Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Jeszcze wpadłam 😁

Mówicie,ze w jasnym brązie??? 🤪...zawsze farbowałam na blond,w ogóle jestem blondynką tylko mi tak ściemniały po farbowaniu 😞
Nie wyobrażam sobie siebie w ciemnych 😞
Beata brałam witaminy do końca okresu karmienia a i tak włosy garściami wypadały a ja je doprawiłąm rozjaśnianiem 😞

Moja przyjaciółka jest naturalną blondynką o niebieskich oczach, zawsze jej mówiłam ze będzie jej ładnie w granatowo czarnych włosach i jak wreszcie się ufarbowała to juz tak cały czas farbuje i nikt kto ją poznał później to nie wierzy ze jest blondynką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się o stopy nie boję bo mam rozmiar 35-36 także jak urośnie kilka rozmiarów to nic się nie stanie 🙂 Ninka kolor śliczny 😉 Ja też mam ochotę coś zmienić ale jak na razie będę w przyszłym tygodniu robić tylko odrosty na czekoladę 😉 Chciałam rozjaśnić ale moja fryzjerka jest w ciąży i nie farbuje tylko stałe klientki czesze, obcina a ja ufam tylko jej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Przymierz sobie perukę, ale to nie to samo co zobaczysz po farbowaniu 🙂 Ja nawet bym Ciebie w grzywce widziała ... 😁 Przyciemnij włosy, dołóż grzywkę i mąż Cię nie pozna 🙂 hihi
Takie zmiany dobrze robią kobiecie, ja bym zaszalała na twoim miejscu 😁

Nawet chusta wystarczy zamiast peruki. Grzywka moim zdaniem jak najbardziej zeby nieco skrócić czoło. Tez uwielbiam zmiany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pod tym względem ja znalazłam prawdziwy skarb - mój mąż nie lubi sportu i nie męczy mnie żadnymi meczami 😁 Jedyne co oglądamy razem z chęcią to boks 🙂
Dobrze, że nie powiedział, że to przez Ciebie mu zablokowali 😁 😁 Oj, jest załamany, daj mu pomarudzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj siedziałam w kościele i się pół mszy zastanawiałam nad jedna kobietką. Ona rodziła kilka miesięcy po mnie, całkiem ładna, figura kobieca, włosy do ramion jasny brąz a wczoraj patrze i się zastanawiam czy to ona czy mąż z jej siostrą czy kim bo ta kobieta była nie do poznania ! Wychudzona o jakieś 20-25 kilo co najmniej, krótkie platynowy blond włosy i niby ładna ale ta twarz taka jakaś chuda, wręcz sucha. Tak sobie pomyślałam, nie każda się umie odchudzać z głową bo byłaby o te 10 kilo większa a od razu przyjemnie byłoby popatrzeć a tak ni to kobieta ni to ryba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Według mnie też szkoda ścinać włosy, bo zawsze wygląda się bardziej kobieco. Często kobiety sobie robią krzywdę obcięciem włosów. Czasem jednak podobają mi się krótkie włosy, ale to naprawdę musi być fajna fryzurka i twarz też trzeba mieć odpowiednią. Ja moich za nic bym nie ścięła 🙂
Kobieta lepiej wygląda jak ma krągłości. Dla mnie ta pulchniejsza jest bardziej atrakcyjna niż takie patyki obleczone skórą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ni to kobieta ni to ryba hahahaha Beata a to Ci się udało 😁 😁 😁 Ale się uśmiałam 😁 😁 No tak kobiety myślą, że jak ważą 30 kilo w ciuchach to to jest seksowne. Ale niestety grubo się mylą 🤨 Ja zawsze dobrze wyglądałam nie byłam gruba ale miałam tyłeczek i cycuchy i nawet ten malutki nieszczęsny brzuszek hi hi hi i nie wyobrażałam sobie być wieszakiem na ubrania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam takim wieszakiem i fajnie ze co nie założysz pasuje ale spac było nie wygodnie bo miałam tak koścista miednice ze nie mogłam spać na boku znosiło mnie na bolki a cycuszki w ruloniki można było zawijać 🤪 Nie, no kobieta musi mieć i pupę i piersi w końcu jest kobietą a nie transwestytą 😉
Jesli chodzi o włosy to az do 23 roku miałam włosy do około kolan ale mialam klopoty zdrowotne i bardzo dużo straciłam grzywy więc musiałam przyciąć do pasa a potem juz została ta długość jak teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zawsze... nawet jak przy moim wzroście ważyłam 50 kg, miałam brzuszek i boczki 😜
Dlatego tak lubiłam to zdanie: "Baba bez brzucha, to jak garnek bez ucha" 😁 No, teraz to nawet bardzo wskazane 😉 hahaha.
Nie chciałabym, aby wystawały ze mnie obojczyki i żebym miała wciągnięte policzki, a przy większym wietrze musiałabym zostać w domu, żeby mnie nie zdmuchnęło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przy moim to wyglądam jak kruszynka 🙂 Stwierdziliśmy nawet, że w 9 miesiącu zrobimy konkurs brzuchów - kto ma większy 😁
A gdzie oklaski dla mnie i jakiś podziw, że tak długo siedzę?? 🙃
Dostałam energii i mnie roznosi, szukam jakiejś mocnej muzyki do posłuchania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...