Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 Mini poczekaj trochę jak przestaniemy karmić cycolami to przyjadę po Ciebie i pojedziemy do Pigi na impre 😁zobaczysz, jaka będzie OsikANna 🤪 z radości jak nas zobaczy hahahaha 😁 😁 😁 Nina przesyłam Ci dopalacza 😁 🤪 😎 🙃 😘 😘 😘: ps. W każdym związku jest raz lepiej raz gorzej u mnie też chodźby teraz niema dnia żebym się z moim nie kłóciła o byle, co ale po burzy ZAWSZE WYCHODZI SŁOŃCE 🙂 🙂 🙂 mam nadzieję, że jak się wyprowadzimy na swoje to wszystko się unormuje, bo jak nie to urwę mu ch…. Przy samej dup…. 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Hej 🙂 Mini poczekaj trochę jak przestaniemy karmić cycolami to przyjadę po Ciebie i pojedziemy do Pigi na impre 😁zobaczysz, jaka będzie OsikANna 🤪 z radości jak nas zobaczy hahahaha 😁 😁 😁 Nina przesyłam Ci dopalacza 😁 🤪 😎 🙃 😘 😘 😘: ps. W każdym związku jest raz lepiej raz gorzej u mnie też chodźby teraz niema dnia żebym się z moim nie kłóciła o byle, co ale po burzy ZAWSZE WYCHODZI SŁOŃCE 🙂 🙂 🙂 mam nadzieję, że jak się wyprowadzimy na swoje to wszystko się unormuje, bo jak nie to urwę mu ch…. Przy samej dup…. 😁.

Hihihi Kafinka będziesz mieć 2w1 zakupy w UK i mnie na dodatek 😁

Bardzo mnie cieszy, że każdy się wypowiada i mówi co myśli w końcu jakaś szczera prawda pokazała się na tym wątku 🙂 I to mi się podoba 😁
Kasiu wejdź sobie na watek Kalisz i okolice i tam jest wszystko 🙂 A jak nie to mam na dowód zdjęcie ekranu zrobione gdyby zdanie przeredagowano 🙂
Aga2010 masz prawo nie zmieniać zdania ja go też nie zmienię, ale sama piszesz, że nie wiesz o co chodzi a więc dlatego wysnuwasz wnioski, że wyolbrzymiamy ? My chociaż ,, pokazujemy się ,, na tym wątku- piszemy o swoim życiu, uczuciach, odczuciach, o dobrych i złych chwilach o problemach i radościach, prosimy o radę i pomoc a Ty ?? Ty nigdy nic nie powiedziałaś o Sobie o swoim życiu, o tym czym się zajmujesz ,co robisz, co lubisz, co robi Twój Mąż itp. Czytasz Nas nie pisząc nic o Sobie a później masz czelność Nas oceniać? A więc jakim prawem mówisz, że mamy wyluzować ? Nie każda z Nas jest tak neutralna jak Ty i lubimy wypowiadać się o sobie no bo same napisałyście, że ten wątek właśnie po to tutaj jest !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha ha teraz to dopiero wyszłam na sukę 😁 😁
No ale mówię to co myślę bo inaczej eksploduje i będzie szaszłyk z Pigi 😁
A odchodzi nie mam zamiaru bo ja tu jestem dłużej niż nie jedna z Dziewczyn i za dużo z Was lubię 😁 😁 Wygadałam się i koniec 🙂 Możecie mnie zjeść w końcu jestem PIGI 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Kasia, wyżyłaś się, dobrze, że Ci lepiej, a Twój post był wobec mnie po prostu niegrzeczny i tyle, a to co każdy pisze o sobie to jego sprawa, wolny wybór, zresztą jak dobrze wszystkie wiemy, forum może czytać każdy, nie trzeba się przecież nawet logować; a ja nikogo nie obraziłam i obrażać nie mam zamiaru, ale chyba też odechciewa mi się tu pisać i tyle. Miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
kafinka napisał(a):
No właśnie o to chodzi, ale przenocujesz nas 🤪 🤪 🤪


No baaaa jak będzie trzeba to pokój dobuduje 😁 😁

ja moge tam spac z tobą i mańkiem 😜
nie no spoko tylko nie wiem czy vin będzie mógł ze mną przyjechać 😜 😁


