Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widzę ze nie fajne wieści macie 😞 trzymam kciuki za Age zeby wszystko było dobrze.
My dopiero gości pożegnaliśmy tak ze cały dzień latania, najpierw wycieczka, zaraz potem kościół i gości. Musze zacząć się oszczędzać bo tez mogą zacząć się kłopoty.
Jakby juz żadnej brzuchatki nie było , to mówię Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówisz Kasia ze chciałabyś akite 😁 Oj, jak nie masz żelaznej i stanowczej siły woli, mocnych i wytrzymałych na ból rak i opanowanej taktyki w tresurze to lepiej nie 😉 Niby takie młode 4 miesięczne szczenie a uszkodzić potrafi jak dorosły owczarek. Jestem teraz na etapie oduczanie jej zeby nie łapała za ręce jak sie bawi bo już mam posiniaczone . Silna skubana jest a uparta nie mnie ode mnie 😁 Jest dokładnie taka jaką chciałam mieć bo lubie wyzwania ale nie powiem, latwo nie jest 😉 A Wy w końcu macie tego jorka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety nie 🤨 Mieli go nam dać ale właścicielka chciała a właściciel nie bo niby za bardzo przywiązany. Ale jutro go nam przywiozą na tydzień bo jadą na wycieczkę poślubną. Właśnie chciała napisać, że ja nie mogłabym mieć takiego dużego psa bo ja nie mam woli i chęci do tresur i tych innych rzeczy 🙃 Mąż może prędzej ale ja stanowczo nie. Ja bym tylko rozpieszczała psa a tak też nie można tym bardziej dużego ! No właśnie mama mi też mówi, że urodzę Alicje z włosami bo zgaga ponoć jest na włoski 😉 Jeśli będzie miała za tatą to wszystko możliwe, że urodzi się z buszem bo Mariusz ma bardzo ładne i podatne włosy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grubaski 😁

Aga wracaj tu do nas!!!! Mam nadzieję,że wszystko ok i wyjdzie do domku nasz "wyjec kojot"...ha ha nieźle,no no Aga już mężowi da za to 😁 🙃

Ja miałam paskudną noc,jestem chora jak cholera..kaszel,katar,ból mięśni i głowy,prawie mówić nie mogę,tak gardło boli 😞,mały maruda,bo też mu leci jak z kranu 😞...najgorsze jest to,ze dzisiaj cały dzień sama z małym,bo mąż jedzie do mamy(zalała właścicielkę domu)

na siostrę jestem wściekła 😠...ona jeździ do pracy na delegacje w pon i wraca w czw w nocy i tak co tydzień,także ma tylko 3 dni gdzie mozemy sie zobaczyć,ciągle pisze,że tęskni i,ze musimy się koniecznie zobaczyć i co...tydzień temu nie mogła a w tym tyg. niby na bank miała zadzwonić i nie odpisała nawet na eskę...gdzie jej napisałam,ze musze leżeć itd....kompletnie w dupie a na imprezę poszła w piątek,bo zdjęcia na NK widziałam 😠
Wkurza mnie jak ktoś pisze,ze teskni a naprawdę ma w dupie i nie można na niego liczyć 😠
To kumpela codziennie dzwoni i pyta jak się czuję,że jakby co to mi pomoże w miarę możliwości(sama ma 1,5 r dziecko)
A mój ojciec zadz.do męża i pyta jak się czuję to Andrzej mówi,ze źle i co mi jest to powiedział na to aha i zaraz pytał jak ma coś tam w kamerze zrobić 🤪...no kur...brak zainteresowania...i to jest rodzina 🤪 😠
Ale dobrze,ze przynajmniej na Was kochane mozna liczyć,mimo,ze nigdy na oczy się nie widziałyśmy...kurcze obcy się bardziej przejmie niz rodzina

Znowu smęcę ale wkurzyli mnie na maxa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa...miałam Wam pisać,wczoraj ok.18 miałam 3 bolesne skurcze 😞,mąż mówił aż żebym do szpitala pojechała,ale przeszło.Jak się dzisiaj pojawią to pojadę.
Najgorsze,że nie wiem co z małym jakbym została 😞,mąż wolnego nie weźmie,opieki nie może,bo nie ma zastępstwa a mały chory i do żłobka nie pójdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam 38,5 😞,cała mokra jestem
zbyt pięknie było w tej ciąży,teraz to już coraz gorzej,wszystko naraz 😞

Ola sorki,ze pomyliłam numer ☺️

A tak wpo luteinie moge być senna,mieć zaniki świadomości,osłabienie i wiele innych...no i tak jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
nic sie nie stało kochana przestań... mi tez sie o zdarza 🙂


to pewnie po tej luteinie 😞,wiecie,ze nawet mogę mieć stany depresyjne i lękowe,bóle i zawroty głowy,do tego ta senność i zaburzenia koncentracji i uwagi....bierzesz na jedno a szkodzi na 5 innych 🤪
w każdym razie Ola zapisz sobie na wrazie co 🙂
a jak Wy sie czujecie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ma strasznie dużo tych skutków ubocznych 😞
Ja się ciągle dobrze czuję, jeśli chodzi o znoszenie ciąży 😉 Czuję się świetnie.
Gorzej jest z nastrojem i katarem, ale da się przeżyć. Wczoraj mi mąż napisał, że mają 1 papierosa na trzech i chyba patrzą na niego i nie wiedzą co z nim począć 😜 Mieli być bogaczami, są biedakami. Ciekawe jak to będzie dalej... Teraz już wiem na 100%, że jak dostanie wypłatę, to ucieka stamtąd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na Agę 😁,a jedzenie szpitalne to wiadomo 😞
Wiecie,ze jak ja urodziłam to na obiad była zupa kalafiorowa 🤪...dla matek karmiących 🤪...idioci 😠

Nina życzę Tobie,zeby mąż znalazł prace w Polsce 🙂,jeju pojachał zarobić a klepie biedę,a będzie miał jak wrócić??? Kiedy wraca???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...