Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem babole 🤪
Bylam z Ola na usg bioderek i jest wszystko dobrze 🤪 🤪 🤪
Moja Paulinka jest juz absolwentka szkoły podstawowej 😲 O jaka ona juz jest duza .
Dziewczyny z watku Kalisza dziekujemy za odwiedziny i macie racje kazdy moze tu pisac , ale nie kazdy jest mile widziany 😞 Jesli macie chec z nami pisac o miłych rzeczach i zartowac to zapraszamy.Ale jesli macie zamiar wzniecac tu ogien to bedzie lepiej jesli nie bedziecie do nas zagladaly 😉 Sprawa jest juz zamknieta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wyobrażasz sobie mnie jako babcię ??????? Bo ja nieeeeeeeeeee.
Moja Olka szleju sie najadła 😮, co ona wyprawia w łóżeczku 🤢, zasnąć nie może .
A ja odebrałam już swój grafik z pracy . I w piątek 1 lipca idę do pracy na 13 do 21 😠. A najgorsze jest to że w sobotę kiedy mamy wesele to ja pracuję cały dzień 😠 😠 😠 😠
Idę do Olki bo jęczy i skrzeczy i fruwa po łóżczku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 😁
Robiłam ciasto 😁 😁
Trzymam mooooooooocno kciuki za Kajtusia !!!! 😘
Gosiu nie martw się będzie dobrze 😉 Zawsze powrót do pracy ma też swoje plusy 😉 Wypłata no i ile można w domu siedzieć 😁
Każdy ma prawo wchodzić na wątek i z Nami rozmawiać, ale po co to obrażanie i wypominanie sprawy z prehistorii !! Jak Martuśka ma coś do Nas to zawsze to może napisać 😉 Adwokatów Ona nie potrzebuje bo jest już duża Dziewczynka 🙂
A my żadnego piekła na innych wątkach nie robimy to widać Panie z wątku Kalisza w domu nie mają co robić i się życiem innych zajmują. Lepiej Dzieciaczkami niech się zajmą i swoim życiem a nie w kogoś sprawy nieproszone nosy wsadzają.
Admin powiedział, że Nasz wątek był wzorem i chcemy aby nadal tak było, ale jeśli ktoś będzie tu wchodzić i nas obrażać to My się nie damy bo mamy swój honor i ambicje !!
U nas już dawno był spokój tylko Dziewczyny z wątku Kalisza tu weszły i mącą bo widać satysfakcjonuje ich denerwowanie innych !!
A z tymi plakatami to ja nie wiem o co chodzi haha Dziewczyny wstawiły kilka fotek dla żartów i o wielkie halo a więc widać kto tu słowa i rzeczy wyrwane z kontekstu stosuje w swoim rozumowaniu i wypowiedziach 🤔
A co do wychodzenia z domu to tak jak Panie napisały ,, nie wiecie a więc się nie wtrącajcie ,,. Nie wiecie czy my wychodzimy z domów czy nie i czy nasi mężowi zajmują się dziećmi czy nie a więc nie osądzajcie jeśli nie macie o tym zielonego pojęcia !! Widać kto na kogo wątku ciągle cichaczem siedzi, czyta i szpieguje 🤔 I nie mierzcie wszystkich ludzi swoją miarą !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej Piękne 🙂 moja dziś ciągle płacze tylko na rękach się uspokaja nawet do toalety nie mogę wyjść, bo jak zniknę jej z oka to ryk niesamowity 🤢 oczywiście nie śpi 😮

Kaffi może żabki?? 😁 😁
ha ha jak przed porodem 😁
"może rodzisz"" 😁 🤪


O co chodzi z zabkami ?????????????????
Ola siedzi mi na kolanach 🥴, spac jej sie nie chce hahaha. Tomek wrócił do domu wiec musze udawac ze nie obchodzi mnie brzuszek, bo coraz czesciej mi wypomina 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej Piękne 🙂 moja dziś ciągle płacze tylko na rękach się uspokaja nawet do toalety nie mogę wyjść, bo jak zniknę jej z oka to ryk niesamowity 🤢 oczywiście nie śpi 😮

Kaffi może żabki?? 😁 😁
ha ha jak przed porodem 😁
"może rodzisz"" 😁 🤪


O co chodzi z zabkami ?????????????????
Ola siedzi mi na kolanach 🥴, spac jej sie nie chce hahaha. Tomek wrócił do domu wiec musze udawac ze nie obchodzi mnie brzuszek, bo coraz czesciej mi wypomina 🤢

Gosuia jak któraś miała skurcze pisałyśmy może już rodzisz,może to poród...a teraz wszystko co u maluchów to "moze ząbki" 😁

Ale jaja hahahaha ja przeczytałam żakbi takie zielone i rechaczace 😁 😁 😁 😁 😁 😁 o jaaaa czytac trzeba mnie nauczyc 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej Piękne 🙂 moja dziś ciągle płacze tylko na rękach się uspokaja nawet do toalety nie mogę wyjść, bo jak zniknę jej z oka to ryk niesamowity 🤢 oczywiście nie śpi 😮

Kaffi może żabki?? 😁 😁
ha ha jak przed porodem 😁
"może rodzisz"" 😁 🤪


O co chodzi z zabkami ?????????????????
Ola siedzi mi na kolanach 🥴, spac jej sie nie chce hahaha. Tomek wrócił do domu wiec musze udawac ze nie obchodzi mnie brzuszek, bo coraz czesciej mi wypomina 🤢

