Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu maluszek ma ok.500-700 gram i nawet jak Ty mało przytyjesz to weźmie z Twoich zapasów,nie martw się 🙂
Moja kumpela teraz urodziła(pierwsze dziecko ma 1,5 roku) i przytyłą w całej ciąży tylko 6 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kropeczek napisał(a):
ehh no parę kilo przydało by się mniej ... Adusia kopie i szaleje w swoim M1 😁


No u mnie też,pewnie już mam z 6 na plusie jak nie więcej 😞 ☺️
Jestem objedzona jak nie wiem a mąz jeszcze kolację zrobił-paróweczki,sałatkę z pomidorków,herbatkę z cytrynką...no i zjadłam z obżarstwa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
A Wy znowu panikę siejecie z tym tyciem. O ile rozmiarów więcej Wam przybyło ?


Beatka my tu tylko gadamy o naszych małych grzeszkach 😁... 😁 no a kilogramy to przy okazji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Aduś, Oskarek jest przesłodki 😘 Taka mała przylepa a widze ze moj tez bardziej mamusiowy sie robi 😉


Dziękuję 🙂
No jest z niego przylepa niesamowita,dlatego się boję jak się Alanek urodzi,bo tu będę go karmić a Oskar będzie się na mnie wspinać albo przytulać 😞
No ale damy jakoś radę...prawda podwójne mamuśki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Bagira napisał(a):
Aduś, Oskarek jest przesłodki 😘 Taka mała przylepa a widze ze moj tez bardziej mamusiowy sie robi 😉


Dziękuję 🙂
No jest z niego przylepa niesamowita,dlatego się boję jak się Alanek urodzi,bo tu będę go karmić a Oskar będzie się na mnie wspinać albo przytulać 😞
No ale damy jakoś radę...prawda podwójne mamuśki 😁

Wczoraj mi koleżanka opowiedziała ze widziała w Super Niani jak babeczka kupiła swojemu 3 letniemu synkowi wózeczek i laleczkę zeby tak jak mama mial swoją dzidzie i wtedy dziecko nie jest takie zazdrosne 😉 Fajny pomysl dla Agi jednej i drugiej bo mają córy a dla chłopca, hmmm, muszę pomyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Do puki garderoba nie skoczy o 2- 3 rozmiary to nie ma sie czym przejmować bo to tylko śwadczy o przyroście dziecka , wód i macicy a nie ciała 😜 Więc WYLUZUJCIE !!


Ja normalnych spodni już dawno nie zapnę,ale to też głównie dlatego,ze mam tak nisko brzuch(nie wiem jak to jest jak ma się wysoko).
Staniki mam trochę za ciasne a tak to wchodzę w spodnie ciążowe 36 albo xs 🙂...choć maż mówi,ze mi tyłek przytył trochę,bo jest wystający 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja garderoba w ogóle nie skoczyła spokojnie myślę, że nawet mogła bym powrócić z 10 na 8 czyli z 38 na 36 tylko brzusio jest za duży 🙂 Chodzę w spodniach ciążowych ale bluzek nie kupowałam większych tylko chodzę w tunikach, no raczej to kiedyś były tuniki teraz są bluzki bo tylko na brzuszku się uniosły 😁 Ale jem ile chce jak przytyje to po prostu zrobi mi się kilka wałeczków więcej no i niestety kilka rozstępów więcej hi hi hi hi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ciążówki nadal masz takie same jak normalnie to nie przytyłaś więc spokojnie. Z Maksiem poszło mi o 2 rozmiary teraz póki co -1 ale zobaczymy co będzie dalej. Miseczka w stanikach robi się trochę za płytka więc do ff dobijam, obwód cały czas ten sam, spodnie te same lub mniejsze ale wiadomo ciążowe. Ciekawe jak z noga będzie za pierwszym razem + 2 rozmiary poszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm masz rację,dla dziewczynki to super pomysł ale jak z chłopcem 😞
Ale powiem Wam,ze ostatnio w zoo była dziewczynka z takim małym różowym wózeczkiem i lalą i Oskar chciał nim jeździć,w sumie ona mu pozwoliła chwilę i się pobawił,lala też go interesowała 🤪
ponoć to normalne,ze chłopcy próbują zabaw z lalkami,bo sami muszą sprawdzić wszystko i należy mu pozwolić.
Dzisiaj w sklepie była przed nami babka z dziewczynką w wózku i ona rzucała ksiązkę to jej podniosłam i mówię do niej,ze taka łądna a płacze i się uśmiechałam a Oskar siedział w wózku obok i roześmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Moja garderoba w ogóle nie skoczyła spokojnie myślę, że nawet mogła bym powrócić z 10 na 8 czyli z 38 na 36 tylko brzusio jest za duży 🙂 Chodzę w spodniach ciążowych ale bluzek nie kupowałam większych tylko chodzę w tunikach, no raczej to kiedyś były tuniki teraz są bluzki bo tylko na brzuszku się uniosły 😁 Ale jem ile chce jak przytyje to po prostu zrobi mi się kilka wałeczków więcej no i niestety kilka rozstępów więcej hi hi hi hi 😉

