Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A tutaj sprośna Katarzyna w wadze 55 kg 😁 jeszcze tylko 4 kg do zrzucenia 🙂 A no i w soczewce 😁 Niestety wada wzroku nadal jest ale chociaż bez okularów 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/20/sam1358.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3590/sam1358.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Włosy Ali po jedzeniu rąkom pulpetów w sosie pomidorowym 😁 Przed chwilą robione 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/710/sam1366d.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1356/sam1366d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Niezły czupurek hahahahah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kafi spokojna Twoja rozczochrana hahahaha 😁 Na tabletkach nic nie opada i się nie zmniejsza 😜 😁
No teraz sama sobie się nawet podobam, ale moje lewe oko mnie dobija 😞 Waga genetyczna i tego zeza nie da się nawet wyleczyć operacyjnie 😞 Niestety jestem na niego skazana 😞 A co tam mówi się trudno i żyje się dalej zawsze są okulary przeciwsłoneczne haha 😁 Niby się da wszystko zasłonić 😁
A Wy się nie martwcie o swoje cycki noście dopasowane staniki, nawet ciaśniejsze czasem i najlepiej na noc też jakiś bawełniany żeby piersi nie latały tam gdzie chcą i na pewno piersi powrócą do normy po odstawieniu dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Kafi spokojna Twoja rozczochrana hahahaha 😁 Na tabletkach nic nie opada i się nie zmniejsza 😜 😁
No teraz sama sobie się nawet podobam, ale moje lewe oko mnie dobija 😞 Waga genetyczna i tego zeza nie da się nawet wyleczyć operacyjnie 😞 Niestety jestem na niego skazana 😞 A co tam mówi się trudno i żyje się dalej zawsze są okulary przeciwsłoneczne haha 😁 Niby się da wszystko zasłonić 😁
A Wy się nie martwcie o swoje cycki noście dopasowane staniki, nawet ciaśniejsze czasem i najlepiej na noc też jakiś bawełniany żeby piersi nie latały tam gdzie chcą i na pewno piersi powrócą do normy po odstawieniu dziecka 😉

ja tam taśmą podkleje tu i tam i będzie git 🤪

popieram 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Cycuszków może być Pani Krowo 🙃 🙂
Katarzyno wyglądasz świetnie i jestem pewna, że faceci na ulicy się za tobą oglądają, a twojemu mężowi z zazdrości to aż dym z uszu idzie 😁 czyż nie mam racji 🙂

DYREKTORZE DYREKTORZE dilerze 😁 😁

Oczywiście Dyrektorze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha może i się ogladają ale ja zawsze mysle, że to na Alusie hahaha !! 🤪 🙃 😁 😁
Mariusz nie jest o mnie zazdrosny wogóle ostatnio się nam nie układa. Niby jest dobrze, ale to już nie to samo co kiedyś. Chyba coś się wypaliło na dobre. Tylko, że mnie jakoś to nie smuci.
Laski taśma przezroczysta za sutki i do szyji przykleić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boziu po pierwsze ile wy nabazgralyscie 🤪 Kasiu wygladasz świetnie 🤪 pozazdroscic tylko!!! Dominik nosi ubranka na 74 i one sa na styk ale wiekszosc ma juz na 80 chociaz wlasnie rozmiary nie sa sobie rowne. LEce do mojego Pawla pogadac chwile i kapiel zaliczyc i spac 😆 nie szalec tu za wiele 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Duzo piszemy źle mało piszemy też źle to jak ma być ?? 😁 😁 😁
Kafi hahaha widzę, że też masz nerwy na swojego .... witaj w klubie 😁

Kochana 🙂 czasami mam takie nerwy, że wzięłabym dzieciaki i poszła... Jestem w stanie dużo znieść, ale nie wiem ile jeszcze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka. Wpadłam na chwilę bo śpię u rodziców. Malowali mi jeszcze raz ścianę w sypialni bo nie pokryło więc nie mogłam spać z malutką w domu a Rafał w pracy. Płytki w łazience takie sobie ale już były jednak kupione także nie wybierałam. Wczoraj kupiliśmy meble do kuchni i kuchenkę elektryczną a dzisiaj ekipa mi zamontowała. Kolory ścian takie jak chciałam choć fiolet w pokoju mógłby być intensywniejszy. Za to w sypialni super. Bałagan wszędzie jak cholera także nie wiem czy do roczku się wyrobię hehe. Pokoje są przechodnie ale byłam tego świadoma ale jestem zadowolona z efektu remontu bardzo 🤪 Jak już dojdę do ładu to dam fotki lub filmik.

