Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Jestem brzuchole 😁 ale jestem tak padnięta że szok 🙂 mąż może pomarzyć dziś o bara bara 🤪
zrobiliśmy przemeblowanie i dalismy łóżeczko do naszego pokoju a do Oliwki 2 kanape i biórko przestawiliśmy. Poza tym namówiłam męża by już mi podniósł poiom z materacykiem łóżeczka na najwyższy. Układałam w szafach,i myłam 55m2 podłóg i całą łazieńke domestosem,wykąpałam małą..... a teraz mąż robi mi chlebek w cieście naleśnikowym a mi kazał odpocząć 😁 zaraz będe nadrabiać co nabazgrałyście 😁 🤪


O nie... wróciła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam cały czas jeden urodziłam ale pewnie są minimu dwa jeszcze 🤨 Jak urodzę to będę szła na laserowe usuwanie 🙂 A nakupowałam głupot, że ho ho ale same pyszności 😁 Kurczaczki już zrobione tylko do mikrofali, owoce, jogurty i wiele innych smakołyków 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj mamę zaciągnęłam do sklepu z artykułami dla dzieci, żeby się ze mną ekscytowała 😁 Jak zobaczyłam znowu te ceny i jak zaczęłam dodawać ile jeszcze muszę kupić... I taka myśl mi się nasunęła: dlaczego becikowego nie można dostać wcześniej?? 😁
Fajny sklep, a rożki były jakieś takie starodawne i pościel tez taka nieciekawa... Jak z lat 90 🤪 a te kolory jak po 40 praniach, takie mdłe i zniszczone.
Ja łóżko zamówię, a jak urodzę to już się mąż ma zająć transportem i resztą. Nie wiem czy łóżeczka się składa jeszcze?? 😉 hihi czy gotowe przyjeżdżają? 😁
Idę spać Grubasy 😁
Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Anglii jest dobrze z tym, że w 25 tygodniu ciąży wysyła się papiery i dostaje się w ciągu maksymalnie 8 tygodni 190 funtów na wyprawkę dla dziecka. To bardzo dużo bo każdy grosz się przydaje 🙂 A później jeszcze po porodzie 500 funtów becikowego. I później jeszcze przez 9 miesięcy tak jak mi będzie się należeć około 200 funtów tygodniowo takiej zapomogi chociaż mąż pracuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 wybacz, że podczytałam..
Czy ta kobieta, z którą toczyłaś dyskusje jest dla Ciebie kimś ważnym?
Bo jeśli nie, to najlepiej kazać jej się "odpie*****ć".
Oczywiście, nie koniecznie w takich słowach 😉 Absolutnie nie przejmuj się tym co kto sądzi, rób po swojemu, tak jak czujesz.
I nie zwracaj uwagi na ludzkie ograniczenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety ludzie nie potrafią nieraz wstrzymać się na wodzy..
Ale to świadczy tylko o niedojrzałości tej dziewczyny.
Zawsze znajdą się tacy, którzy wiedzą lepiej i "chętnie" Ci doradzą.
Można albo słuchać jednym uchem, albo podziękować za "dobre" rady i skwitować, że masz zaufanie do własnego instynktu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no Aga to Ty i tak byłaś dla niej miła bo ja to zaraz bym jej przycięła głupiej krowie !! 😠 Chodzą takie po ziemi i zatruwają powietrze tym swoim pojebanym gadaniem !! Ale to właśnie wszystko z zazdrości i zaciemnienia umysłowego !! Bo kto wierzy w każdy przesąd 😮 Są pewne przesądy w które każdy wierzy no ale ludzie trzeba mieć umiar 🤔 Ale nie ma co sobie ciśnienia podnosić następnym razem napisz jej do słuchu albo mi daj jej numer gg to ja się z nią przywitam !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Miałam jechac na badania ale jadę jutro....cały wieczór mnie zgaga męczyła a ok.22 zaczęłam wymiotowac i tak chyba z godzinę,brzuch mmnie skręcał okropnie,albo się czymś zatrułąm albo jakaś jelitówka cholerna,brzuch boli nadal mimo no-spy 😞,prawie nie spałam przez to i czuje sie bardzo słabo,jeszcze bym zemdlała na badaniach 😞
Ledwo siedzę 😞
Oskar pojechał z tatą a ja pojadę po niego na 10,pewnie znowu będzie płakać 😞biedactwo moje 😞

Aga A Ty kopnij w dupetą laskę,bo jest nienormalna 🤪,ja juz bym z nią pojechała,ale masz cierpliwość.Zakończ tą znajomośc,bo nie warto tracic nerwy idiotkę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂 niewiele wczoraj naskrobałyście już się bałam że będę miała jakieś 30 str do nadrabiania 😉 Aga ta Twoja znajoma jest jakaś nienormalna hehe nienawidze takich ludzi... Ada trzymaj się i zdrowiej mam nadzieje że Ci zaraz przejdzie a jak nie to może wybierz się do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 no dziś to już opadłam 😁
podziwiam Cię za taki spokój i cierpliwość w trakcie rozmowy, bo ja już dawno bym przestała jej odpisywać..
ale najbardziej to mnie rozjebała z tą wadą skróconej szyjki macicy 😁
ja rozumiem, że ogólnie kobieta nie musi tym wiedzieć, jak nie jest w ciąży (a jest to rzecz stricte ciążowa), taką wiedzę nabywa się z czasem i doświadczeniem.
ale na chuj się wtrącać jak się czegoś nie wie, to nie rozumiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Mini23 no dziś to już opadłam 😁
podziwiam Cię za taki spokój i cierpliwość w trakcie rozmowy, bo ja już dawno bym przestała jej odpisywać..
ale najbardziej to mnie rozjebała z tą wadą skróconej szyjki macicy 😁
ja rozumiem, że ogólnie kobieta nie musi tym wiedzieć, jak nie jest w ciąży (a jest to rzecz stricte ciążowa), taką wiedzę nabywa się z czasem i doświadczeniem.
ale na chuj się wtrącać jak się czegoś nie wie, to nie rozumiem 😁


Tak sie wtrącę..ładne imię Sasha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
eloite napisał(a):
Mini23 no dziś to już opadłam 😁
podziwiam Cię za taki spokój i cierpliwość w trakcie rozmowy, bo ja już dawno bym przestała jej odpisywać..
ale najbardziej to mnie rozjebała z tą wadą skróconej szyjki macicy 😁
ja rozumiem, że ogólnie kobieta nie musi tym wiedzieć, jak nie jest w ciąży (a jest to rzecz stricte ciążowa), taką wiedzę nabywa się z czasem i doświadczeniem.
ale na chuj się wtrącać jak się czegoś nie wie, to nie rozumiem 😁


No ja próbowałam być opanowana bo wiem że jak ona wyczuje że kogoś gnębi i on się denerwuje to ma satysfakcje i radość jak niemowle z cyca matki 😁



Aga ja nie mam takiej cierpliwości i juz w połowie rozmowy bym jej tak pojechałą,ze by się nigdy w życiu nie odważyła napisać...wredna s...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i bardzo dobrze 🙂 ale pogoda ... mam nadzieje że się przejaśni później bo kolejny dzień w domu to będzie tragedia, muszę się dotlenić troche. Coś dziś się nie czuje najlepiej, ale może się rozkręcę. Zajrzę później teraz zmyam przygotować dla męża śniadanko bo niedługo na przerwe przyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...