Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A wiecie co mnie boli ??? !!!! 😁 Ale tak serio teraz już Aga pisałyśmy o tym na gg- tak mam napuchnięte wargi sromowe, że głowa mała !! 😮 Ból jak nie wiem 🤨 Nawet się podetrzeć nie mogę po sikaniu tylko papier przykładam. Położna powiedziała, że to rzeczywiście Mała uciska mi na układ krwionośny i nerwy i dlatego puchnę 🤔 Mogę nawet żylaków dostać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Albo hemoroidów możesz dostać.
Ja się strasznie bałam dostać hemoroidów... ale na razie nie mam . Taaa... a jutro dostanę w prezencie pakiet hemoroidów 🤪
Dobrze, że położna o tym wie, to jesteś spokojniejsza, bo byś myślała, ze coś się stało. Poczytaj w internecie, może są jakieś sposoby na złagodzenie bólu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Aga, ja mam takie rwanie w dole 🤢


aż musisz nie raz kucnąć by przestało? co na to twój lekarz bo mój jak mnie badał stwierdził że nie mam się niepokoić bo nic się nie dzieje


Ja mojemu nie mówiłam, bo myślę że to normalne jak za dużo się nachodzę. Ale nie kucam 😉 hihi Bo się potem nie podniosę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
No zwariowały 60 stron do nadrobienia !!! przejrzę tylko nie będę czytać tego bym musiała cały ocean przepłynąć żeby wiedzieć co u was !!!


Aga... naprawdę nie warto. Wiesz co one tam na Ciebie gadały?? 🤪
haha a tak naprawdę to właśnie sobie przypomniałam, że coś mówiłaś, żebyśmy się nie rozpisywały... czy coś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też mam rwanie jak się nachodzę. Plecy mnie aż tak nie bolą bardzo ale jak się nachodzę trochę to szybko jestem zmęczona jakbym przebiegnęła z 5 kilometrów. Najgorzej to właśnie z tym bólem małej nawet nie mam ochoty na seks bo jak taka jestem obolała teraz to co by było po stosunku 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
No zwariowały 60 stron do nadrobienia !!! przejrzę tylko nie będę czytać tego bym musiała cały ocean przepłynąć żeby wiedzieć co u was !!!


Aga... naprawdę nie warto. Wiesz co one tam na Ciebie gadały?? 🤪
haha a tak naprawdę to właśnie sobie przypomniałam, że coś mówiłaś, żebyśmy się nie rozpisywały... czy coś 😜



Ale z Ciebie skarżypyta 😠 🤔 Jaaaaaaaaaa już się z Tobą nie bawię w piaskownicy ☺️ 😮 😮

😁 😁 😁
No racja ale najwięcej Nina,Ola i Kasia gadały na ciebie ja nie 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...