Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Dasz sobie radę 4 dni to nie tak dużo 🙂, ale za taxi to zapłacisz pewnie fortunę .Rozumiem, że na koniec dostaniesz jakiś dokument o ukończeniu tego kursu i będziesz mogła ruszyć dalej z interesem?


Tak do tej pory nic nie mogę zrobić bo muszę mieć świstek, że mam taki kurs przygotowujący. Jak go ukończę to będzie spoko i będę mogła działać dalej 🙂 Oni mi pomogą napisać biznes plan itp. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Kasiu, w takim razie zapodaj linka do tego postu, to sobie poczytamy, tzn, nie wiem jak inne, ale ja mowie za siebie.
co do Oli - to. co napisalam - to jest moje zdanie i je podtrzymuje. a Oli odpowiedz i sposob odpowiedzi tylko mnie w tym przekonaniu utwierdzila. nie jestem zlosliwa, ale tak analizujac cala sprawe - Ola wlasciewie bardzo zadko tu zaglada, ale jak jest jakas afera - to - czy sie myle? (pewnie kilka z Was tak wlasnie powie) to Ola pojawia sie jak oblawienie i rozdziela kto jest winny, a kto nie.
i nie chcialabym, zebyscie mnie odebraly, jakbym bronila Marty - nie - jak teraz pisze o moich odczuciach i chyba mam do tego rowniez prawo?
bylo tu naprawde bardzo milo i nie wiem co sie stalo..., smutne to.... 🤨


PRZESTAŃ się wypowiadać na mój temat!!! NIE ZNASZ MINIE wieć zejdz ze mnie dziewczyno!!! sobie mniej swoje zdanie !!! nikt ci nie broni!!! to ty dołączyłaś się ni z koziej dupy przed samym porodem... a my miałyśmy swoje forum i razem się trzymałyśmy .. to my je stworzyłyśy nie TY!!!


a bylo BARDZO NIEGRZECZNE, nie wiedzialam, ze forum to czyjas wlasnosc. dziekuje i to mi wystarczy.
jak bede miala ochote, to bede sie wypowiadala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Wiedziałam, że w końcu wybuchniecie...zawsze tak jest 😜
No tak, ja matka Polka karmiąca i wiecie więcej ode mnie 🙂 Jeśli tak to gdzie jest napisane, że nic nie pamiętam? Myślę, że czytanie między wierszami się nie opłaca... Tak jak Admin ostatnio zainterweniował do nas nie wiedząc czy się kłócimy czy nie tak teraz Pigi i Mini źle zinterpretowały moje słowa na forum Kalisza. Jak się nie jest tam to nie wiecie jaka jest atmosfera i jakie my mamy żarty...Po co mam sie tłumaczyć że na tej imprezie wypiłam jedno piwo a na poprzedniej dwa a że nie piłam już z dobry rok to odciągnęłam pokarm i tyle... nie wiem po co ta afera. Piszę tu i tu tak samo bo przecież nie od dzisiaj wiadomo że każdy może to czytać. Nie wiem czy komuś przeszkadza że z domu wychodzę, nie rozumiem... Ola zaraz coś pisała o tym że wiek nie świadczy o dojrzałości ale nie wiem co ja Wam zrobiłam i czy kiedykolwiekk wypomniałam komuś że jest młody? Przecież to nigdy nie musi oznaczać że jest się nie dojrzałym.Oj dziewczyny, szkoda słów 🤔 No nic, to tyle 🙂

nie chodzi o to że się bawisz bo i my z chęcią byśmy wyszły się rozerwać,ale np o to że nam piszesz że Gabi tylkona piersi,a gdzie indziej że na początku była butla,nam że tylko karmi bez alkoholowe gdzie indziej %,nam kiedyś pisałaś że ciężko u was z kasą a za chwile ile to z cocodrillo nie kupiłaś....
trzymałaś się z Agatą a jak laski na nia najechały to nawet ty ją opuściłaś....
o to chodzi.
jeśli tworzymy grupe i jakąś tam społecznośc to szczerą i tyle....


