Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nina z tego co babki w przychychodni opowiadały to przy cukrzycy bardzo tyły póki nie przeszły na dietę,wiadomo,ze to różnie bywa.
Nie martw się na zapas,zobaczysz co Ci powiedzą.Na pewno będzie dobrze,a nawet jak cukrzyca to przy diecie niekoniecznie trzeba leki brać.

Beata a jak psiak się sprawuje???
Maks juz lepiej,a wysypke miał po tej gorączce???
Ty kochana więcej wypoczywaj!!!!

Olu a Ty się kuruj z tego przeziębienia,ja jeszcze dochodze do siebie,gardło boli nadal.

Oskar jutro do żłobka i zobaczymy jak długo będzie zdrowy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Nie nie byłam na USG to jednak 200 zł a miałam to wesele 🤨 Wszystko jest z Alusią dobrze to darowałam sobie. No tak te małe psy są gorsze szczekacze niż duży pies.

Racja Kasia, małe ujadaczami są dlatego wolę duże :d
Nic, lecę na serial i obiad zacznę szykować a potem spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Nina z tego co babki w przychychodni opowiadały to przy cukrzycy bardzo tyły póki nie przeszły na dietę,wiadomo,ze to różnie bywa.
Nie martw się na zapas,zobaczysz co Ci powiedzą.Na pewno będzie dobrze,a nawet jak cukrzyca to przy diecie niekoniecznie trzeba leki brać.

Beata a jak psiak się sprawuje???
Maks juz lepiej,a wysypke miał po tej gorączce???
Ty kochana więcej wypoczywaj!!!!

Olu a Ty się kuruj z tego przeziębienia,ja jeszcze dochodze do siebie,gardło boli nadal.

Oskar jutro do żłobka i zobaczymy jak długo będzie zdrowy 🤨

Aduś o odpoczynku nie ma mowy póki co.
O, właśnie mi się brzuch stawia, pierwszy raz , za dużo latałam dzisiaj.
Małego nie wysypało ale nie jest o reguła więc myślę ze to 3 dniówka ale ząbki tez moga być aczkolwiek nigdy tak nie ząbkował.
Nikita jest dośc grzeczna z małymi wyjątkami, w nocy zjadła nam pączki i dopadła czekoladę całe szczęście ze nie dała radę jej otworzyć, typowa kobieta 😁 Poza tym jest kochana 😁 Dzisiaj dostala stos zabawek zeby Maksiowi nie zabierała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ogarnęła mnie właśnie panika.... przed porodem... masakra.... te hormony... 🤪

Jak wiesz, że to 30 tydzień, to już ogarnia panika, jakby to miało być jutro 🙂 A to około 8 tygodni... 2 miesiące... Zależy jak na to patrzeć 🙂 Niby jeszcze długo, ale to jakby zaraz 🙂
Aaaa panikuję z Tobą 🤪 Ty zaraz rodzisz 🤪 🤪 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka Wasz piesek jest przepiękny !! Taki do wycałowania !! 😁 😁 My na razie sobie odpuściliśmy pieska poczekamy do narodzin Alicji. Beatka Ty będziesz zahartowana mamuśka jak urodzić Małą. Teraz dajesz sobie wycisk, że nawet dla nas czasu nie masz. Ale uważaj na siebie co za dużo to nie zdrowo i w najmniej oczekiwanym momencie ciało odmówi Ci posłuszeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Aduś napisał(a):
Późno na to 3D...i to jeszcze masz zapłacić? 🤪

Oskar idzie na ok.7 i ja go odbieram po badaniach,więc pewnie ok.10-11



150 zł 🤪 🤪 🤪 Wolę dla dziecka coś za to kupić.


no dokładnie!!!! nie musisz się godzić,bo przecież dziecko już będzie duże i wydaje mi się,że całego noie zobaczysz 😞...nie wiem,nie jestem lekarzem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
a mnie od wczoraj zgaga męczy i pewnie zostanie tak do porodu 😞...znowu...bleeeeee

mnie tez Ada codziennie męczy zgaga... a jak sie kłade spac to mam nadkwasnosc... bleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
Aduś napisał(a):
a mnie od wczoraj zgaga męczy i pewnie zostanie tak do porodu 😞...znowu...bleeeeee

mnie tez Ada codziennie męczy zgaga... a jak sie kłade spac to mam nadkwasnosc... bleee


no dokładnie 😞
z Oskarem zgaga męczyła mnie 3 ostatnie mies 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...