Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
A jak u małej z ząbkami ? My coś nie możemy na wizytę u dentysty sie umówić a już list przyszedł że Mistrz Maksymilian na sie umówić na przegląd ząbków. Dużo je słodyczy to się martwię.


a wiesz że my z naszą też jeszcze nie byliśmy? po pierwsze bo u nas kolejki do dentysty są gigantyczne,po 2 bo nie wiem czy otworzy buzie. Ząbki myje ładnie sama,próchnicy też u niej nie zauważyłam. Ale to dobry pomysł by iść z nią i sprawdzić

My z Maksem byliśmy pierwszy raz jak miała 6 miesięcy 🙂 wtedy już miał 6 ząbków 😉 Tutaj co pół roku wzywają na kontrolę.
Ola, też bym chętnie poleżała na czymś wibrującym. Bez skojarzeń poproszę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, Maks tez przechodził bezobjawowo zabkowanie, tylko teraz , jak mu 6 trzonowych naraz szło to marudził a tak to po fakcie dowiadywałam się albo na własnej piersi czułam.
Ola, mnie plecy na szczęście nie bolą a że masz ból w pachwinach to normalne, póki co nie mam z tym kłopotu nawet nie wiem czy bedzie bolało bo niedawno rodziłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1182412041_tummy_tub_wiaderko_do_kapieli_niemowlat_hit.html jak to zobaczyłam to do tej pory smiechu z mężem nie mozemy opanowa 😁 😁 hahaha A właśnie tak Beata myślałąm wypatrzyłam z tego tommy tippi taką butelkę z takim długim smoczkiem z rurką co powietrze przechodzi antykolkowa i sie nie zapowietrza a do tego mierzy temperature picia jak jest smoczek różowy za gorące napój powuyżej 37c a jak niebieski to odpowiedni do podania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bagira napisał(a):
Pa Martusia 😘
Kasia, a masz Polska tv ? Ja oglądam czasami tutaj http://www.waszapolska.tv/tv/justin, masz tu rózne kanały, TVN, Polsat i 1, 2 . My nie mamy telewizora, mój nie chce więc lepszy rydz niz nic 🙂

Tak mamy cyfrowy polsat 🙂 Także mam raj na ziemi 😁 Sorry, że dopiero teraz piszę ale miałam do tej pory gości. Zaraz nadrobię co napisałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że to ten sam sprzedawca chyba... hehehe ja zamówie w poniedziałek ten bujaczek te butelki i smocczki z timmee ... a jeszce musze wkład do wanienki... ale niewiem jaki... i komode z przewijakiem czy lepiej przewijak taki na łóżeczko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo właśnie widziałam kompdy z nastawką przwijakiem i wbudowana wanienką... ale są wąskie i mama powiedziała że to nie praktyczne i że sama będw wolała na łóżku przewijać bo mi wygodniej będzie i więcej miejsca... i niewiem teraz czy jechać do ikei kupić czy nie... a łóżeczko od poniedziałku będe szlifowac i pomalować musze na biało... i teraz niewiem czy komode czy darować sobie i tylko na łóżeczko kupić a potem na łózku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Beata a Ciebie też znajomi straszą że jak pierwsze dziecko było grzeczne,przesypiało noce,nie płakało przy ząbkowaniu nie miało kolek itp. To drugie może być przeciwieństwem? Mi tak mówią ale jak narazie nic sobie z tego nie robie chociaż szwagierka tak właśnie ma 😁 moja Oliwka jak była mała to zero nie przespanych nocy,od samego początku,butla nocą i spała,kolke miała tylko raz przy ząbkowaniu też grzeczna ale teraz to jest diabelec nie z tej ziemi 😁 chociaż ostatnio coś się grzeczniejsza zrobiła 😁

Moj nie miał kolek i z ząbkowaniem nie było kłopotów za to o spaniu nie wspomnę... Budziłam go co dwie godziny a karmiłam po półtorej więc nieraz byłam tak nieprzytomna ze nieraz nie wiedziałam czy go karmiłam czy mi sie to śniło. Marzyłam o tym kiedy najdzie taki dzień ze będę mogła sie wyspać. Niestety tak to jest jak priorytetem jest zdrowie dziecka a nie własne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Ja przewijać będe na łóżku bo wygodniej. Wanienkę kupuję tą http://www.my-family-fun.com/products/Aquarium-Bath-Center-Tub.htm
Dość się namęczyłam z wanienkami bez wkładów.


