i dlatego pojechala do szpitala, biedny, ale oby bylo szybko dobrze! Co do menu na Wigilie, to aga mini kiedys podsyłała link, zaraz poszukam. pamietam, ze mozna pierogi z serem, barszcz chyba też, ryby to jakies delikatne, a ciasta nie pamietam 🙂 ale jak tak dalej pojdzie, to ja pewnie przechodze Swieta...zobaczymy, o mam link http://babyonline.pl/niemowle_noworodek_artykul,5748.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam Czarownice 😁 😜
Zaraz Wam się pokażę 😁 Ja czuje się super. Właśnie gotuje bigosik już na Święta bo go zamrożę 🙂 Zrobiłam zakupy i znów kupiłam kilka głupot świątecznych 😁 😁 I mężowi kubek z napisem: Tata numer jeden ( Number 1 DAD ) 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Gosia, Ty się tym nie przejmuj 🙂 Zobacz na przykładzie naszej Ady - była rano u lekarza i powiedział, że nic się nie zapowiada, a wieczorem wody odeszły 🙂 Jeśli dobrze pamiętam, a z pamięcią u mnie trochę słabo, ale myślę, że się nie mylę 😉 Także nie nastawiaj się, bo w każdej chwili może się coś zacząć 😁


Oj tam Ninka juz mam to gdzieś , czy urodzę dziś czy za dwa tygodnie. A Olka i tak wylezie wreszcie. Tylko najgorsze jest to ze ja juz siły nie mam dzwigać tego brzuszyska . Ważę 70,5 kg. i obwód pasa to 101 cm. Czyli od początku 15,5 kg. mi przybyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img151.imageshack.us/i/37tci5dzie2.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3052/37tci5dzie2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://img220.imageshack.us/i/37tci5dzie3.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9162/37tci5dzie3.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Wróciłam Czarownice 😁 😜
Zaraz Wam się pokażę 😁 Ja czuje się super. Właśnie gotuje bigosik już na Święta bo go zamrożę 🙂 Zrobiłam zakupy i znów kupiłam kilka głupot świątecznych 😁 😁 I mężowi kubek z napisem: Tata numer jeden ( Number 1 DAD ) 😁 😁


No pokaż się piękna Pigi 😉
Ja do fryzjera pójdę po porodzie 🙂 Bo teraz w domu siedzę cały czas i na głowie czape noszę wieć pózniej pójde 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Gosia, Ty się tym nie przejmuj 🙂 Zobacz na przykładzie naszej Ady - była rano u lekarza i powiedział, że nic się nie zapowiada, a wieczorem wody odeszły 🙂 Jeśli dobrze pamiętam, a z pamięcią u mnie trochę słabo, ale myślę, że się nie mylę 😉 Także nie nastawiaj się, bo w każdej chwili może się coś zacząć 😁


Oj tam Ninka juz mam to gdzieś , czy urodzę dziś czy za dwa tygodnie. A Olka i tak wylezie wreszcie. Tylko najgorsze jest to ze ja juz siły nie mam dzwigać tego brzuszyska . Ważę 70,5 kg. i obwód pasa to 101 cm. Czyli od początku 15,5 kg. mi przybyło.

nie narzekaj, ja przy wzroście 1,58 m waże już 76kg (18 kg na plusie) i już 112 w pasie
mnie najbardziej przerażają noce, jak się budze i spać nie moge, i ruszyć się cięzko i wogóle, ehh pocieszajmy się że nasze żaby małe sa zadowolone ze swojej miejscówki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
[URL=http://img151.imageshack.us/i/37tci5dzie2.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3052/37tci5dzie2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://img220.imageshack.us/i/37tci5dzie3.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9162/37tci5dzie3.jpg[/IMG][/URL]

Kasia ślicznie wyglądasz, a farbe na włosy tez kładłaś?????????








Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Gosia, Ty się tym nie przejmuj 🙂 Zobacz na przykładzie naszej Ady - była rano u lekarza i powiedział, że nic się nie zapowiada, a wieczorem wody odeszły 🙂 Jeśli dobrze pamiętam, a z pamięcią u mnie trochę słabo, ale myślę, że się nie mylę 😉 Także nie nastawiaj się, bo w każdej chwili może się coś zacząć 😁


Oj tam Ninka juz mam to gdzieś , czy urodzę dziś czy za dwa tygodnie. A Olka i tak wylezie wreszcie. Tylko najgorsze jest to ze ja juz siły nie mam dzwigać tego brzuszyska . Ważę 70,5 kg. i obwód pasa to 101 cm. Czyli od początku 15,5 kg. mi przybyło.

nie narzekaj, ja przy wzroście 1,58 m waże już 76kg (18 kg na plusie) i już 112 w pasie
mnie najbardziej przerażają noce, jak się budze i spać nie moge, i ruszyć się cięzko i wogóle, ehh pocieszajmy się że nasze żaby małe sa zadowolone ze swojej miejscówki 🤪


Ja mam 160 cm. wzrostu , ale tobie Agatka w brzusio poszło , masz 11 cm. więcej w pasie niz ja . A ja utyłam po całości 😮 Ale co tam zrzuci się . Po Pauli też zrzuciłam to i po Oli też szybko (może) zrzucę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie farby jeszcze nie kładłam i nie wiem czy położę bo fryzjerka mi wytłumaczyła jak je rozjaśnimy i nie wiem czy mi warto znów czekoladę kłaść. Ale pewnie położę bo mam odrosty a na Święta trzeba jakoś wyglądać 🙂 Ja jestem zadowolona ze swojej figury w ciąży na prawdę. Tak na serio to poszło mi tylko w brzuszek 🙂 Przy 168 cm mam 71kilo i wszystko na brzuszku no i wiadomo trochę w tyłku i biodrach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wpadłam na chwilę 🙂 🙂 🙂
Odpoczywam trochę teraz bo mnie plecy i dupka boli od takiego długiego siedzenia, ale zmykam na kolację 😉
Jeśli o wadze mowa, to ja przy wzroście 170cm ważę już 73km (czyli 13 na plusie) a w brzuszku mam 94cm, więc jeszcze względnie ale też mi już ciężko ten mój brzusio nosić 😉 😉 😉 😉
Ale już niedługo 🙂 🙂 🙂i dzidzia będzie ze mną 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...