Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiecie ile ja mam?? tak wiec tak 10 body na krótki z rozmiaru między 56-68, 16 na długi ta sama rozpietośc rozmiarów, 10 par śpioszków na ramionczkach, 15 z długim rekawkiem, 5 kawtaników, 4 czapeczki, dziewczyny ile pieluszek musze miec narazie mam 5 znaczy tetrowych pampersy też ile mniejwiecej?? WITAMY nową członkinię naszej sekty zostań z nami i zaglądaj do nas im więcej nas tym lepiej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
ej słuchajcie moja wyprawka z komody -
16x body krótki rękaw
10x długi
12x pajacy
18x spiochy
25x kaftaników
11x bluz i bluzek z długim rękawkiem
6x spodenki
2x półśpiochy
10x sukienki
5x rampersów
10x skarpetki
10x rajstopki
5x buciki

I mi się stale wydaje że mi tego nie starczy dla maluszka 🤪 a to tylko rozmiary od 0-3 miesięcy bo reszta ciuszków jest w szafce poukładana 😁 🤪


dużoooooooooooo 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a butów mam dla małej 45 par dostałam 2 siatki butów od koleżanki hahahaha a samych spodenek też mam 7 a bluzeczek 10 skarpetek całą siatkę a rajstopek 10.. nic nie kupiłam tylko 2 body hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze mam sykienek chyba z 30 do nich 3 torebki 😁 ale te buty wszystko prezbijają... koleżanka miała szał na buty niemowlęce nawet trampki są dłuuudie do kolan RÓŻOWE 😁 z białymi sznurówami na zamek z boku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
o a butów mam dla małej 45 par dostałam 2 siatki butów od koleżanki hahahaha a samych spodenek też mam 7 a bluzeczek 10 skarpetek całą siatkę a rajstopek 10.. nic nie kupiłam tylko 2 body hahahaha


ja większość ciuszków też dostałam więc niewiele musiałam dokupić bo to kuzynka to szwagierka mi dawały a jak się moje siostry dowiedziały że będzie maluszek to też szlały i kupowały hehe no i mama wiec jest tego sporo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko do 3 miesiąca reszte to jeszcze nie liczyłam bo piore tylko te co do szafy włożę... a potem na berząco bede wymieniać 😁 ogólnie koleżanka dala mi tyle tego że do roku bede miała tam ciuchów 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem kto to...:P:P niewazne niech ma pocieche kłamliwa bestia:P a ja reczniczek mam 1 i musze kupic jeszcze jeden conajmniej i dokupic pieluszki... i te kosmetyki... 🤪 o jezu ile to kasiory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupię Pampersy rozmiar 1, z tego co różne osoby mówią - wczoraj na Internecie też czytałam - są dobre, inne gdy przykładowo tłustą od oliwki ręką dotkniesz to się odklejają albo przeciekają, ale jak mówię ja jestem niedoświadczoną przyszłą mamą, więc na razie polegam tylko na radach innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
ja na poczatek kupuje pampersa ale bede chciala na zmiane z innymi uzywac ale te pierwsze dni chce na tych lepszych pozniej bede probowala tansze wprowadzic


Sylwia to czy pieluszki są dobre nie zależy od ceny!!! Pampers jest najpopularniejszy i rozreklamowany ale nie jest gwarancją super jakościi braku alergii czy odparzeń...wszystko zależy od skóry dziecka,kumpeli mały ma po nich wysypkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...