Mini o Karmi już dawno nie pisałam ani tu ani tu bo już nie piję, chcę przestać karmić więc nie chcę pobudzać laktacji. Co do butli to pisałam kiedyś, no chyba że nie pamiętam ale jakie ma to znaczenie, długo jej nie dokarmiałam i przestałam bo ona przestała chcieć a ja się poddałam. Z kasą jak u każdego, raz jest lepiej, raz gorzej... Już dawno nie pisałam, że kupiłam coś w Coccodrillo ani na Kaliszu ani tutaj. Teraz jest temat ząbków i postępów dzieciaczków a na Kaliszu jak się wszystkie znamy to i żarty są"swojskie" i takie, które my rozumiemy... To samo jest tutaj. Jak wyszła Afera z Agatą to nie miałam internetu przez ok tydzień- rozumiem, że chodzi o czas kiedy odeszła? Później się pytałam jak już miałam neta o co poszło bo nie czytałam tylu stron ile naskrobałyście. Z Agatą nie raz na NK piszemy więc nic się nie zmieniło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Ola88 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Kasiu, w takim razie zapodaj linka do tego postu, to sobie poczytamy, tzn, nie wiem jak inne, ale ja mowie za siebie.
co do Oli - to. co napisalam - to jest moje zdanie i je podtrzymuje. a Oli odpowiedz i sposob odpowiedzi tylko mnie w tym przekonaniu utwierdzila. nie jestem zlosliwa, ale tak analizujac cala sprawe - Ola wlasciewie bardzo zadko tu zaglada, ale jak jest jakas afera - to - czy sie myle? (pewnie kilka z Was tak wlasnie powie) to Ola pojawia sie jak oblawienie i rozdziela kto jest winny, a kto nie.
i nie chcialabym, zebyscie mnie odebraly, jakbym bronila Marty - nie - jak teraz pisze o moich odczuciach i chyba mam do tego rowniez prawo?
bylo tu naprawde bardzo milo i nie wiem co sie stalo..., smutne to.... 🤨


PRZESTAŃ się wypowiadać na mój temat!!! NIE ZNASZ MINIE wieć zejdz ze mnie dziewczyno!!! sobie mniej swoje zdanie !!! nikt ci nie broni!!! to ty dołączyłaś się ni z koziej dupy przed samym porodem... a my miałyśmy swoje forum i razem się trzymałyśmy .. to my je stworzyłyśy nie TY!!!


a bylo BARDZO NIEGRZECZNE, nie wiedzialam, ze forum to czyjas wlasnosc. dziekuje i to mi wystarczy.
jak bede miala ochote, to bede sie wypowiadala


No trochę zagrzmiało, też nie wiedziałam, że forum jest czyjąś własnością, owszem ktoś je założył ale to była chyba Ada o ile pamiętam. Myślałam, ze każdy ma prawo dołączyć a Ola trochę przesadziła pisząc do Kasi takie słowa... 🤔
Teraz mnie się dostanie od Oli bo też dołączyłam "z ni koziej dupy" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie i kto tu czyta między wierszami ?????
Przecież ja napisałam dobitnie, że to nie moja sprawa czy ktoś wychodzi z domu na imprezy i się upija czy nie tylko o to, że nie lubię jak się kłamie !! A Ty wmawiasz, że my się uczepiłyśmy tego, że Ty z domu wychodzisz. Mnie to lotto co Ty robisz możesz nawet nocami na rogu stać tylko nie kłam bo tego nie lubię i o to miałyśmy pretensje. Nawet nie o to, że pijesz bo co mnie to interesuje tylko właśnie o to co Aga napisała tu piszesz tak gdzie indziej srak i Bóg wie gdzie jest prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Kasia, a ile ten kurs trwa ?


Aż 4 DNI !!! 😲 🤪 🙃 😮
A najgorzej, że to daleko dość jest i muszę taxi brać bo autobusu nie ma w tamtą stronę 🤨

4 dni cie nie będzie??


