Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

gonia88811 napisał(a):
Zajrzę jutro do was bo Paulinka chce kompa.
Ach dziękuję za życzenia które dostałam na tel. 🙂 🙂 Wybaczcie że nie odpisałam ale nie miałam głowy do tego 😞
Dobranoc do jutra 😉 😘


Czita mała ślicznie wyglądała a ten kapelusik cud miód:*
Sama też jak laska sexbomba:*
TARZAN normalnie jaki dumny ze swoich PAŃ:P

moja walczy w łżczku zasypia 😁
a ja lece sie kompać i spać:P bo te święta wykończyly mnie że hej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc 🙂 Nina strasznie Ci wspolczuje, aż cięzko znalezc slowa... 😞 No wiec my juz odebralismy Dominika od moich rodzicow i maly śpi juz wykapany 🙂 zreszta tatus tez juz spi hihi na weselu narobil zamieszania chcial bic goscia bo klepnał mnie w tyłek zboczeniec,a jak Paweł sie dowiedział to nie moglismy go utrzymac, ale skonczylo sie bez obrażeń na szczescie. Wesele całkiem udane i nawet sobie drinki sączyłam 😁
Gosiu wygladaliscie ślicznie z wasza małą anielicą 😁
na dzaselka Marta ja mam dentinox co do wychowawczego to ciezko mi powiedziec, ja ide na wychowawczy, wniosek sklada sie najpozniej chyba 7 dni przed koncem macierzynskiego ja chce jechac moze juz nawet teraz w tygodniu to załątwic. Ja sobie nie wyobrazam ze mialabym wrocic do pracy...
Aga gratulacje dla Majuchny 😁
ok ja ide spac bo padam juz... dobranoc i do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Dziękuję za komplementy ☺️ 🤪Miło mi 🙂
Sylwia ale masz męża hahahaha ,zazdrosnik 😁. Ale nie dziwię mu się,ja też bym sie wkurzyła 😠 😠
Moja też się ślini , ale zębów nie widać - nie czuć 😉
Zapowiada się piękny dzień,więc niebawem idziemy na spacer 😉
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wspaniała pogoda moja pyzulka już lepiej jeszcze gilonki ma troszkę ale już ok z nią... za to mnie złapało i mam katar ból gardła i głowy już 4 dzień się męćzę.... ale dam rade zaraz spadamy na dwór bo dzisiaj moja mała nie bierze antybiotyku wiec może wyjsc na dwórek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamuśki
Piękne te Wasze bobaski. Jako do doświadczonych Mam zwracam sie do Was z pytaniem. Otóż mój miesieczny Synek bardzo często krzyczy (w sensie histerycznie płacze), nie są to kolki, bo można go "sposobem" uspokoić, niemniej jednak wciąż potrzebuje naszej uwagi, bardzo dosadnych bodźców, by go uspokoić (np suszarka, bawienie sie w rowerek...). Sam nie potrafi się sobą zająć.
Różne teorie chodzą mi po głowie..., czy może ku pocieszeniu powiecie mi, czy któraś z Waszych pociech też była taką małą syreną (dodam, ze potrafi tak bardzo długo) a teraz jest Aniołkiem?

Pozdrawiam i dziekuję za wszelki odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
Witajcie Mamuśki
Piękne te Wasze bobaski. Jako do doświadczonych Mam zwracam sie do Was z pytaniem. Otóż mój miesieczny Synek bardzo często krzyczy (w sensie histerycznie płacze), nie są to kolki, bo można go "sposobem" uspokoić, niemniej jednak wciąż potrzebuje naszej uwagi, bardzo dosadnych bodźców, by go uspokoić (np suszarka, bawienie sie w rowerek...). Sam nie potrafi się sobą zająć.
Różne teorie chodzą mi po głowie..., czy może ku pocieszeniu powiecie mi, czy któraś z Waszych pociech też była taką małą syreną (dodam, ze potrafi tak bardzo długo) a teraz jest Aniołkiem?

Pozdrawiam i dziekuję za wszelki odpowiedzi 🙂


Kochana moja mała jest taką syreną do teraz może się to uspokoiło troszkę ale czasem jak jej odbije to masakra ... ja biore ją na przetrzymanie ... bo inaaczej to chyba wiecznie bym ją nosic musiała... 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina - przykro mi bardzo ...

OLENKA wygladala przeslicznie, bardzo mi sie podobala ta sukieneczka 😘 zreszta corcia miala w kogo pojsc- mama sexbomba, tata przystojniak 🤪 super 🤪

Maja urodzila sie jako jedna z pierwszych grudniowek, to i sezon zabkowy bedzie pewnie otwierac 😉

a u nas wszystko w porzadku, kaya z dnia na dzien robi sie jeszcze bardziej kochansza (jesli to w ogole jest mozliwe 😮 ).... szykujemy dla niej pokoj, jak bedzie gotowy, pokaze 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pusto 😮
Cały dzień na dworze byliśmy,Sebusia bardzo męczą dziąsła,nieraz aż krzyczy chwilami 😞,a zębów nie widać i pewnie potrwa to długo 😞..ale damy radę 🙂
mleko na noc robię tak-210 wody+7 miarek mleka+3 łyżeczki kaszki...dawałabym więcej ale muszę smoczek kupić,bo mam "2".
jutro na ćwiczenia a pojutrze idę na rezonans i z małym na szczepienie wkońcu.
Seba od 3 dni je warzywka z królikiem 🙂smakująmu,ale najbardziej kocha zupkę marchewkową z ryżem,słoiczek cały mu za mało 😁

dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ale Ty rozmowna jesteś hahahaha.
Moja Olka juz wykąpana w łóżeczku rozrabia.
Jutro jedziemy wybrać zdjęcia z chrztu od fotografa .
No jak taka pogoda piękna to grzech w domu siedzieć z dziećmi
A ja na szczepienie idę jutro z Ola i Paulinką.
Miłej nocki mamusie 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 😁 Chyba jestem pierwsza 🤪 moj synus dzis juz przed 5 wstal i sie bawil a teraz drzemie sobie wiec mam chwie dla siebie. Nie wiem chyba go dziaselka mecza bo wczoraj mial problemy z jedzeniem i w nocy mi si krecil 😞 zobaczymy jak bedzie dzis. No chyba, ze to był brzuszek bo wczoraj dałam mu pierwszy raz soczku marchewkowo-jablkowego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga 😁
Seba od 3 mi płakał chwilami przez sen 😞,wszystko przez dziąsła...a myślałam,że będzie lepiej niż z Oskarem 🤨
Oskar sie rzucał w nocy i też płakał,bo 5 mu sie przebija,część już ma.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a unas wczoraj pogoda nie za bardzo byla, ochlodzilo sie i dzis tez ma byc chlodniej.... 😠 a juz sie przyzwyczailam do temp. powyzej 25 stopni, a tu - kiszka 😠

co do kaszki na noc, to ja daje 180ml mleka i ok 2 miarki kaszki i do tego specjalny smoczek z tt, gdzie dziurka jest w ksztalcie X , naprawde super do kaszek . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...