Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Hmm, ja nie chce nikgoo bronic i staram sie byc obiektywna dlatego uwazam ze gdybym byla w takiej sytuacji to nie wybaczylabym mezowi ze nie chce ze mna jechac, wychozi na to, ze Twoj mąż bardziej mysli w takiej sytuacji o swoich wzgledach niz o Twoich potzrebach, jesli napisalam zbyt bezposrednio to przepraszam 🙂


No właśnie Marta chodzi mi o to samo. Nie chodzi mi o ten durny wyjazd tylko o to, że on myśli tylko o sobie i o swoich potrzebach a ja zawsze byłam gdzieś na szarym końcu myślałam, że się to zmieni jak będzie ciąża ale teraz jeszcze to bardziej boli bo nawet dziecko go nie interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja nie wiem co mam myśleć o sytuacji Kasi... To co pisze Beata jest logiczne i się mężowi nie dziwię. Ale z drugiej strony to straszny cios dla Kasi, że ma lecieć sama w 7 miesiącu. Ciężka sytuacja do wybrnięcia... i nie wiadomo co zrobić, żeby nikt nie był pokrzywdzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ja nie wiem co mam myśleć o sytuacji Kasi... To co pisze Beata jest logiczne i się mężowi nie dziwię. Ale z drugiej strony to straszny cios dla Kasi, że ma lecieć sama w 7 miesiącu. Ciężka sytuacja do wybrnięcia... i nie wiadomo co zrobić, żeby nikt nie był pokrzywdzony.

Nina, wiadomo - nie lecieć. Z tego wyjazdu może być więcej kłopotów niż pożytku. Mam identyczną sytuacje, bo mój nie widzi kłopotu, zapomniał jak to sie skończyło poprzednim razem, on chce lecieć i koniec bo ma być chrzestnym a ja nie chce bo wiem jak to sie może skończyć. Ktoś tu musi myśleć o dziecku więc myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
No wam buszują maluszki a mój teraz śpi 🙂 a więc ja pobuszowałam tacie w kieszeni 😁 wyciągnęłam go na zakupy,i same rogaliki,chetosy,i serki 😁 a dziś się znów ważyłam jak byłam z małą u lekarza i znów w tydzień przytyłam kilo,mój nie mógł uwierzyć i kazał mi się zważyć na elektronicznej bez butów i i tak kilo 🙂 czyli już przytyłam 9 kg,ale nawet tego po mnie nie widać aż tak,sąsiadka się śmieje że skoro w tym tępie tak łapie kilogramy to za 15 tygodni będe jak mały słonik 🙂 Oliwka na szczęście ma czyste oskrzela ale ma brać syropek. Teraz ogląda bajki i przysypia taka zmęczona jest.


No właśnie czy oby to napewno dziecko tak rośnie? z Oliwią te 6 kg i się bałam że będzie za malutka a wyszło 3530/57 a teraz już za 2 dni się zacznie 25 tyd. i 9 kilo ale nie widać specjalnie abym przytyła,ręce dalej szczupłe,nogi też,troszke w boczki poszło no i brzuszek,ale też jest nie za wielki albo mi się tak zdaje
Ciesz się ze tak dziecko szybko rośnie.
Dobrze ze córa jest zdrowa, to najwazniejsze.

Jak nosisz ten sam rozmiar tylko brzuch urósł to chyba logiczne ze nie utyłaś.


Rozmiar spodni już nie,w zwykłe dawne jeansy nie wejde,teraz ubieram albo dresy,albo sukienki,leginsy,lub spodnie z wstawką w których można guzik przesówać 🙂

Chodziło mi o ciążowe 😉 Czy kupujesz ten sam rozmiar co normalnie czy większy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ale widzicie on powiedział, że mam lecieć i się świetnie bawić nawet ani razu nie powiedział, że mam nie lecieć. W ogóle nie myśli o mnie.

A co ma mówic jak i tak sie uparłaś na wyjazd. Pogadajcie ze spokojem, niech Ci przedstawi swoją rację i już.
Samą raczej nie puści bo mi sie to jakos w głowie nie mieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rozumiem Beatka o co Ci chodzi ale widzisz mój Mariusz w ogóle nie myśli o tej kwestii. On powiedział, że nie chce lecieć bo woli sam w domu posiedzieć i kupić sobie kierownicę do xbox-a której jak będzie musiał lecieć nie kupi bo jest droga. Jemu nie chodzi o to, że się o mnie martwi, że może mi się coś stać nawet przez myśl to mu nie przeszło. Powód jest inny- jego widzi mi się i zachcianki typu kierownica do xbox-a za 100 funtów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja rozumiem Beatka o co Ci chodzi ale widzisz mój Mariusz w ogóle nie myśli o tej kwestii. On powiedział, że nie chce lecieć bo woli sam w domu posiedzieć i kupić sobie kierownicę do xbox-a której jak będzie musiał lecieć nie kupi bo jest droga. Jemu nie chodzi o to, że się o mnie martwi, że może mi się coś stać nawet przez myśl to mu nie przeszło. Powód jest inny- jego widzi mi się i zachcianki typu kierownica do xbox-a za 100 funtów.

