Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aduś rozumiem ciebie jak najbardziej sama spodziewam się 3 dziecka i jest mi ciężko jestem już w 27 tyg ciąży i wszystko na mojej głowie 😞 mam 2 dzieci jedno w wieku 8 lat a drugie 6 lat dają czasami nie zle w kość 😞 a ja teraz potrzebuję takiego spokoju... jeszcze się przeziębiłam i czasami na nic nie mam sił....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej grubaski.
Aduś, po ostatnim spacerze a psem i Maksem razem stwierdziłam ze musze miec super, hiper zwrotny i lekki wózek bo młoda dość mocno ciągnie więc muszę niezle się napracować żeby jakoś ten spacer wyglądał. Do grudnia musze ja nauczyć chodzić po żołniersku ale i tak psy tej rasy mają ciągnięcie w naturze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O a tu znów cisza 🙂 Beatka pogniewałaś się na Nas ?? Jak coś to pamiętaj, że masz moje gg 😉 Ja siedzę i oglądam ogłoszenia z mieszkaniami bo zdecydowaliśmy z mężem, że weźmiemy pożyczkę i w przyszłym roku kupimy sobie własne M 😁 Chcemy wziąć pożyczkę teraz dopóki będzie nas stać spłacić ją w ciągu 4-5 lat będąc za granicą bo w Polsce byśmy się z pożyczką tłukli przez minimum 20 lat 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
W końcu Beatka do nas przemówiła !!!!! Już nie oszukuj że nie masz czasu bo na innych postach to siedzisz !!!! Widzimy cię tu codziennie i koniec !!! bo inaczej jak ekipa grubasów wpadnie do ciebie to zobaczysz 😜

Aga , niestety, nie mam czasu, zaglądam, coś napisze i zmykam. Musze caly czas miec na oku Maksa i psa, pilnować żeby kot nie zwiał na ogród bo drzwi sa cały czas otwarte poza tym mam potężne wydatki więc muszę działać żeby coś zarobić, tak ze póki co o wolnym czasie mogę pomarzyć. Za chwile znowu robota czeka a Maks juz wyje, zaczyna się okres buntu. Nawet nie mam czasu zeby sie z położną umówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
O a tu znów cisza 🙂 Beatka pogniewałaś się na Nas ?? Jak coś to pamiętaj, że masz moje gg 😉 Ja siedzę i oglądam ogłoszenia z mieszkaniami bo zdecydowaliśmy z mężem, że weźmiemy pożyczkę i w przyszłym roku kupimy sobie własne M 😁 Chcemy wziąć pożyczkę teraz dopóki będzie nas stać spłacić ją w ciągu 4-5 lat będąc za granicą bo w Polsce byśmy się z pożyczką tłukli przez minimum 20 lat 😮

Kasiu z kredytem na mieszkanie w Pl ( mieszkając za granicą ) jest juz totalny absurd bo biorąc chociażby 100tys musisz zarabiać 8 tysięcy złotych czyli jakies 2 tysiace funtów 😠 To było 2 lata temu, przepuszczam ze taraz już będą wołać 10 tyś. takze lepiej kupić cos w UK, chyba ze chcecie tutaj kupic a ja źle zrozumiałam 😁
My na razie nie kupujemy bo chcemy dość duży dom ze względu na rozrastającą się rodzinkę a to juz koszt ponad 200 tysięcy funtów więc na kredyt musimy poczekać. Póki co tutaj nam się dobrze mieszka zobaczymy jak interesy pójdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, tak sobie pomyślałam ze całe szczęście ze nie poleciałam bo bym zahaftowała cały samolot. Ostatnio bardzo źle znoszę jazdę samochodem, zaraz mam bóle głowy, mdłości a potem pół dnia dochodzę do siebie. W samolocie moment lądowania i startowania jest bardzo nie przyjemny dla żołądka a ze do łazienki akurat w tych momentach nie wolno iśc to byłaby masakra. Pewnie mała mi na wątrobę ciśnie, juz czasami czuje ze za chwile mi wyjdzie przez skórę tak wywija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka ja mam tak samo hahaha Mała tak szaleje, że mówię sobie- Wyjdzie zaraz przez pępek 😁 W Polsce chcemy kupić mieszkanie. Będziemy we wszystkim rozglądać się jak w marcu polecimy do Polski już z Alicją. Jakie są warunki dogodne, wymagania itp. Na razie tak o tym nie myślimy bo to jednak trzeba się spotkać z kimś z banku bo internet wiadomo nigdy nie ma w sobie zawartych wszystkich informacji podlegającym naszym warunkom i standardom jakie my spełniamy. My chcemy wrócić do Polski tutaj jest bardzo dobrze ale nigdy się nie poczujemy jak u siebie. No ale każdy ma inny charakter niektórzy moment tu się klimatyzują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka nie martw się tak jak Ty tak i Dzidziuś ma gorsze i leniwsze dni 😉 Rusza się to najważniejsze ! 😉 Moja Alicja dzisiaj też czuję, że się rusza ale bardzo słabo w podług tego co potrafi nie raz wyczyniać w brzuchu !! 🙂 Wiadomo, że się martwisz ja też wyczekuje tego kopniaka bo jestem niespokojna no ale na pewno wszystko jest dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Beatka ja mam tak samo hahaha Mała tak szaleje, że mówię sobie- Wyjdzie zaraz przez pępek 😁 W Polsce chcemy kupić mieszkanie. Będziemy we wszystkim rozglądać się jak w marcu polecimy do Polski już z Alicją. Jakie są warunki dogodne, wymagania itp. Na razie tak o tym nie myślimy bo to jednak trzeba się spotkać z kimś z banku bo internet wiadomo nigdy nie ma w sobie zawartych wszystkich informacji podlegającym naszym warunkom i standardom jakie my spełniamy. My chcemy wrócić do Polski tutaj jest bardzo dobrze ale nigdy się nie poczujemy jak u siebie. No ale każdy ma inny charakter niektórzy moment tu się klimatyzują 🙂

Kasia , my byliśmy w kilku bankach, po prostu chcą mieć takie zabezpieczenie. Jednak opłaca się kupic tutaj , potem możesz go sprzedać i masz pieniądze na lokum w Pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok, ja lecę na "Diabeł ubiera się u Prady" 🙂
Spokojnej nocy dziewczynki, a Ty Aga pooddychaj przeponą.
Tu masz instrukcję jak coś:
Jak oddychać przeponą

- Połóż się płasko na plecach, z głową na poduszce lub zwiniętym kocu. Możesz zamknąć oczy. Rozluźnij szczęki i oddychaj swobodnie.
- Połóż jedną rękę na brzuchu, poniżej mostka. Palec drugiej ręki ułóż na piersiach, poniżej linii brodawek sutkowych.
- Teraz powoli i spokojnie wciągnij nosem powietrze. Podczas wdechu ręka spoczywająca na brzuchu powinna się wraz z nim unieść, palec drugiej ręki zaś nie powinien wyczuć prawie żadnego ruchu.
- Teraz powoli i spokojnie wypuść całe powietrze przez usta. Podczas wydechu poczujesz, jak twoja spoczywająca na brzuchu ręka powoli opada.


DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz odpoczęła w dzień i teraz jeszcze Ci na noc da popalić !! 😉 😁 Ja właśnie pisze z mamą. I pisze jej, że muszę urodzić tego 19 grudnia ha ha ha albo z tydzień wcześniej bo tak to będę się bać, że opieka będzie nie ta co trzeba bo Angole to tylko piją w Święta !! 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...