Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ja brałam konkordat miesiąc temu wiec wiem ile kosztuje wszystki i wesele też robiłam ...
🤔

I weź to wszystko pozałatwiaj w 3 miesiace SAMA. Dobrze ze wszystko wyszło tak jak chcieliśmy ale wiemy na pewno ze gdybysmy byli w Pl to nie byłoby szans wyprawić wesele takie jakie chcieliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
300 tysięcy to stan surowy zamknięty a gdzie reszta najdroższe jest umeblowanie, podłogi, kafelki itp. Zależy jeszcze jakiej wielkości ma być ten dom. No właśnie największy problem to ten, że jakby człowiek nawet teraz chciał zacząć budowę to kto jej przypilnuje 🤨 Zatrudnić kogoś obcego to trzeba dużo zapłacić i też się nie ma pewności czy nie okradnie na materiałach. Najlepiej wrócić do Polski i dopiero zacząć budowę i samemu sobie pilnować no ale gdzie mieszkać przez ten rok ?? Także nasze wszystkie plany na razie schowaliśmy do szuflady a martwić będziemy się później 🙂 U mnie we Włocławku budują śliczne apartamenty z widokiem na park z ochroną itp. za rozsądne pieniądze i pewnie najprędzej na coś takiego się zdecydujemy 🙂

Zgadzam się jak zwykle w 100% 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Jeśli się nie ma startu w życiu tzn ustatkowanych rodziców to nie ma co liczyć żeby sie dorobić domu.
Nina wstaw potem zdjęcie :P

Dlatego ludie wyjeżdżają za granice bo w Polsce realia sa anomalne. Zycie drogie jak cholera a zarobki nędzne. Pracuj pracuj a grab Ci sam wyrośnie, coś o tym wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Najczęściej małżeństwa nie wytrzymują tzw. dorabiania się. Np. mąż czy żona wyjeżdza na rok (!) żeby zarobić i odłożyć a potem wszystko się wali, nie można dojść do porozumienia, albo partner sobie kogoś znalazł. To jest straszne... Albo tak samo jak wysłanie męża do Iraku czy Afganistanu. To jest koszmar dla całej rodziny i nic są nie warte te pieniądze... Lecę do fryzjera Dziewczynki 😁 Miłego pisania 😁

Tez tego nie rozumiem ale niestety często jest tak ze partner nawet nie pyta o zdanie a kobieta zostaje z dziecmi i problemami a facet sobie baluje w najlepsze, oj jak dużo tu jest takich 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJEGO MĘŻA SIOSTRA SIĘ BUDUJE i za 300 ma dom z wyposażeniem w środku... ma 180m2 tak więc o... a dom z bali do mieszkania całorocznego bez działki pod klucz z oknami 200 kosztuje tak wiec da się taniej... ale... dla normalnych ludzi to kosmiczne kwoty kiedy twoje roczne dochody z mężem rocznie 30 tyś wynoszą...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOJEGO MĘŻA SIOSTRA SIĘ BUDUJE i za 300 ma dom z wyposażeniem w środku... ma 180m2 tak więc o... a dom z bali do mieszkania całorocznego bez działki pod klucz z oknami 200 kosztuje tak wiec da się taniej... ale... dla normalnych ludzi to kosmiczne kwoty kiedy twoje roczne dochody z mężem rocznie 30 tyś wynoszą...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ślub zaplanowałam i załatwiłam w przeciągu od 9maja do 10 lipca bo 10 lipca sie odbył czyli ok 2 miesięcy ale sie dało i sama wszystko latałam obłatwiać bo moj pracował na budowie i nie było go od rana do nocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy tak piszecie i piszecie 😁
Nina napisz po fryzjerze...hmm co tam od razu fotkę wrzuć 🙂

Ja siedzę w domku,ciężko mi sie jakoś oddycha i w ogólnie nieciekawie się czuję 😞

My wynajmowaliśmy kilka mieszkań,ostatnie to dwupokojowe za 1300 zł +opłaty.
Od lutego mamy swoje własne mieszkanie,mąz dostał w spadku,bo jego dziadek zmarł w styczniu,mieszkanie nie jest super duże,2 pokoje,ten dla dzieci jest malutki,ale nie narzekamy,bo to jednak własne i robimy już u sibie a nie u kogoś.
Poza tym niektórzy na kawalerkach małych mieszkają z dziećmi i dają radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi Aduś już tak od porządnych kilku dni się ciężko oddycha pewnie przez ściśnięte płuca bo dzidzia coraz większa. Czuję się jakbym miała astmę albo coś 🤔 Ja się cieszę, że mam obiadek z wczoraj bo nic kompletnie mi się nie chce 🙃 I tak muszę pranie zrobić 😮 U mnie pada cały dzień a więc nawet na spacer nie idę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze Wy macie wyżej brzuszki,ja mogę między piersiami a brzuchem rękę prawie całą na płasko położyć tak mam nisko,a mimo to jest mi duszno.

Powoli niedługo mały do kąpania a my poleżymy i coś pobejrzymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hihihihi Aga ja to już sobie to nawet przestałam obiecać 😉 Porostu jem to na co mam ochotę wiem, że nie mogę tylko przesadzać i staram się ograniczać ale jeśli chodzi coś za mną i mi język ucieka już nie powiem gdzie to nie ma takiej siły żeby tego nie zjadła 😁 Dzisiaj rano wstałam wchodzę do salonu a to na moich oczach czekoladki, wchodzę do kuchni a tu jabłecznik no to najpierw najadałam się słodkiego a dopiero później porządnego śniadania 😁 😁 Ale za to Alusia jaka była zadowolona skakała a skalała w brzusiu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
My już po obiedzie. Objadłam się , i znów sobie obiecuję że od jutra zdrowo i regularnie będę się odżywiać 😞


Aguś ja mam to samo ☺️
Codziennie mówię-zero słodyczy,wszystko zdrowe ale wychodzi inaczej..objadam się słodkim jak głupia bo mam taki apetyt 😞,gazowane,frytki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img836.imageshack.us/i/zdjcie0124k.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/863/zdjcie0124k.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ja i mój synek,wczoraj rano,oczywiście oglądamy bajki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Aduś tylko że ty jesteś szczupła a ja przed ciążą nadwagę miałam a teraz do tego jeszcze +7 kg a gdzie tu do końca jeszcze a jem jak dzika właśnie tą nie zdrową żywność 😞


Aguś gdzie Ty masz nadwagę 😮,przecież widziałam Twoje fotki na Nk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak ja bardzo mało tyje jak na razie ale też mnie trochę to martwi bo boję się, że Alusia za mało rośnie i od razu wkręcam sobie, że może coś jest nie tak 🤨 Ostatnie USG pokazało, że jest wszystko dobrze ale wiecie jak to jest jak człowiek sobie coś wkręca na głowę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
a ślub zaplanowałam i załatwiłam w przeciągu od 9maja do 10 lipca bo 10 lipca sie odbył czyli ok 2 miesięcy ale sie dało i sama wszystko latałam obłatwiać bo moj pracował na budowie i nie było go od rana do nocy...

Załatw ślub w Poznaniu w 3 miesiące, praktycznie nie realne! Suknie miałam na ostatnia chwile bo przymiarki trwają 3miesiace, lokal cudem udało sie wstrzelić w nasz termin bo były terminy na 3 miechy do przodu, zespół i samochód tak samo, Sajgon to malo powiedziane. Powinna sobie postawić pomnik bohaterski ze mi sie to jakimś cudem udało !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...