Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naylaaa napisał(a):
Ja właśnie aż się boję co to za menu będzie po porodzie... Ja mam wielki problem z jedzeniem, bo jestem wybredna i mało rzeczy jem. A jak jeszcze ma mi się menu tak skurczyć, to nie wiem co mi zostanie.


herbatniki i biszkopty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paluszki bez soli i banan 😁 woda cherbata koperkowa i kawa zborzowa 😁 chleb z masłem ale cienko i zupa na koście rosołowej z kuskami koniec menu a raz na miesiąc ją zabarwisz koncentraten na pomindorówke 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyrost Twojej wagi w ostatnim trymestrze ciąży nie będzie już tak gwałtowny jak w drugim. Odżywiaj się nadal racjonalnie

Z jakiejś strony 😁 To dla nas dobra wiadomość, że przyrost wagi nie będzie już tak gwałtowny 😁 Aczkolwiek to ostatnie zdanie, to chyba nie do nas 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Wczoraj czytałam posty wrześniówek i jedna z nich stwierdziła że już jej się nie chce wchodzić tak na forum bo już nie ma wspólnych tematów z nimi,bo one wszystkie już urodziły a ona jeszcze w ciazy,one o porodzie szwach itp a ona nie wie jeszcze jak to jest... ciekawe jak to z nami będzie...


Jakaś dziwna jest... tyle razem gadały, a nagle już jej się nie chce wchodzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gryzmolaki już jestem 😁 ale było fajnie na tej szkole rodzenia 😁 Widziałam pokoje w których będę rodzić- super sprawa !!! 😁 Ja się źle czuję ale to chyba przez pogodę bo jest makabryczna 🤔 Dzisiaj dokupiłam waciki dla Malutkiej bo to nie raz też się przyda. Nie miałam karty bo była promocja na Sudokrem ale na szczęście będzie dalej bo pytałam. Za 250g czyli duże pudełko tylko 3 funty czyli 15 zł 🙃 A w Polsce ceny z kosmosu za Sudokrem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie, że poszłaś do szkoły 🙂 Jeszcze idziesz na jakieś zajęcia??
Ja to w ogóle nie mam pojęcia co można, a czego nie można jeść. A karp Martuś to chyba odpada, bo jest tłusty i smażony. Jak się mylę to poprawcie mnie 😁
PS. wiecie, że nasze maluszki mają otwarte oczka już?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w tym roku nikomu prezentów nie kupuję, bo nie będę mieć na to głowy 🙂 A sama sobie życzę, żebym dostawała pod choinkę coś dla dzidziusia 🙂 hihi cóż za egoizm 😁 Sama nic nie kupię, ale oczekuję prezentów 😁 Ciekawe jakie będą te święta... Mam nadzieję, że dzidziuś będzie sobie smacznie spał już pod choinką, a nie w brzuszku i że nikt z rodziny się nie upije, albo żeby w ogóle nie było alkoholu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz kolejne spotkanie mam 17 listopada 🙂 Znów będziemy siedzieć z 4 godziny jak dzisiaj ale czas tak leci, że głowa mała. Ja tam lubiłam całe życie podjadać 😉 Dzisiaj to w ogóle nie mam apetytu nie wiem co jest 🤔 😮 A no i zapomniałam Wam napisać, że teraz byłam na wizycie u położnej ale ostatnio od tej wizyty widziałam ją 12 tygodni temu a teraz będę ją widzieć już za 3 tygodnie 11 października 🙂 A co do Świąt to ja dużo nie będę szykować jedzenia bo tylko ja i mąż będziemy a jeszcze jak ja urodzę to mąż sam będzie to jadł a więc na te Święta dużo kasy na zakupy nie stracę- jak nigdy !! 🤪 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...