Aguś będę bo kurs mam od rana 🙂 Będę popołudniami ale jutro na 15:00 mam okulistę w końcu 🙂 Chce soczewki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zresztą powiem wprost Mini- mam wrażenie od początku że nie interesujecie się czym piszę i o wielu rzeczach nie piszę tutaj bo wiele razy nie było odzewu jak coś pisałam 🤨 Trochę mnie to martwiło ale ze względu na Was wszystkie i to forum chciałam zostać i być w tej naszej społeczności. Wy macie swojego rodzaju żarty i chętnie je czytam ale ja tak nie potrafię. Czy to oznacza że jestem spoza marginesu naszego forum? Ja też potrafię żartować ale jak sama wiesz na Kaliszu bo tam z dziewczynami nadajemy na tej samej fali. Może przez to że jest nas mniej, nie wiem... A Wam zazdroszczę takich żartów, ja nie potrafię i tyle ale uczestniczę w dyskusji bo mam sentyment do Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
A Ola już nic nie napisze bo usunęła konto.
teraz my - ja i pigi główbne winowajczynie,no nie stety mogłyśmy morde w kontakt wsadzić i dalej udawać że wszystko gra i wszytsko nam pasuje.
ja nie jestem idealną matką i nie raz juąż o tym pisałam.
Napewno są matki lepsze odemnie,ale też nie udaje że nią jestem i że aureole mam.
TEMAT DLA MNIE ZAMKNIĘTY - kto chce może dalej ze mną i świnią pisać,jak zawsze a kto nie potrafi po tym to ok rozumiem.
Jeśli wolicie też ze mną nie pisać,i bym zeszła wam z drogi ok nie ma sprawy.


Ola usunela konto, bo uslyszala kilka niemilych slow ode mnie? bo takie odnioslam teraz wrazenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Zresztą powiem wprost Mini- mam wrażenie od początku że nie interesujecie się czym piszę i o wielu rzeczach nie piszę tutaj bo wiele razy nie było odzewu jak coś pisałam 🤨 Trochę mnie to martwiło ale ze względu na Was wszystkie i to forum chciałam zostać i być w tej naszej społeczności. Wy macie swojego rodzaju żarty i chętnie je czytam ale ja tak nie potrafię. Czy to oznacza że jestem spoza marginesu naszego forum? Ja też potrafię żartować ale jak sama wiesz na Kaliszu bo tam z dziewczynami nadajemy na tej samej fali. Może przez to że jest nas mniej, nie wiem... A Wam zazdroszczę takich żartów, ja nie potrafię i tyle ale uczestniczę w dyskusji bo mam sentyment do Was.

Ola często też tak pisała a mimo to zawsze szczerze mówiła co i jak....
nasez żarty.Nawet Kafinka kiedyś i mrówka były cichutkie a póxniej same zaczęły z nami swirować,tak samo czita,nawet Kasia czasem się dołączy 🙂
wystarczy chcieć nas poznać...


Wierz mi że Was poznałam ale może to wynika z charakteru że nie potrafię tak żartować, tak po prostu 🙂 A Kasia jak napisała, że chowam na zdjęciu piwo za plecami to nie wiedziałam, czy się śmiać czy płakać 🤔 😁 No tak- z tyłu w powietrzu wisiało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Mini23 napisał(a):
A Ola już nic nie napisze bo usunęła konto.
teraz my - ja i pigi główbne winowajczynie,no nie stety mogłyśmy morde w kontakt wsadzić i dalej udawać że wszystko gra i wszytsko nam pasuje.
ja nie jestem idealną matką i nie raz juąż o tym pisałam.
Napewno są matki lepsze odemnie,ale też nie udaje że nią jestem i że aureole mam.
TEMAT DLA MNIE ZAMKNIĘTY - kto chce może dalej ze mną i świnią pisać,jak zawsze a kto nie potrafi po tym to ok rozumiem.
Jeśli wolicie też ze mną nie pisać,i bym zeszła wam z drogi ok nie ma sprawy.


Ola usunela konto, bo uslyszala kilka niemilych slow ode mnie? bo takie odnioslam teraz wrazenie.

