Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Beatka nie musisz,bo wyglądasz pięknie 🙂
Zazdroszczę,mi się marzy ślub kościelny,białą suknia...tylko to siano 😞

Niestety, faktycznie to spory wydatek. Ale z drugiej strony teraz możesz jeszcze wybrać inną sukienkę a ja juz nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A to nasze "maleństwo",niestety jak się Oskar urodził to przestał jeść i oddaliśmy go do znajomej dyrektorki starego zoo

[URL=http://img842.imageshack.us/i/061508215144.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4363/061508215144.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
A to nasze "maleństwo",niestety jak się Oskar urodził to przestał jeść i oddaliśmy go do znajomej dyrektorki starego zoo

[URL=http://img842.imageshack.us/i/061508215144.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4363/061508215144.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Śliczny 🤪 A powiedz mi, karmiliście go noworodkami myszy, szczury itd ? Cały czas marzy mi sie pyton królewski ale nie moge przeskoczyć właśnie przez to jedzenie zywych gryzoni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
A teraz taka zmiana tematu,szkam w necie takich korekcyjnych nakłądek na wklęsłe brodawki,bo chciałam karmić normalnie a nie przez nakładki

Hmm, sa taki ??? Tez musze cos takiego miec bo miałam ten sam problem a nakładki sie odklejały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata pyton je myszoskoczki,małe myszy,szczury młode,poweim szczerze,ze marzyłam od dziecka o wężu,a jedzenie na początku faktycznie nieciekawie,ale poprostu wrzucałam i odchodziłąm,potem to już nie zwracałam na to uwagi(nie miejcie mnie za jakąs sadystkę nieczułą)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja mam tak duże brodawki jak rodzynki !!! 😮 🙃 Także myślę, że nie będę miała problemu i nie będę potrzebować nakładek 🙂

Wiesz ze tez mam spore ! Ale jak widać to nie ma znaczenia, cos tak dziecku brakuje ze nie chce chwytać. Maks zaczął jeśc bez nakładek jak miał 4 miesiące dopiero. Próbowałam kombinowałam ale nici, nie chciał i juz. Fakt, sutki były ochronione przed gryzieniem ale i tak było nie wygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Beata pyton je myszoskoczki,małe myszy,szczury młode,poweim szczerze,ze marzyłam od dziecka o wężu,a jedzenie na początku faktycznie nieciekawie,ale poprostu wrzucałam i odchodziłąm,potem to już nie zwracałam na to uwagi(nie miejcie mnie za jakąs sadystkę nieczułą)

Czyli jednak zywe musi być 😞 Kurcze, człowiek całe życie mrożone je i jakoś żyje a ten skubany musi mieć żywe. No szkoda, tego raczej nie przeboleję za bardzo lubię gryzonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam,to nakładki korekcyjne Medela,nosi się je na 3 miesiace przed porodem,mma nadzieję,ze pomogą,bo nakładki do karmienia aventa odpadały i w nocy jest to uciążliwe 😞
Kasiu jak chwycisz brodawkę przy otoczce i ścieśniesz i się nie schowa to nie ma problemu,u mnie się chowa niestety i mały nie mógł chwycić a potem się przyzwyczaił do nakładek.

A ktoś pytał o laktator-odradzam ręczny,jeju ile ja się namęczyłąm ręcznym w szpitalu i prawie nic nie odciągnęłam,potem kupiłąm na allegro elektryczny baby ono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziwne. Jak nie miałam laktacji to mi nawet w szpitalu nie zasugerowali laktatora !!! Stwierdzili ze samo sie rozkręci. Ok wiadomo ale jak dziecko jest głodne bo matka nie ma czym karmić !!! Nie wiem to mnie bardzo zdziwiło bo zazwyczaj maja Medele elektryczną i jechane a jak pytałam czy nie lepie użyć laktatora to usłyszałam ze nie, będziemy masować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Beata pyton je myszoskoczki,małe myszy,szczury młode,poweim szczerze,ze marzyłam od dziecka o wężu,a jedzenie na początku faktycznie nieciekawie,ale poprostu wrzucałam i odchodziłąm,potem to już nie zwracałam na to uwagi(nie miejcie mnie za jakąs sadystkę nieczułą)

Czyli jednak zywe musi być 😞 Kurcze, człowiek całe życie mrożone je i jakoś żyje a ten skubany musi mieć żywe. No szkoda, tego raczej nie przeboleję za bardzo lubię gryzonie.


Wiesz,zawsze może mąż karmić,wiem,ze niektóre jak są nauczone od urodzenia to jedzą martwe.No ale niestety gryzonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Znalazłam,to nakładki korekcyjne Medela,nosi się je na 3 miesiace przed porodem,mma nadzieję,ze pomogą,bo nakładki do karmienia aventa odpadały i w nocy jest to uciążliwe 😞
Kasiu jak chwycisz brodawkę przy otoczce i ścieśniesz i się nie schowa to nie ma problemu,u mnie się chowa niestety i mały nie mógł chwycić a potem się przyzwyczaił do nakładek.

