Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka 🙂

Aga pewnie,jak się martwisz to lepiej sprawdzić,ja z Oskarem jak tylko coś sie działo,jak mniej ruchy czułąm to jechałam i w sumie to chyba z 6 razy byłam przez całą ciążę...oni od tego są,żeby sprawdzić!!!!
na pewno jest wszystko dobrze,tylko mała ma leniwe dni 🙂

Oskar ładnie spał,ale o 3 miał 38 gorączki i ja juz nie spałam,od 4 nie chciał spać,więc poszedł do taty a ja drzemałam(ale i tak wszystko słyszałam 😞) i o 6 przyszłąm sie do nich położyć,mały się przytulił i zasnął,wstaliśmy o 7.20,zjedliśmy jajecznicę a ja zaraz idę się kąpać,bo wczoraj taka słaba byłam,ze się bałam leżeć w wannie 😞
Brzuch mnie boli,psychicznie czuje sie do niczego,ciągle myślę i się piątku boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć ciężarówki 🤪
Aduś tobie to naprawdę pod górkę ciągle 😞
Aguś daj znać jak tak dzidzia oby było wszystko ok !!!
Ja dziś kiepski humor w nocy znów miałam biegunkę 😞 ehh co ja z tym mam 😞
dziś też całkiem ciepło się zapowiada więc też wyskoczymy na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laleczki.
Wpadłam się przywitać i zaraz zmykamy na wycieczkę. Ja mam ostatnio takie okropne sny z dzieckiem i porodem związane ze szok, to chyba mała przypomina ze istnieje żeby czesciej o niej myślała ☺️ Ok, idę sie szykować.
Ninuś, nie bardzo jestem w stanie się bie wyobrazić zeby w zaistniałej sytuacji Ada byłaby w stanie się oszczędzać. Wystarczy ze inni zaczną ją oszczędzać to biedula odpocznie wreszcie ale raczej nic na to nie wskazuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała przyjechać ale ma grypę 😞

Nigdy nie podobały mi sie 3-kołowe 😞,ale podobają mi sie te piętrowe a jedyne 4-kołowy kosztuje 2,5 tys 🤪...ten na e-bayu kosztuje 1150 zł,tylko nie wiem jak to sie tam zamawia i ile przesyłka....i buuuu ja znam niemiecki a angielski słabo 😞,wrazie co Beatka się do Ciebie zwrócę 😁
Podobaja mi się Phil&teds,widziałam babke z nim w tramwaju,jest zajebisty...tylko czy warto wydać 2 tys na kilka miesięcy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo to lepiej wygląda,ja sama nie byłąm przekonana ale jak zobaczyłąm to mi sie spodobał,tylko nie wiem jeszcze czy go kupię,bo jak mam wydać 1,5 tys na wózek na kilka miesięcy to wole chyba cos dla dzieciaków kupić, parasolkę mam chicco liteway i Alanek będzie od 6 mies.w niej jeździć a Oskar juz na nóżkach i wtedy dostawkę moge kupić,zeby sobie stał jak się zmęczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga gdybym wcześniej wiedziała o tej dostwce co wysłałaś linka to bym wózka po oskarze nie sprzedała a poszedł miesiac temu 😞 a noworodka nie przewioze w parasolce,bo bym sie bała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...