Az nie chce mi sie wierzyć 😮 Ale bilety macie juz kupione więc i tak straci i tak to co mu za różnica ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak mało, że stracimy bilety za jakieś 80 funtów to jeszcze dodatkowe koszta bo on będzie przez tydzień czasu musiał w Anglii żyć a ja i tak wezmę tą samą kasę bo Polski czyli jeszcze więcej kasy pójdzie. A trzeba by było go poznać wtedy by było wszystko jasne. Nie będę Was już zadręczać 😉 Zawsze był egocentrykiem i egoistą liczył się tylko on.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ja rozumiem Beatka o co Ci chodzi ale widzisz mój Mariusz w ogóle nie myśli o tej kwestii. On powiedział, że nie chce lecieć bo woli sam w domu posiedzieć i kupić sobie kierownicę do xbox-a której jak będzie musiał lecieć nie kupi bo jest droga. Jemu nie chodzi o to, że się o mnie martwi, że może mi się coś stać nawet przez myśl to mu nie przeszło. Powód jest inny- jego widzi mi się i zachcianki typu kierownica do xbox-a za 100 funtów.


Mężczyźni to egoiści,oni myślą że ciąża składa się z samych uciech dla kobiety. Nie martw się może się opamięta i pojedzie z Tobą.

Dobrze aga ale przecież logiczne ze latanie w zaawansowanej ciązy nie jest wskazane więc logiczne ze jest ryzyko, szczególnie jak chce latać a nie odpoczywać i nie chodzi o to czy ktos na miejscu pomoże bo to oczywiste ale o te co najmniej 6 godzin które musi spedzic sama w drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata to rozumie bardziej po męsku, albo myśli, że mąż Kasi tak myśli. Ja wiem jak to odbiera Kasia, bo bym też odbierała to tak uczuciowo. I nawet by mi przez myśl nie przeszło, że może być tak jak Beata mówi.
A co jeśli naprawdę on myśli tylko o xboxie?? I o tym, żeby sobie samemu pobyć. Może nie widzi zagrożenia dla kobiety w ciąży, bo uważa że jest ona ze stali?? (przynajmniej mój mąż tak myśli niestety). I co ma się niby stać...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Mini23 napisał(a):
No wam buszują maluszki a mój teraz śpi 🙂 a więc ja pobuszowałam tacie w kieszeni 😁 wyciągnęłam go na zakupy,i same rogaliki,chetosy,i serki 😁 a dziś się znów ważyłam jak byłam z małą u lekarza i znów w tydzień przytyłam kilo,mój nie mógł uwierzyć i kazał mi się zważyć na elektronicznej bez butów i i tak kilo 🙂 czyli już przytyłam 9 kg,ale nawet tego po mnie nie widać aż tak,sąsiadka się śmieje że skoro w tym tępie tak łapie kilogramy to za 15 tygodni będe jak mały słonik 🙂 Oliwka na szczęście ma czyste oskrzela ale ma brać syropek. Teraz ogląda bajki i przysypia taka zmęczona jest.


No właśnie czy oby to napewno dziecko tak rośnie? z Oliwią te 6 kg i się bałam że będzie za malutka a wyszło 3530/57 a teraz już za 2 dni się zacznie 25 tyd. i 9 kilo ale nie widać specjalnie abym przytyła,ręce dalej szczupłe,nogi też,troszke w boczki poszło no i brzuszek,ale też jest nie za wielki albo mi się tak zdaje
Ciesz się ze tak dziecko szybko rośnie.
Dobrze ze córa jest zdrowa, to najwazniejsze.

Jak nosisz ten sam rozmiar tylko brzuch urósł to chyba logiczne ze nie utyłaś.


Rozmiar spodni już nie,w zwykłe dawne jeansy nie wejde,teraz ubieram albo dresy,albo sukienki,leginsy,lub spodnie z wstawką w których można guzik przesówać 🙂

Chodziło mi o ciążowe 😉 Czy kupujesz ten sam rozmiar co normalnie czy większy.


Większy

Czyli przytyłaś jednak. a brzusio chyba chłopięce jednak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
No tak mało, że stracimy bilety za jakieś 80 funtów to jeszcze dodatkowe koszta bo on będzie przez tydzień czasu musiał w Anglii żyć a ja i tak wezmę tą samą kasę bo Polski czyli jeszcze więcej kasy pójdzie. A trzeba by było go poznać wtedy by było wszystko jasne. Nie będę Was już zadręczać 😉 Zawsze był egocentrykiem i egoistą liczył się tylko on.

Powiem Wam ze wtedy co mieliśmy lecieć straciliśmy 300 funtów na biletach więc myślałam ze moj mi zyc nie da bo tyle kasy poszło a najbardziej to ja marudziłam po fakcie 😁 Az byłam w szoku ze jeszcze mi tych biletów nie wypomniał. Teraz jak nie polecimy kolejne 200 pójdzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ogłaszam wynik: złoty medal w kategorii brzuchów - wygrała Aga!! 🙂 Oczywiście złoto dla największego rozmiaru 😁 hahaha

Kasia, ja też mam egoistę w domu 😠 😞... A to niby ja jestem jedynaczką 🤪 Ale kto mnie zna, to wie że u mnie brak cech jedynaczki.

To tak jak u nas 🙂 Byłam wychowana w pojedynkę a moj jest najstarszy z 5 ale to on jest az do szpiku kości egoista. To raczej cecha facetów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
[URL=http://img827.imageshack.us/i/zdjcie0179.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6059/zdjcie0179.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A tu jest tak niziutki naj na dziewczynkę. jak nic parka bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...