Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
dada też miałam,1 i 2 dobre a teraz miał 4,bo dostałam i wyrzuciłam,bo tydzień leczyłam odparzenia


moja kiedyś dostała odparzeń i wysypki po pampers sllep and play 😠


ja teraz mam otwartą paczkę tych slep&play i mu służą 🙂,ale te chusteczki do dupy i śmierdzą,ja najbardziej lubię hugies żółte,bella zielone i te z biedronki wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
dada też miałam,1 i 2 dobre a teraz miał 4,bo dostałam i wyrzuciłam,bo tydzień leczyłam odparzenia


moja kiedyś dostała odparzeń i wysypki po pampers sllep and play 😠


ja teraz mam otwartą paczkę tych slep&play i mu służą 🙂,ale te chusteczki do dupy i śmierdzą,ja najbardziej lubię hugies żółte,bella zielone i te z biedronki wszystkie


no chusteczki z biedronki super ja używałam z lawendą i naturalnych,z pampersa akurat lubiłam chusteczki clean i play bo miały taki jakby pomarańczowy zapach


no właśnie te pomarańczowe nie???? dla mnie cuchną,używał wszystkich do ścierania kurzu,bo mnie odrzucało 😞
biedronkowe sa super,ja przeważnie z rumiankiem albo naturalne.
no te pampersy są po ok.90 zł przeważnie jakoś
wiadomo,ze im mniejszy rozmiar to pieluch więcej 🙂,teraz używam 4 i jest ich przeważnie 68 szt,chyba,że giga paka to więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Baby !! 😁 Tabelka zielona specjalnie na przekór wszystkim ludziom taka buntowniczka jestem hi hi hi 🙂 Mogę zrobić drugą tabelkę o wymiarach i wadzę, którą będziemy uzupełniać co tydzień z początkiem tygodnia ciąży każdej z nas bo każdej w inny dzień wpada. Albo niech każda zrobi swoją i będziemy ją wstawiać do wglądu 🙂 🙂 Ja byłam już z psem, nakarmiłam go a teraz idę spowrotem poleżeć trochę jeszcze. U mnie w nocy już był mróz bo jeszcze teraz zimno jak cholera a, że słonko świeci to samochody mokre bo zamróz schodzi 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Aduś co do farbowania włosów to ja też tak miałam chyba każda blondynka to ma, że jak położysz ciemniejszą farbę ale nie baaardzo ciemną to wyjdzie rudawy. Ja jak najpierw chciałam się pozbyć odrostów pasemek i ufarbowałam włosy na mój naturalny ciemny blond to mąż też się śmiał, że ruda jestem bo rzeczywiście włosy wpadały w marchewkę nie wiem dlaczego 🤨 Ale też szybko kupiłam ciemniejszą farbę i malowałam po tygodniu na tamtą bo mnie nosiło jak mąż się ze mnie śmiał. Ale powiem Ci, że mi taki odcień złoty brąz ( bodajże był drugim kolorem ) też wyszedł niestety rudawy 🤔 Miejmy nadzieje, że Tobie wyjdzie normalny Twój kolor jaki wybrałaś. Dopiero jak pomalowałam na bardzo ciemny brąz to włosy już nie robiły się rudę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz może to też zależy od marki farby tak teraz myślę. Bo ja na początku używałam Garniera i włosy wychodziły rude a przy Loreal już było oki no ale Ty użyłaś jeszcze innej i też jest poświata rudego także tu chodzi coś o nasz naturalny kolor włosów 🤔 Nie wiem jak to robią fryzjerki, że im zawsze kolor ładnie pokryje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem jak to z tymi farbami 😞,u fryjzera zawsze jest super a tu dupa,jutro kupuję ten nugatowy...jak nie wyjdzie to nie wiem 😞

to ja już podam,bo dziś zaczynam 31 tydz- mam 100 cm i +9 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle słabo widać,bo male 😞
zobaczę jutro na żywo w rossmanie a jak nie to kupię ten palette
http://www.palette.pl/nasze-produkty/color-shampoo/color-shampoo/odcienie-palette/odcienie-brazu/

nugatowy brąz albo orzechowy blond...jeju byleby rude nie były 🤪
a siora mi zrobi henną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...