Ola jest typem osoby wrażliwej i wszystko bierze do siebie niestety 🤨
tym bardziej że cie lubiła,i to ją też zabolało....


no niestety - ja umiem czytac i nie nazwalabym tego typu zachowania, jako wrazliwosc a raczej nadpobudliwosc. ale juz wiecej na jej temat, nie bede sie wypowiadala, skoro teoretycznie jej tu nie ma. tylko jakos Aga nie zauwazylas, ze w ostatniej wypowiedzi Ola zdecydowanie przegiela !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Kasia a gdzie ja napisałam o jakimś wmawianiu bo nie wiem? A po drugie skończmy temat o alkoholu bo nic tak na prawdę nie wiesz więc nie oceniaj


Ale mi się nawet nie śni ni nie marzy Cie oceniać. Mam lepsze rzeczy do robienia 🙂 Jak dla mnie jesteś tylko kłamczuchą a to wiem nie tylko ja a więc to nie jest ocenianie 🙂 Mi to lata co Ty robisz Twoje życie, dla mnie możesz być jak powietrze. Kocham Laski z tego forum dlatego tu nadal jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Ja z tego forum nie mam zamiaru się usunąć i chciała bym by każda z Was została bo lubię każdą. Jestem tu od niedawna 😞 i myślę że to bez znaczenia kiedy się dołączyło. I mam nadzieję że atmosfera się oczyści . Razem tworzymy to forum!!!!
Kaffi wiesz już kto to jest Vinek ???? Ja tam mam swojego Tarzana i na Vinka bym go nie zammieniła, choć pewnie by wywołał kisiel 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Zresztą powiem wprost Mini- mam wrażenie od początku że nie interesujecie się czym piszę i o wielu rzeczach nie piszę tutaj bo wiele razy nie było odzewu jak coś pisałam 🤨 Trochę mnie to martwiło ale ze względu na Was wszystkie i to forum chciałam zostać i być w tej naszej społeczności. Wy macie swojego rodzaju żarty i chętnie je czytam ale ja tak nie potrafię. Czy to oznacza że jestem spoza marginesu naszego forum? Ja też potrafię żartować ale jak sama wiesz na Kaliszu bo tam z dziewczynami nadajemy na tej samej fali. Może przez to że jest nas mniej, nie wiem... A Wam zazdroszczę takich żartów, ja nie potrafię i tyle ale uczestniczę w dyskusji bo mam sentyment do Was.

Ola często też tak pisała a mimo to zawsze szczerze mówiła co i jak....
nasez żarty.Nawet Kafinka kiedyś i mrówka były cichutkie a póxniej same zaczęły z nami swirować,tak samo czita,nawet Kasia czasem się dołączy 🙂
wystarczy chcieć nas poznać...


Wierz mi że Was poznałam ale może to wynika z charakteru że nie potrafię tak żartować, tak po prostu 🙂 A Kasia jak napisała, że chowam na zdjęciu piwo za plecami to nie wiedziałam, czy się śmiać czy płakać 🤔 😁 No tak- z tyłu w powietrzu wisiało 😜


Weź Ty mnie nie obrażaj bo się znów wkurzę !! Wszystkie piwa miały na stoliku a Ty łapę chowałaś za koleżanką myślisz, że jesteśmy idiotkami ?? Nie tylko ja to zauważyłam a więc weź nie ściemniaj !! Właśnie o to mamy pretensje, że kłamiesz w żywe oczy !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hejka 😉
Ja z tego forum nie mam zamiaru się usunąć i chciała bym by każda z Was została bo lubię każdą. Jestem tu od niedawna 😞 i myślę że to bez znaczenia kiedy się dołączyło. I mam nadzieję że atmosfera się oczyści . Razem tworzymy to forum!!!!
Kaffi wiesz już kto to jest Vinek ???? Ja tam mam swojego Tarzana i na Vinka bym go nie zammieniła, choć pewnie by wywołał kisiel 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Haha już wiem zostałam bardzo dobrze poinformowana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Hejka 😉
Ja z tego forum nie mam zamiaru się usunąć i chciała bym by każda z Was została bo lubię każdą. Jestem tu od niedawna 😞 i myślę że to bez znaczenia kiedy się dołączyło. I mam nadzieję że atmosfera się oczyści . Razem tworzymy to forum!!!!
Kaffi wiesz już kto to jest Vinek ???? Ja tam mam swojego Tarzana i na Vinka bym go nie zammieniła, choć pewnie by wywołał kisiel 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Ja zostaje bo Cie Kofffam i Krowe, Nine i Ole i Kafi i wiele innych Lasek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
JAŚ I MAŁGOSIA SIEDZĄ NA GANKU...JAŚ TULI MAŁGOSIE WKŁADA JEJ RĄCZKE W GATKI MERDA I MÓWI...COOOOO OKRESIK A ONA "NIE ROZWOLNIONKO"

oooooooooooo Pigi czym się różni budyń śmietankowy od spermy??