Fajna ta wanienka,u nas i tak na początku kąpał mój mąż,na dodatek początkowo mała tak krzyczała przy kąpieli że szok. Aż zaczął ją kąpać w pozycji na brzuszku, tak polubiła wtedy kąpiel że płakała gdy ją wyciągał 😁

My kapalismy razem bo nie pozwoliłam mężowi kąpać małego. On by dziecko utopił po kilku razach więc dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do butelek to ja mam zwykłe z disneya z małymi smoczkami i takie poręczne 🙂 Kupiłam tylko jedną albo dwie w aventy bo była promocja na nie. Jakoś tak nie patrzyłam na to czy butelki są firmowe czy nie. I tak dość często będę kupować nowe bo te z disneya są tanie nawet za 1 funta można kupić. Kiedyś kobiety nie miał aventy i tych inny orginalnych butelek i jakoś nas wykarmiły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja nie kupuje przewijaka bo też będę na łóżku przewijać. Co do wózku to Aga śliczne wózeczki a ten w kwiatki też oglądałam dla siebie 🙂 Tylko ja chce samą gondole plus spacerówkę bez nosidełka.

Kasia, nosidło i tak kupcie bo Was ze szpitala nie wypuszcza bez fotelika. Poza tym gdziekolwiek byś nie pojechała taksówką czy samochodem fotelik musi być a jak lecisz samolotem to jak masz fotelik z zestawu to nie musisz płacić za fotelik osobno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A co do butelek to ja mam zwykłe z disneya z małymi smoczkami i takie poręczne 🙂 Kupiłam tylko jedną albo dwie w aventy bo była promocja na nie. Jakoś tak nie patrzyłam na to czy butelki są firmowe czy nie. I tak dość często będę kupować nowe bo te z disneya są tanie nawet za 1 funta można kupić. Kiedyś kobiety nie miał aventy i tych inny orginalnych butelek i jakoś nas wykarmiły 😁

Kasia, wiele tanszych butelek wydziela szkodliwe substancje pod wpływem ciepła to znaczy sterylizacji dlatego lepeij kupić droższą a bezpieczną. Tak samo smoki, nie każde sa z bezpiecznego silikonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Ja przewijać będe na łóżku bo wygodniej. Wanienkę kupuję tą http://www.my-family-fun.com/products/Aquarium-Bath-Center-Tub.htm
Dość się namęczyłam z wanienkami bez wkładów.


Fajna ta wanienka,u nas i tak na początku kąpał mój mąż,na dodatek początkowo mała tak krzyczała przy kąpieli że szok. Aż zaczął ją kąpać w pozycji na brzuszku, tak polubiła wtedy kąpiel że płakała gdy ją wyciągał 😁

My kapalismy razem bo nie pozwoliłam mężowi kąpać małego. On by dziecko utopił po kilku razach więc dziękuję.


Mój był taki cudowny jeśli chodzi o kąpiel maleństwa że szok 🙂 tak delikatnie się z nią obchodził. Gdy ja ją kąpałam to mi płakała,a on nawet wymyślił te kąpiele na brzuszku 🙂 szok totalny 🙂

Gdybyś widziała co tatuś a mój mąż wyprawiał z dzieckiem to byś na zawal zeszła. U nas jak ktos przychodził to wstrzymywali oddech a moje wrzaski oczywiście nic nie pomagały i nie pomagają on chyba mysli ze dziecko jest z gumy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Aga jeśli dużo będziesz jeździć samochodem to nosidełko będę super. Ale na spacer w Polsce w grudniu to już nie za bardzo bo to będzie maleństwo a mrozy potrafią być srogie. A do ciepłych miesięcy to wyrośnie na pewno z tego nosidełka.

Ale lepiej miec niż nie mieć, nawet jak do sklepu pojedziesz czy do przychodni, fotelik jest niezbędny. Wyrosnąć nie wyrośnie, nasz Maks do 10 miesiąca to samo nosidełko mial 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...