Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hey Grrrrubaski 🙂
oj widze sie działo 🙂
Aga nie przejmuj sie wariatką ... ludzi nie zmienisz...
Mi znajoma powiedziała tak:" gdybys sie nie puszczała to bys w ciazy nie była..." a ja od 6 lat z jednym facetem ... w zwiazku...
takwiec wiesz...
Ada trzymam kciuki za Oskarka żeby lepiej znosił przedszkole...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hey Grrrrubaski 🙂
oj widze sie działo 🙂
Aga nie przejmuj sie wariatką ... ludzi nie zmienisz...
Mi znajoma powiedziała tak:" gdybys sie nie puszczała to bys w ciazy nie była..." a ja od 6 lat z jednym facetem ... w zwiazku...
takwiec wiesz...
Ada trzymam kciuki za Oskarka żeby lepiej znosił przedszkole...



Dobrze że wiem kto ojcem dziecka jest 😁 😁 haha
Aga a ty sie nie przejmuj ludzie z zazdrosci to robią 😁

No widzisz Ola ty się puszczasz a ja jestem zwyrodnialcem z chujową szyjką 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski 😁
Ja już po dwóch śniadaniach haha 😁 Na słono i na słodko 😁
Muszę się zacząć ogarniać, bo chcę jak najszybciej załatwić tą sprawę w szpitalu, ale i tak myślę że tylko się przejadę i mnie odeślą 🙂 Fałszywy alarm 😁
Ja tak myślę, że to chyba z Wami jest coś nie tak... A z Waszymi koleżankami jak najbardziej wszystko w porządku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
eloite napisał(a):
Mini23 no dziś to już opadłam 😁
podziwiam Cię za taki spokój i cierpliwość w trakcie rozmowy, bo ja już dawno bym przestała jej odpisywać..
ale najbardziej to mnie rozjebała z tą wadą skróconej szyjki macicy 😁
ja rozumiem, że ogólnie kobieta nie musi tym wiedzieć, jak nie jest w ciąży (a jest to rzecz stricte ciążowa), taką wiedzę nabywa się z czasem i doświadczeniem.
ale na chuj się wtrącać jak się czegoś nie wie, to nie rozumiem 😁


Tak sie wtrącę..ładne imię Sasha 🙂


No mi się też spodobało 🙂 takie inne od wszystkich znanych 🙂


A dziękuję Wam dziewczyny 😉 Chociaż muszę przyznać, że rozmyślam jeszcze nad polską wersją tego imionka- Aleksandrem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
eloite napisał(a):
Mini23 no dziś to już opadłam 😁
podziwiam Cię za taki spokój i cierpliwość w trakcie rozmowy, bo ja już dawno bym przestała jej odpisywać..
ale najbardziej to mnie rozjebała z tą wadą skróconej szyjki macicy 😁
ja rozumiem, że ogólnie kobieta nie musi tym wiedzieć, jak nie jest w ciąży (a jest to rzecz stricte ciążowa), taką wiedzę nabywa się z czasem i doświadczeniem.
ale na chuj się wtrącać jak się czegoś nie wie, to nie rozumiem 😁


Tak sie wtrącę..ładne imię Sasha 🙂


No mi się też spodobało 🙂 takie inne od wszystkich znanych 🙂


A dziękuję Wam dziewczyny 😉 Chociaż muszę przyznać, że rozmyślam jeszcze nad polską wersją tego imionka- Aleksandrem 🙂


To musisz się Kasiu szybko zastanawiać, bo poród tuż, tuż 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na imie Aleksandra 😁 😁 😁 hihihi a Aleksander to jak król brzmi 🙂 naprawde jakos mi sie to kojarzy tak... ja Alicje bede miała 🙂 chciałam zmienić na łucję ale mąż sie nie chce zgodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
eloite napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
eloite napisał(a):
Mini23 no dziś to już opadłam 😁
podziwiam Cię za taki spokój i cierpliwość w trakcie rozmowy, bo ja już dawno bym przestała jej odpisywać..
ale najbardziej to mnie rozjebała z tą wadą skróconej szyjki macicy 😁
ja rozumiem, że ogólnie kobieta nie musi tym wiedzieć, jak nie jest w ciąży (a jest to rzecz stricte ciążowa), taką wiedzę nabywa się z czasem i doświadczeniem.
ale na chuj się wtrącać jak się czegoś nie wie, to nie rozumiem 😁


Tak sie wtrącę..ładne imię Sasha 🙂


No mi się też spodobało 🙂 takie inne od wszystkich znanych 🙂


A dziękuję Wam dziewczyny 😉 Chociaż muszę przyznać, że rozmyślam jeszcze nad polską wersją tego imionka- Aleksandrem 🙂


To musisz się Kasiu szybko zastanawiać, bo poród tuż, tuż 😁


Mi się wydaje, że podejmę decyzje dopiero jak małego zobaczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ja mam taką raczej unisex, ale raczej dla chłopca 😜 Dziewczynka nie wyglądałaby w tym uroczo 😉
Ja Wam mówię, że mam bliźniaki 😉 Raz się pokazuje dziewczynka, a raz chłopak. Ja mam jakiegoś pecha, bo co usg to nie chce pokazać co ma między nogami...


No mi powiedział że raczej dziewczynka a co jak wyjdzie wacek? przez te pare y=tygodni wyrośnie i co wtedy? zonk 😁 🤪


Raczej nie wyrośnie 😜 Co miało wyrosnąć, to wyrosło 😉 A jak u mojego siusiak to była pępowina?? haha
Znajoma koleżanki niedawno urodziła i mówili jej, że chłopak, więc wiadomo, wyprawka na niebiesko, a przy porodzie szok: dziewczynka się urodziła 😁 Także pomyłki jeszcze się zdarzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina te ruchy to właśnie taka dziwna sprawa ja mam wrażenie że mój maluch ostatnio to praktycznie nie śpi bo ciągle się wierci więc 10 na godzine to mało... no chyba, że nasze maluchy ADHD mają 😁 a ja mieszkam na wsi i nie mam ani biedronki ani reala w pobliżu 🥴 i w sumie to chyba dobrze bo bym non stop na zakupy biegała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
ja mam wyprawke taka raczej chlopieca ale mi lekarz od czerwca co miesiac mowi ze chlopak i w zasadzie sama widzialam, siusiak byl jak nic hehe, a w lipcu jak mąż ze mną na usg był to sam widział te klejnociki 😁 mały współpracuje z lekarzem bo zawsze nogi rozstawi


Widzisz jakie masz już grzeczne i kochaniutkie dziecko 😁 Chce się pochwalić rodzicom kim jest 😁
Co o moim nie mogę powiedzieć, bo co mam usg to lekarze jęczą, że się źle ułożył 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój jak mnie badał, czy szyjka trzyma, to mówi że trzyma i : o główka jest! A ja siedzę na tym samolocie i przerażenie: on czuje główkę!! Dlaczego on czuje główkę?? Mały chce już wyjść??
hahaha 🤪 🙃
Ale Aga zobacz, mój póki co jest główką w dół, a ruchy czuję po bokach brzucha i w okolicach pępka no i w pęcherz, pod żebrami nigdy nie czułam, ani w kręgosłup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...