Wiem gUpia iDiotko co byś odpowiedziała także nie napiszę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Hejka 😉
Ja z tego forum nie mam zamiaru się usunąć i chciała bym by każda z Was została bo lubię każdą. Jestem tu od niedawna 😞 i myślę że to bez znaczenia kiedy się dołączyło. I mam nadzieję że atmosfera się oczyści . Razem tworzymy to forum!!!!
Kaffi wiesz już kto to jest Vinek ???? Ja tam mam swojego Tarzana i na Vinka bym go nie zammieniła, choć pewnie by wywołał kisiel 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Haha już wiem zostałam bardzo dobrze poinformowana 😁

HA HA ALE U CIEBIE MASTURBACJA DŁUGO TRWAŁA 😁 🤪

Jakoś muszę sobie radzić no nie 😁 mój ma mnie gdzieś 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Hejka 😉
Ja z tego forum nie mam zamiaru się usunąć i chciała bym by każda z Was została bo lubię każdą. Jestem tu od niedawna 😞 i myślę że to bez znaczenia kiedy się dołączyło. I mam nadzieję że atmosfera się oczyści . Razem tworzymy to forum!!!!
Kaffi wiesz już kto to jest Vinek ???? Ja tam mam swojego Tarzana i na Vinka bym go nie zammieniła, choć pewnie by wywołał kisiel 😁 😁 😁 😁 😁 😁

A MI SIĘ WYDAJE ŻE TY JESTEŚ TU BARRRRDZO DŁUGO NA TYLE CIE POZNAŁAM 🙂
TO ŻE TARZAN WPIERW BYŁ TYLKO PRZYJACIELEM,TWOJE KŁOPOTY GDY MIESZKAŁAŚ Z MAMĄ I OJCEM,BUNTOWNICZY WIEK PAULINKI I DUŻO WIĘCEJ 🙂

A ty sledzisz mnie ??? 😁 😁 😁 😁 😁
Bo tak jak pisałam wczesniej, nikt mnie tu nie zna i moge swobodnie sie wyzalic. Nawet najblizszym kolezankom z reala nie powiedzialam tyle o sobie co wam na tym forum. i czuje sie z nim , z Wami zwiazana. Na porodówce pierwsza osoba ktorej wyslalam eska to Mini była 🙂 Tak wiec na prawde wiele dla mnie znaczycie - wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
JAŚ I MAŁGOSIA SIEDZĄ NA GANKU...JAŚ TULI MAŁGOSIE WKŁADA JEJ RĄCZKE W GATKI MERDA I MÓWI...COOOOO OKRESIK A ONA "NIE ROZWOLNIONKO"

oooooooooooo Pigi czym się różni budyń śmietankowy od spermy??


Wiem gUpia iDiotko co byś odpowiedziała także nie napiszę 😜

☺️ ☺️ ☺️ a Kafinka wiesz?? 🤪

WIEM 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
JAŚ I MAŁGOSIA SIEDZĄ NA GANKU...JAŚ TULI MAŁGOSIE WKŁADA JEJ RĄCZKE W GATKI MERDA I MÓWI...COOOOO OKRESIK A ONA "NIE ROZWOLNIONKO"

oooooooooooo Pigi czym się różni budyń śmietankowy od spermy??


Wiem gUpia iDiotko co byś odpowiedziała także nie napiszę 😜

☺️ ☺️ ☺️ a Kafinka wiesz?? 🤪

WIEM 🤪

czym??

HAHA wiedziałam, że zapytasz, ale zostawię to dla siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...