Nie będzie mógł bo będzie już u mnie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
oj Kasia, wyżyłaś się, dobrze, że Ci lepiej, a Twój post był wobec mnie po prostu niegrzeczny i tyle, a to co każdy pisze o sobie to jego sprawa, wolny wybór, zresztą jak dobrze wszystkie wiemy, forum może czytać każdy, nie trzeba się przecież nawet logować; a ja nikogo nie obraziłam i obrażać nie mam zamiaru, ale chyba też odechciewa mi się tu pisać i tyle. Miłego wieczoru


Aguś, ale jak był niegrzeczny? Bo nie wiem w którym momencie? Jak prawda może być nie grzeczna? Mi chodziło tylko o to, że nie wiemy nic o Tobie ( do czego masz prawo ukrywać Swoja tożsamość ), ale nie powinnaś pochopnie niczego oceniać na tym wątku bo tak na prawdę my Cie nie znamy i Ciebie ocenić nie możemy. Twoje posty są neutralne i bez charakterne. Ale to nie zmienia faktu, że Twój synek jest PRZEPIĘKNY !!! 😁

No tak i wyszło, że z mojego powodu forum się rozpadnie bo prawda w oczy kole 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaasiaak napisał(a):
Kasiu, w takim razie zapodaj linka do tego postu, to sobie poczytamy, tzn, nie wiem jak inne, ale ja mowie za siebie.
co do Oli - to. co napisalam - to jest moje zdanie i je podtrzymuje. a Oli odpowiedz i sposob odpowiedzi tylko mnie w tym przekonaniu utwierdzila. nie jestem zlosliwa, ale tak analizujac cala sprawe - Ola wlasciewie bardzo zadko tu zaglada, ale jak jest jakas afera - to - czy sie myle? (pewnie kilka z Was tak wlasnie powie) to Ola pojawia sie jak oblawienie i rozdziela kto jest winny, a kto nie.
i nie chcialabym, zebyscie mnie odebraly, jakbym bronila Marty - nie - jak teraz pisze o moich odczuciach i chyba mam do tego rowniez prawo?
bylo tu naprawde bardzo milo i nie wiem co sie stalo..., smutne to.... 🤨


PRZESTAŃ się wypowiadać na mój temat!!! NIE ZNASZ MINIE wieć zejdz ze mnie dziewczyno!!! sobie mniej swoje zdanie !!! nikt ci nie broni!!! to ty dołączyłaś się ni z koziej dupy przed samym porodem... a my miałyśmy swoje forum i razem się trzymałyśmy .. to my je stworzyłyśy nie TY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina dzia 😘
Mam aż 4 dni po angielsku a z tym językiem nie jestem tak obcykana jak na przykład z FRANCUSKIM hahaha 😁 😁 A tak serio to nawet ściągi sobie porobiłam ze słówek o biznesie a jutro będę ich błagać o kurs z języka angielskiego i o to żeby się mnie o nic nie pytali haha 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Diler spadówa z forum, bo Twoje dopalacze nie działają 😜 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃
Pigi, nie zasraj forum i na poważnie to życzę miłego kursu 🙂

Więcej mnie nie proś, bo nie dostaniesz, a ja TU zostaje hahaha 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiedziałam, że w końcu wybuchniecie...zawsze tak jest 😜
No tak, ja matka Polka karmiąca i wiecie więcej ode mnie 🙂 Jeśli tak to gdzie jest napisane, że nic nie pamiętam? Myślę, że czytanie między wierszami się nie opłaca... Tak jak Admin ostatnio zainterweniował do nas nie wiedząc czy się kłócimy czy nie tak teraz Pigi i Mini źle zinterpretowały moje słowa na forum Kalisza. Jak się nie jest tam to nie wiecie jaka jest atmosfera i jakie my mamy żarty...Po co mam sie tłumaczyć że na tej imprezie wypiłam jedno piwo a na poprzedniej dwa a że nie piłam już z dobry rok to odciągnęłam pokarm i tyle... nie wiem po co ta afera. Piszę tu i tu tak samo bo przecież nie od dzisiaj wiadomo że każdy może to czytać. Nie wiem czy komuś przeszkadza że z domu wychodzę, nie rozumiem... Ola zaraz coś pisała o tym że wiek nie świadczy o dojrzałości ale nie wiem co ja Wam zrobiłam i czy kiedykolwiekk wypomniałam komuś że jest młody? Przecież to nigdy nie musi oznaczać że jest się nie dojrzałym.Oj dziewczyny, szkoda słów 🤔 No nic, to tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...