Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HEJ BRZUSZKI... własnie mi uświadomiłyście kochane że mam obsesje na jedzenie hahahaha... muszę się leczyć... 🤪 ale teraz nic nie jem...:P hihihi wczoraj szybko zasnęłam bo miałm dziwne skurcze na koniec to już płakać mi się chciało... ale przeszło mama już chciała ze mną na pogotowie.... ale przeszło mam nadzieję że się nie powtórzy to... eh;/ idę poszaleć do lumpka:P hihihi:P cmoki potem będę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja też mam obsesję 😞
Jeszcze dzisiaj słodkiego nic nie jadłam...ale krówki się do mnie uśmiechają 🙃...próbuję się powstrzymać,ale nie wiem czy dam radę ☺️
A waga leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamusie co myślicie o tych wózkach???
X-landera chciałam ale nie wiem czy wejdę do tramwaju,bo jest szeroki a do windy na styk a drugi teraz znalazłam,jest tani i jak na blixniaki to nie duży.
http://allegro.pl/wozek-x-lander-x-twin-nosidla-torba-folia-hit-w24h-i1206533623.html
http://allegro.pl/kees-cabrio-wozki-dla-dzieci-rok-po-roku-i1205815331.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy ze spacerku,szkoda,ze tak krótkiego 😞jak ja nie cierpię zimna 😞
Powstrzymuje się przed słodkim nadal(ha ha dopiero parę godzin a pisze jakby wieki 😁),zjadłam teraz 2 banany,2 kromki wasa i kilka winogron

A tu nadal pustki 😞gdzie jesteście...wszystkie na zakupy poszły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Aga jaki wózek masz na oku???
mi się podoba taki z obrotowymi siedzeniami jeszcze ale jest za długi i mi do windy nie wejdzie 😞 a inny jest za 2,5 tys i ciężki jak cholera 😞
Poza tym ja potrzebuję wózek na ok.6-10 mies tylko,więc nie wydam fortuny na niego 😞
A który bys wybrałą z tych dwóch???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Adusia u mnie tak na dwa razy ale się już niczym nie przejmuje co będzie to będzie. Mąż w ogóle się nie stara widzi, że mam focha to on do mnie też się nie odzywa. Mi Aduś podoba się bardziej ten czarny wózek jest chyba wygodniejszy w prowadzeniu- tak myślę 🙂 A z szerokim wydaje mi się, że będziesz mieć wszędzie problem nawet żeby wejść do podrzędnego sklepu. Ja na szczęście czuję się dobrze bo bała się strasznie, że te nerwy mogą źle wpłynąć na ciąże. Ale Alicja szaleje jak zawsze i wierci mi dziury w brzuchu 🙂 Idę teraz ją nakarmić chyba tez płatkami na mleku 😁 Co do zakupów to ja poszaleje znów w październiku niestety teraz mam wesele a więc inny wydatek 😉 Za to jak się najem uuuu siocha mi już mówiła menu to ślina była do pasa !! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,co za głupek z Twojego męża(przepraszam,ale powinien na kolanach przepraszać:angry 🙂
ty się kochana nie denerwuj,myśl o Alicji 🙂Dobrze,ze szaleje 🙂
Mój maluch nakarmiony właśnie,a raczej dwójka maluchów nakarmiona 😁
Aaaaaaaaa nie mogłam się powstrzymać i jem krówkę ☺️...ale wzięłam tylko 2.
No ja też tak myślę,że ten czarny będzie lepszy,nie jest wielki i druga sprawa,ze Oskar w tym x-landerze mógłby zaglądać do maluszka i go budzić na spacerze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam kochaniutkie... kupiłam w lumpeksie 2 bluzki i sukienkę ciążową 😁 haha taką do leginsów 😁 a i w zwykłym sklepie spodnie ciążowe bo naprawde nie mam w czym chodzić...;/ tak więc zakupki udane:P a dzisiaj fachowiec p[rzyjdzie określić cene za remont pokoiku dla mnie i męża bo rodzice nam 2 pokój dali bo mieszkaliśmy w takim 3m na 4... i sie cisnęlismy z wszystkim... zrobiłam pyszniutkie leczo i chyba sobie nałożę:P hahaha jescze ryż do lecza ugotuje chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha koleżanka wpadła do mnie i mówi tak: mam okres i taaaaką ochotę na ciasto czekoladowe... i mówi tak: wszyscy są na diecie ja mam okres i mysze zjesc bo mnie rozniesie kupiłam to ciasto a że ty w ciązy to możesz zjeść ze mną... i kroi i ja patrze na to ciasto teraz bo już poszła przed chwilą a kawałki zostały i teraz tak na nie patrze i ono do mnie przemawia zjedz mnie... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy będzie też jak krówki hi hi hi 😁 Ja właśnie zjadłam płatki na mleku ale coś czuję się nie dojedzona u chyba zjem bułkę z kabanosikiem 😁 Aduś on myśli, że jak powiedział przepraszam to już to wszystko załatwiło a moje dalsze fochy są moim widzi mi się 🙃 On nie zdaje sobie powagi z sytuacji. Tak mi się nudzi w domku, że głowa mała przydała by się jakaś ciężarna z którą bym mogła połazić trochę i poplotkować na żywo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś jak ja bym miała się decydować to na ten czarny -myślałam że napisałam który mi się podoba 😉 Ja na razie nie myślę o kupnie wózka i na pewno do stycznia nie kupie bo i tak z maluszkiem na spacerki w mrozy nie będę wychodzić Ewunia woli na nóżkach a autobusami nie jeżdżę więc nie będę miała utrudnienia 😉 zobaczymy jeśli naprawdę będzie konieczny to w styczniu kupimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...