Moje cycki wyglądają strasznie i w staniku i bez hehe. Jestem załamana bo kiedyś to był mój atrybut a teraz dupa 😜 Byłam w sklepie gdzie Brafiterka mi dobierała stanik z wysokim mostkiem ale nie mogliśmy dobrać rozmiaru 😁 Chuj z takim sklepem 😁
Kasia, pozazdrościć biustu! Laska z Ciebie 🙂 A co do wady wzroku to nie masz się czym przejmować bo oczy masz bardzo ładne 🙂 Zazdroszczę 🙂
Kafi zarabia na dilerstwie to i roczek prawie jak wesele robi haha. Super imprezka się szykuje 🙂
Nina, Łukasz duuużyy 🤪 Super ubrany i te oczka...Hmm 😉
Sylwia, stolik interaktywny kupuje Chrzestna Gabrysi jej na roczek taki- http://www.dladzieciaczka.pl/product-pol-2527-MOWIACY-STOLICZEK-stolik-interaktywny-Smily.html, wg opinii jej koleżanki jest super. Do tego ma dostać jeszcze ten wózek na roczek, też już sprawdzony - http://www.abcdziecko.pl/products/327/p/3780 ; Super, że weselicho się Wam szykuje w Sylwestra hehe, będziecie się bawić świetnie 🙂 Zabawa 2 w 1 🤪 🙂
Co do rozmiaru ubranek to Gabi nosi niektóre 74, a przeważnie 80 albo przy niektórych na 12-18 miesięcy ale tak jak pisałyście to zależy od firmy 🙂

To chyba wszystko tak na szybko hehe. Dobranoc i miłej nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta fajnie masz ja kocham remonty, kupowanie mebli, wybieranie farb itp. 🙂 pamietam jak remontowalismy mieszkanie w który mieszka moja Mama 🙂 Ja chyba jutro pomaluje swoja kuchnie 😁 Mam farbe, wałki itp. a, że bardzo lubie malować to nie będę się Mariusza prosić tylko sama się wezmę a jak wróci o 19:00 z pracy to będzie w duzym szoku i będe mieć satysfakcję hahaha 🙂
Wózek i stolik na prawde mi się podobają !! 🙂 Ala ma prostrzy ten stoliczek, ale dostałam go za darmo a więc jak to się mówi: darowanemu koniu .... 😉 😁
Ja chce dla Ali wózek ale spacerówka chociaż nie wiem czy to nie ta sama seria tylko ten jest głeboki a ja chce spacerowy- tylko gdzie ja po postawię haha 🙃 🤪 🤔
Dobra ja tez juz lecę spać 😘
Dobranoc mamuśki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 no Marta czekamy na te fotki 😁 Świetny stoliczek ! tez chce cos takiego dla Dominika musze posiedziec i poszukac cos fajnego 😁 Dominik wlasnie sam zasnal w łóżeczku 🙂 a przeniosłam mu je do jego pokoju(jego jeszcze naszego hehe bo narazie tam mamy telewizyjny pokoj dopóki nie skończymy ostatniego 😉) Była u mnie mama rano przed pracą na kawie dlatego nie zaglądałam. Kasiu pewnie maluj kuchnie i wrzuć nam foto!!! Twoj mąż niech się zdziwi i podziwia!!!! Zapomniałam wczoraj był temat kaszek- ja kupuje prawie zawsze bobovite smaki nie maja znaczenia bo mały wszystkie uwielbia!!! Ale fajna jest owoce leśne i te z sokami 😜 A temat piersi hmmm moje są ok bo są małe i po ciąży i karmieniu małego wyglądają tak jak wcześniej więc jestem zadowolona 😉 Lece sprzątać łazienke póki mały śpi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Z moją kuchnią dzisiaj chyba nie wypali 🤨 Muszę iść do sklepu na zakupy przy okazji spacer z Alusią i Mama będzie dzwonić na skype o 16:00 mojego czasu także raczej przełoże to malowanko, ale przed Świętami zrobie to na pewno 😁 😁
Miłego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaraz oszaleję 😞 MARUDNY I PŁACZLIWY JEST, ALE NIE CHCE SPAĆ 😞 caps lock mi się włączył 😜 do tego wyciąganie kataru fridą to jakaś trauma 🤪 🤨 🤨 tyle tego kataru ma, to chcę mu wyczyścić nos za jednym zamachem, a to trochę trwa, a on tak się drze, że się boję że normalnie to zostawi ślad na jego psychice i czuję się złą matką 🤨 🤨
Wieprzowinka, jakaś Ty smakowita 😁 tylko żaden z Ciebie pożytek w ubojni 😉 gdzie ten tłuszczyk, co? Aż się dziwię Mańkowi, że coś się może nie układać jak ma się taką żonę 😘 😘 Ale wiadomo, jak to w małżeństwie, są wzloty i upadki. Oby u Was było tylko lepiej, tak jak gdy się poznaliście 😘 😘
A Alicji włosy to najnowszy krzyk mody 😁 krzyk dosłownie 😉 A smoka to ma chyba na odwró, co?? 😁
Widzę, że prawie każda ma problemy z mężem. My jak jesteśmy osobno, to się nie kłócimy, także na razie jest między nami super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...