Gosuia jak któraś miała skurcze pisałyśmy może już rodzisz,może to poród...a teraz wszystko co u maluchów to "moze ząbki" 😁

Ale jaja hahahaha ja przeczytałam żakbi takie zielone i rechaczace 😁 😁 😁 😁 😁 😁 o jaaaa czytac trzeba mnie nauczyc 😁 😁 😁 😁

nie to mnie pisać 😁
ha ha ja naprawde napisałam żabki 😁 🤪 🤪
ha ha chyba lubie żaby 😁 😁
najbardziej kermita 😁


Haha do szkoly musimy isc 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej Piękne 🙂 moja dziś ciągle płacze tylko na rękach się uspokaja nawet do toalety nie mogę wyjść, bo jak zniknę jej z oka to ryk niesamowity 🤢 oczywiście nie śpi 😮

Kaffi może żabki?? 😁 😁
ha ha jak przed porodem 😁
"może rodzisz"" 😁 🤪


O co chodzi z zabkami ?????????????????
Ola siedzi mi na kolanach 🥴, spac jej sie nie chce hahaha. Tomek wrócił do domu wiec musze udawac ze nie obchodzi mnie brzuszek, bo coraz czesciej mi wypomina 🤢

Gosuia jak któraś miała skurcze pisałyśmy może już rodzisz,może to poród...a teraz wszystko co u maluchów to "moze ząbki" 😁

Ale jaja hahahaha ja przeczytałam żakbi takie zielone i rechaczace 😁 😁 😁 😁 😁 😁 o jaaaa czytac trzeba mnie nauczyc 😁 😁 😁 😁

nie to mnie pisać 😁
ha ha ja naprawde napisałam żabki 😁 🤪 🤪
ha ha chyba lubie żaby 😁 😁
najbardziej kermita 😁


Haha do szkoly musimy isc 😁 😁 😁 😁 😁

Będę WAS nauczać hahahaha 😁 😎 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Hej Piękne 🙂 moja dziś ciągle płacze tylko na rękach się uspokaja nawet do toalety nie mogę wyjść, bo jak zniknę jej z oka to ryk niesamowity 🤢 oczywiście nie śpi 😮

Kaffi może żabki?? 😁 😁
ha ha jak przed porodem 😁
"może rodzisz"" 😁 🤪


O co chodzi z zabkami ?????????????????
Ola siedzi mi na kolanach 🥴, spac jej sie nie chce hahaha. Tomek wrócił do domu wiec musze udawac ze nie obchodzi mnie brzuszek, bo coraz czesciej mi wypomina 🤢

Gosuia jak któraś miała skurcze pisałyśmy może już rodzisz,może to poród...a teraz wszystko co u maluchów to "moze ząbki" 😁

Ale jaja hahahaha ja przeczytałam żakbi takie zielone i rechaczace 😁 😁 😁 😁 😁 😁 o jaaaa czytac trzeba mnie nauczyc 😁 😁 😁 😁

nie to mnie pisać 😁
ha ha ja naprawde napisałam żabki 😁 🤪 🤪
ha ha chyba lubie żaby 😁 😁
najbardziej kermita 😁


Haha do szkoly musimy isc 😁 😁 😁 😁 😁

Kum kum 😁 😁 😁

re re re 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurde... znów sprawa powróciła... 🤔 Nie chcę się tłumaczyć, ja wyjaśniłam sobie z Wami chyba wszystko 🙂 Chcę by było ok 🙂 I myślę, ze jest, co? Dziewczyny moje kochane mnie broniły , waleczne moje antrykoty 😜 🙂 Nie potrzebowałam adwokatów , one po prostu musiały chyba to z siebie wyrzucić 🙂 Będę kasować konto bo dziwnie się zrobiło, szkoda mi bo mam sentyment do Was 🙂 Do rana mam czas by to przemyśleć. My z Kalisza rezygnujemy bo ADMIN nam zbanował serwis 😞 Dobranoc i sukcesów kochane Wam i dzieciaczkom 🙂 Dzięki za wszystko!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Raczej saksuję konto na amen bo tak będzie lepiej dla wszystkich 🙂 Jutro się pewnie odezwę bo jestem od Was uzależniona 🤪 😁 🙂 Pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pawel sie kapie wiec przyszlam dobranoc powiedziec i lece do niego 🙂 Marta nie odchodz chociaz czasem zagladaj!!! My tu mamy wyjasniona sytuacje wiec jest ok nie wiem po co te teksty ech... dobra lece do mojego ogiera 😜 a jutro na szczepienie wiec nie wiem czy rano wpadne 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta nie odchodź przecież my sobie wszystko wyjaśniliśmy 😁
To nie Twoja wina, że ktoś Nas obraża i wtrąca się tam gdzie nie powinien 😉
Chodź Marta mam dobre ciasto na pocieszenie- sama piekłam 😁 I reszta Lasek też chodźcie 😁 😁 Dla wszystkich wystarczy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
admin napisał(a):
admin zbanował serwis jednej osobie z Kalisza. Tak właśnie powstają plotki 😜

adminie skoro już tu jesteś 😁
pytanie czy nasza koleżanka która usunęła konto w chwili głupoty 😁 - wybacz foka 😁
ma możliwość przywrócenia go?? 🤔

Która? Ta, która ostatnio napisała na forum tekst "ADMIN ALEŚ ZABŁYSNĄŁ 😠", gdy nie mogła wstawić linka, bo była świeżym userem ?
Napisałem maila co ma zrobić ale nie odpisała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...