Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No niestety Kasiu po porodzie nasze potrzeby schodzą na dalszy plan...bardzo bardzo dalszy 😞
Mały złośnik krzyczy pół dnia,coś pogoda mu nie służy i siedzenie w domu,bo tak to minimum 5 godzin na dworze a teraz ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
hahaha sama się na tym łapię:P hahaha 🤪 kto Oskarek??:P


Ha ha..łakomczuch z Ciebie 😁...ale nie martw się,ze mnie też,ciągle myślę co by zjeść 🥴

Tak,Oskar,bo chciałam palcem wyczuć czy mu 5 nie wychodzi...dostałam bolesną nauczkę 😞

a przy okazji-mały rzucił mi ładowarką od laptopa i coś się zepsuło,co chwilę muszę poprawiać przy łączeniu,bo nie ładuje,więc jak nie będzie mnie dłuższy czas to znaczy,ze wkońcu zepsuło się do końca 😞...musze zasilacz nowy kupić chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 jakie te bluzki dla ciężarnych są drogie... bynajmniej w normalnych sklepach... hihi teraz ale szukam w lumpeksie kurtki bo jesienią będziemy miały już spore brzuszki a ja mam tylko dopasowane i już zamałe kurtki i płaszcze... musze po lumpach połazić choc dzisiaj panie mi mówiły że to jeszcze nie sezon na kurtki;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wybieram na łowy ale w piątek,tylko raczej dla maluszków coś fajnego wypatrzeć,bo ciążowych u nas jest mało,no ja w sumie chodzę tylko do 2.
Teraz w sobote kupiłam Oskarowi ogrodniczki H&M i koszulkę George a Alanowi Spodnie Gap i śpioszek Next,za 7 zł 🤪

Wiecie złośnik złośnikiem...ale rozkłąda mnie na łopatki jak biega,biega i nagle wskakuje na kanapę,tuli się i daje buzi...a potem znowu biega 😁...albo wieczorem przed kąpielą jak już nago lata a łóżko mamy rozłożone to potafi z 10 razy biec ode mnie do taty i z powrotem i dawać buziaki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
ale mała mi buszuje hahaha... tańcoruje mała tancereczka...:P hihi dzisiaj spodnie zakupiłam ale musze skrócić nogawki... eh.. hihi...


A ja wyjęłam i nawet założyłąm jeansy ciążowe z pierwszej ciąży(hmmm ciekawe dlaczego je zostawiłam 😜) ale troche mi spadają w biodrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam stronkę na ktorej opisana waga w poszczególnych tyg.ciąży,wiadomo,że to jest tylko orientacyjnie i w rzeczywistości jest to różnie 🙂
Poniżej średnia waga dziecka dla 9-39 tygodnia ciąży.
9-10 tydzień - 5 g
11-12 tydzień - 12 g
13-14 tydzień - 25 g
15-16 tydzień - 80 g
17-18 tydzień - 150 g
19-20 tydzień - 260 g
21-22 tydzień - 350 g
23-24 tydzień - 540 g
25-26 tydzień - 900 g
27-28 tydzień - 1100 g
29-30 tydzień - 1360 g
31-32 tydzień - 1800 g
33-34 tydzień - 2250 g
35-36 tydzień - 2750 g
37-38 tydzień - 3100 g
39-40 tydzień - 3600 g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nawet miałam parę stron do nadrobienia 🙂 Widzę, że ostatnio najmodniejszym tematem jest jedzonko 🙂 Ja słyszałam jak wafelek do mnie krzyczy z lodówki, że za długo leży i chce być zjedzony 😉 Tylko, że jak go zjem, to będę musiała uzupełnić zapas 🙂 Ja po zakupach, bardzo udanych 🙂 W normalnych sklepach kupowałam sweterki, w New Yorkerze są fajne dzianinowe 😁 A na rynku nawet dostałam zniżkę 30 zł 😁 Może i brzuch czasem działa na ludzi hihi 🙂
Jeszcze musiałam załatwić jedną sprawę, a że jest dziś wyjątkowo ładna pogoda to postanowiłam sobie pochodzić i ledwo do domu się doczłapałam, tyle km zrobiłam.
Ale nie ma to jak zadowolenie z zakupów 😁
Właśnie miałam szukać tej tabelki Ada 😁 Fajnie, że wstawiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina to fajnie,ze zakupy się udały 🙂
Ja też bym sobie pobuszowała gdzieś,ale jak na razie to mam wydatki związane ze złobkiem,opłaty,pieluszki itd,nawet komitet rodzicielski jest 🤪
tabelka na pewno się przyda,jeju wychodzi,ze mój maluch ma ok.1 kg już...a mam 7 więcej ☺️ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Twój maluch myślę, że ma powyżej kilograma 😁
Kurde, szukam na allegro jakichś spodni ciążowych, a są naprawdę tanie, ale nie pasuje mi rozmiar w udach. Wszystkie te spodnie są jakieś szerokie a ja lubię dopasowane. Jestem normalnie zawiedziona.
Komitet rodzicielski w żłobku hahahaa 🙂 a to dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...a ja 7 ☺️

Jestem u szczytu końca cierpliwości...jeszcze godzinka i spokój wreszcie,bo zwariuję....nie wiedziałam,ze tak ciężko jest mieć małego buntownika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...