E tam, jakie rozstępy 😉 Po porodzie basenik i będziemy jak modeleczki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Hmm masz rację,dla dziewczynki to super pomysł ale jak z chłopcem 😞
Ale powiem Wam,ze ostatnio w zoo była dziewczynka z takim małym różowym wózeczkiem i lalą i Oskar chciał nim jeździć,w sumie ona mu pozwoliła chwilę i się pobawił,lala też go interesowała 🤪
ponoć to normalne,ze chłopcy próbują zabaw z lalkami,bo sami muszą sprawdzić wszystko i należy mu pozwolić.
Dzisiaj w sklepie była przed nami babka z dziewczynką w wózku i ona rzucała ksiązkę to jej podniosłam i mówię do niej,ze taka łądna a płacze i się uśmiechałam a Oskar siedział w wózku obok i roześmiany

Aduś, można kupić im te lalki pod warunkiem ze będą sie nimi bawic tylko w domciu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,ja mam rozstępy po pierwszej ciąży 😞 i teraz pewnie też będą,takie drobne,jasne ale dużo na podbrzuszu pod pępkiem i biodrach,pachwinach.
Smarowałąm się 4 razy dziennie 🤪 i teraz tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Hmm masz rację,dla dziewczynki to super pomysł ale jak z chłopcem 😞
Ale powiem Wam,ze ostatnio w zoo była dziewczynka z takim małym różowym wózeczkiem i lalą i Oskar chciał nim jeździć,w sumie ona mu pozwoliła chwilę i się pobawił,lala też go interesowała 🤪
ponoć to normalne,ze chłopcy próbują zabaw z lalkami,bo sami muszą sprawdzić wszystko i należy mu pozwolić.
Dzisiaj w sklepie była przed nami babka z dziewczynką w wózku i ona rzucała ksiązkę to jej podniosłam i mówię do niej,ze taka łądna a płacze i się uśmiechałam a Oskar siedział w wózku obok i roześmiany

Aduś, można kupić im te lalki pod warunkiem ze będą sie nimi bawic tylko w domciu 😉


Ha ha dokładnie,bo na dworze to nie za bardzo 😮

Oskar właśnie walnął się zabawką,bo chciał ją rzucić i ma "pizdę" w zewnętrznym kąciku oka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Oj,ja mam rozstępy po pierwszej ciąży 😞 i teraz pewnie też będą,takie drobne,jasne ale dużo na podbrzuszu pod pępkiem i biodrach,pachwinach.
Smarowałąm się 4 razy dziennie 🤪 i teraz tak samo

Widzisz Adus, niestety z genami nie wygrasz ale jak są jaśniutkie to sie nie przejmuj. Moja koleżanka miała cały brzuch, nogi aż do łydek w sinych rozstępach nigdy czegoś podobnego nie widziałam a dziewczyna 20 lat ma i tez 13 kilo na + była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Hmm masz rację,dla dziewczynki to super pomysł ale jak z chłopcem 😞
Ale powiem Wam,ze ostatnio w zoo była dziewczynka z takim małym różowym wózeczkiem i lalą i Oskar chciał nim jeździć,w sumie ona mu pozwoliła chwilę i się pobawił,lala też go interesowała 🤪
ponoć to normalne,ze chłopcy próbują zabaw z lalkami,bo sami muszą sprawdzić wszystko i należy mu pozwolić.
Dzisiaj w sklepie była przed nami babka z dziewczynką w wózku i ona rzucała ksiązkę to jej podniosłam i mówię do niej,ze taka łądna a płacze i się uśmiechałam a Oskar siedział w wózku obok i roześmiany

Aduś, można kupić im te lalki pod warunkiem ze będą sie nimi bawic tylko w domciu 😉


Ha ha dokładnie,bo na dworze to nie za bardzo 😮

Oskar właśnie walnął się zabawką,bo chciał ją rzucić i ma "pizdę" w zewnętrznym kąciku oka 😞

Biedulek 😞 Schabowego mu przyłóż szybciutko albo inne mięcho byle zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie da sobie nic przyłożyć uparciuch 😞,ma całe czerwone...ludzie kiedyś pomyślą,że go bijemy 😞

No to dopiero masakra 😞 a ja się swoimi przejmuję,no ale zawsze podobał mi się mój brzuch a teraz z rozstępami... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...