A ktoś pytał o laktator-odradzam ręczny,jeju ile ja się namęczyłąm ręcznym w szpitalu i prawie nic nie odciągnęłam,potem kupiłąm na allegro elektryczny baby ono

Widzisz a ja nie miałam problemu z ręcznym ISIS. Elektryczna Medela ściagała po 50ml a Isis po 80 z jednej piersi 😁
Aha i miałam ręczny Baby Ono to porażna totalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Nakładki przydają się do tego jak dzidzia pogryzie i nie wyrabiasz z bólu to wttedy też są dobre . Ja Ewunia nie chciała jeść przez nakładki a sutki tak strasznie bolały 😞


Ja ie znam tego bólu,bo zawsze przez nakładki,ale za to znam ból właśnie odciągania laktatorem elektrycznym,nieraz też krew leciałą,ale wtedy idealny jest Bephanten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Znalazłam,to nakładki korekcyjne Medela,nosi się je na 3 miesiace przed porodem,mma nadzieję,ze pomogą,bo nakładki do karmienia aventa odpadały i w nocy jest to uciążliwe 😞
Kasiu jak chwycisz brodawkę przy otoczce i ścieśniesz i się nie schowa to nie ma problemu,u mnie się chowa niestety i mały nie mógł chwycić a potem się przyzwyczaił do nakładek.

A ktoś pytał o laktator-odradzam ręczny,jeju ile ja się namęczyłąm ręcznym w szpitalu i prawie nic nie odciągnęłam,potem kupiłąm na allegro elektryczny baby ono

Widzisz a ja nie miałam problemu z ręcznym ISIS. Elektryczna Medela ściagała po 50ml a Isis po 80 z jednej piersi 😁


no to widać właśnie,ze zależy,ja miałam ręczny ale z pompką baby ono,odciski na ręce miałam a mleka góra 15 ml 🤪
Dobre na rozkręcenie laktacji jest -herbatka hipp dla matek karmiących,granulki homeopatyczne(laska na sali nie miała mleka wcale a je brałą i na drugi dzień nie było problemu) i laktator do pobudzenia a do tego jak najczęściej dziecko przystawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Bagira napisał(a):
Aduś napisał(a):
Znalazłam,to nakładki korekcyjne Medela,nosi się je na 3 miesiace przed porodem,mma nadzieję,ze pomogą,bo nakładki do karmienia aventa odpadały i w nocy jest to uciążliwe 😞
Kasiu jak chwycisz brodawkę przy otoczce i ścieśniesz i się nie schowa to nie ma problemu,u mnie się chowa niestety i mały nie mógł chwycić a potem się przyzwyczaił do nakładek.

A ktoś pytał o laktator-odradzam ręczny,jeju ile ja się namęczyłąm ręcznym w szpitalu i prawie nic nie odciągnęłam,potem kupiłąm na allegro elektryczny baby ono

Widzisz a ja nie miałam problemu z ręcznym ISIS. Elektryczna Medela ściagała po 50ml a Isis po 80 z jednej piersi 😁


no to widać właśnie,ze zależy,ja miałam ręczny ale z pompką baby ono,odciski na ręce miałam a mleka góra 15 ml 🤪
Dobre na rozkręcenie laktacji jest -herbatka hipp dla matek karmiących,granulki homeopatyczne(laska na sali nie miała mleka wcale a je brałą i na drugi dzień nie było problemu) i laktator do pobudzenia a do tego jak najczęściej dziecko przystawiać

Hipp za słaba dla mnie, ja piłam z herbapolu jak mi sie kończyła. Niestety tak to jest, jak ma się skończyć to sie skończy i żaden laktator czy herbaty nie pomogą.
Ada, jak miałam laktator z pompka to sie nie dziwię ze namachałaś 🤪 Przetestuj kiedyś ISIS w testach wypada lepiej niz elektryczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
Nakładki przydają się do tego jak dzidzia pogryzie i nie wyrabiasz z bólu to wttedy też są dobre . Ja Ewunia nie chciała jeść przez nakładki a sutki tak strasznie bolały 😞


Ja ie znam tego bólu,bo zawsze przez nakładki,ale za to znam ból właśnie odciągania laktatorem elektrycznym,nieraz też krew leciałą,ale wtedy idealny jest Bephanten

O matko, to ja dziękuję !!! Mi ani po Medeli ani po ISIS nigdy nie leciała krew. Za to jak moje dziecko mnie gryzło a miało czym to owszem zabolało nie raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam dla Alanka kombinezon na zimę,rozmiar 60,błękitny 🙂
Jeszcze muszę dla Oskara kupić,do tego buty,czapkę.
Beata kupujesz dla małego jedno czy dwuczęściowy na zimę? Mi chyba będzie lepiej Oskara w dwuczęściowy ubrać,pon nie cierpi ubierania,bo juz chce latać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...