Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasiu lekarze sami nie wiedzą dlaczego się tak łamie,nie ma raka,nie ma osteoporozy,rok temu złamała noge w 3 miejscach,po 2 miesiacach oparła się o kanapę ręką i złamała nadgarstek w kilku miejscach...w oby ma śruby,w grudniu przewróciła się i złamała bark w 5 miejscach i ma endoprotezę zrobioną,teraz ten kręgosłup...to się moze wózkiem skończyć niestety,nie jestem lekarzem 😞,teściowa musi czekać na wizyte u ortopedy....2 miesiące,mąż spróbuje u siebie w szpitalu coś załatwić na chirurgii ortopedycznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchaj a może ona ma coś takiego jak ta choroba co dzieci się z nią rodzą, że łamią się bardzo szybko nawet jak z matki wychodzą w trakcie porodu to się łamią. Nie pamiętam nazwy 🤨 Tylko, że ona się tak późno nie ukazuje tylko już u noworodka 🤔 No ale jak już lekarze nie wiedzą czemu to tym bardziej niby skąd Wy macie to wiedzieć. Szkoda tylko kobiety to cierpi tak ciągle coś łamiąc i chodząc w gipsie 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewyraźne,bo mały się rusza 😞,musiała go któraś zadrapać w żłobku 😠,jutro im powiem 😠
[URL=http://img69.imageshack.us/i/zdjcie0403.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6039/zdjcie0403.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj i to tak porządnie zadrapane 😮 Ale może jak się bawił to gdzieś przytarł. Tylko jak one dzieci pilnują, że tego nie zauważyły bo nic Ci nie powiedziały, że się zatarł na brzuszku. No tak kręgosłupa nie włożą w gips niestety 🤨 Dobrze, że mąż pracuje w szpitalu to może coś pomoże Twojej mamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zadrapanie jest pod pieluszką,więc sam sobie tego nie zrobił 😠,pewnie przypadkiem paznokciem ale niech do cholery uważają,przeciez jak Andrzejowi pokażę to je chyba rozniesie jutro 😠

Co tu tak pusto dzisiaj????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja im jutro zwrócę uwagę,bo rano tego nie miał 😠,sama go ubierałam,a potem dopiero w żłobku go przewijały i ja już w domu i to zobaczyłam 😠

dziewczyny korzystają z pięknej pogody 😁,Ola coś nie w humorze chyba 😞

czuję się jak słoń,ociężała 😞 i zgaga znowu dopadła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam w firmie, potem u rodziców i jak zwykle u nich nażarłam się jak świnia 🤪 Tym razem kopytka z sosem 😁
Coś mnie głowa cały dzień boli... Humor mam, ale taka niemrawa jestem i znowu zaczął kręgosłup mnie boleć 😞 A już tak fajnie było 😉
Ada, Ty to normalnie o świcie wstajesz 🤪 Zaczyna się jesień to ja zaczynam spać dłużej, tzn. do 8-9 😉 Brakuje mi lata jak wyskakiwałam z łóżka o 6-7 😁
Coś Beata się nie odzywa... Ale myślę, że się nic nie stało, po prostu jest zaganiana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Nina Ty jak niedźwiedź 😁 😁 A w zimę będziesz spać do 12 😁 No ja też zaraz mam obiadek pycha mniam mniam bitki w sosie pomidorowymi i frytki do tego lepsza byłą by kasza ale mąż nie lubi 🤨


Nie, nie... 🙂 Nigdy nie przekroczę spania do 10 😁 Nawet po imprezie, jak wracałam np. o 4 h to nie spałam dłużej niż do 10. Jak pośpię dłużej, to jestem wściekła, że dzień mi uciekł.
Mmm zaraz będę głodna... zwłaszcza załapałabym się na frytki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar śpi a ja zaraz ide się kąpać...jutro wielki dzień 😁 🤪
Mały kopie tak mocno pod żebrami prawie po prawej stronie i też czuję dosłownie w pachwinie prawej kopniaki 🤪...ciekawe czy jest główką w dół 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj te kosmetyki to jakaś porażka cenowa 🤪 😮 Ja jak zobaczyłam ceny za Nivea Baby to zzieleniałam 🤔 Ja już mam kremik do całego ciała, oliwkę i szampon z płynem do kąpieli 2 w 1, ale mama będzie jeszcze robić mi zapas 2 oliwki, 2 płyny z szamponem 2w1 do kąpieli i do tego jeszcze takie mleczko do całego ciała intensywnie nawilżające bo duża butelka jest tego mleczka chyba 500 ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nawet nie wiem jak pachną płyny do kąpieli chociaż ogólnie johnsons czy jak to się tam pisze ma ładne zapachy 😉 Wkurza mnie tylko to, że trzeba kupić rzeczy których w ogóle później może nie użyję jak np. laktator 🤔 Aga ile kosztuje w Polsce stanik do karmienia ?? Wiesz gdzieś na rynku albo targu ?? Bo w Anglii są drogie a nie chce w necie kupować bo to jednak trzeba zobaczyć, dotknąć czy nie jakiś bubel 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...