Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kluseczki !!! 😁 😁 Aduś jak dla mnie wyglądasz bardzo dobrze. Fakt będzie lepiej jak podkreślisz brwi ciemniejszym kolorem. Jeśli masz rzadkie brwi tak jak ja to zrób czarne brwi bo i tak szybko ci się zmyją w ciągu jakiś 4 tygodni. Ja robię zawsze czarne. Ja też jestem córka młynarza i jestem blada jak mąka a mam prawie czarne włoski 🙃 Ja mam ciężką noc za sobą 🤨 Za dużo zrobiłam wczoraj i w nocy to odczułam i dzisiaj też bo nerka mnie boli i łydki 🤔 Dzisiaj mam zamiar trochę zadbać o siebie. Męża nie ma do 18:00 a więc zrobię sobie mini SPA 😁 O ile będzie mi się chciało 🤪 A co do postów to był taki wątek, że stare posty znikają a administrator napisał, że On ich nie usuwał 😮 Także nie wiadomo co się z nimi dzieje 🙃 Ja dzisiaj na obiadek mam rosół z makaronem własnej roboty, który sama zrobię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki.
Wpadłam zajrzeć co u Was a widzę ze nadal o żarełku gadacie, głodomory 😜
Ja mam załamke bo znowu poszło ciśnienie w górę i sie boje że to początek tego samego co było z Maksiem bo tez od 28 ruszyło. Juz kilka dni mam te same objawy, czyli krwotok z nosa i coraz wyższe ciśnienie a że stale mam stres to tym bardziej więc nie za wesoło. Nic, jakoś to będzie. Co nas nie zabije to nas wzmocni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka My się tu martwimy o Ciebie ! Kochana Ty nie jesteś robotem, że wymienisz baterie i będziesz działać dalej bez zarzutu. Musisz się oszczędzać. No tak na ciśnienie w ciąży trzeba bardzo uważać a więc pilnuj się Kochana ! I zaglądaj tu do Nas jak najczęściej 😘 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety, mąż uważa że jestem, tylko jeszcze wody na mnie nie wozi a tak to zapierdalam jak melakser, już sił nie mam a jeszcze mu mało. Tylko szuka dla mnie zajęcia jestem załamana na sama myśl ze miałabym kilka dni w szpitalu zostać bo czuje ze może dojść do tragedii. On nawet nie patrzy co Maks robi a ja nawet nie zdarzę krzyknąć a mały ląduje ze stołu na marmur przy kominku albo szczuje psa Maksem jak lalką szmacianą bo go bawi jak Nikita go łapie , przeciez to chore !!! Normalnie załamka szczególnie ze pajac nie chce słyszeć o opiekunce na czas mojego pobytu w szpitalu 😠 Szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka gdzie ten Twój Mąż ma rozum ?! 😮 🙃 Jak może Ciebie w takim stanie wykorzystywać do tylu obowiązków domowych no i to szczucie psa dzieckiem 🤪 W końcu pies kiedyś na prawdę ugryzie Mało bo jeśli miała pozwolone od pana gryzienie Maksa to będzie myślała, że to normalne i jej wolno ! 🤔 Ojejku Kochana czy nie da Mu się przetłumaczyć, że potrzebujesz więcej odpoczynku ?! Przecież to nie jest 10 tydzień ciąży gdzie człowiek mógł latać jak skowronek tylko prawie 30 gdzie już na prawdę jest ciężko. Ach Ci faceci 🙃 Mój mnie dzisiaj ze znajomymi ciągnie do baru ale już m zapowiedziałam, że jak coś to mnie do domu odprowadzi jak będę już męczona, bo już nie dla mnie na razie takie wypady na ,,piwko,, no w moim przypadku to soczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Beatko ty to masz z tym facetem..... 🥴 jeszcze te szczucie masakra 😠dbaj o siebie 😉
A ja bym się przeszła do kina już z rok czasu nie byłam 😞 Ale Ewunia nie posiedzi z nikim innym jak mama i tata 😞
Właśnie zjadłam prawie całą czekoladę dzieciakowi wczoraj Ewcia dostała od wujka a mama zjadła ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey... Aga a co się stało??
u mnie okej... po badaniu jestem... mała zdrowa waży 1770 wzrostu nie podał bo jest w pozycjii embrionalnej... głową w dół... ma piekne oczki i ustka duuuuże do męża normalnie ... hihi na 100% dziewuszka... tetno płodu okej tetno wód płodowych też... tętno w pępowinie też...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola a masz jakieś zdjęcie Małej to wstaw 😎 Aga co się znów tam dzieje u Ciebie niedobrego ? Jakieś znów kochane ,,przyjaciółki,, czy rodzina ?? 😠 😠 Ja spałam bo boli mnie nerka wczoraj przegięłam ze sprzątaniem i tymi reklamówkami 🤨 Poza tym mam zgagę 🙃 Urodzę jakąś Małpeczkę jeśli u mnie sprawdzi się ten zabobon o włoskach i zgadze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdole !!!!!!!!!!!!!!!!! Czy ci ludzie to na prawdę są już tak zjebani na tym świecie, że najpierw pierdolą a później pomyślą !!!!!!! Kurcze Aga przykro mi wiem co przeżywasz jakbym słyszała słowa mojej teściowej !!!!!! 😠 😠 😠 Takie kurwy to nie będą mogły zdechnąć !! Sorry za wyrażenia ale tak się zdenerwowałam !! Co one mają do Twojego dziecka i do Ciebie ?!! Nie wiedzą, że Twój mąż ma swój rozum i jakby tak kochał mamusie to by siedział u niej codziennie a tak to najwyraźniej nie chce mieć z nią nic do czynienia !!! 😠 😠 😠 Ja bym to zgłosiła na policje na Twoim miejscu one i tak się wyprą tych słów ale by wiedziały żeby nie dzwonić na drugi raz !!! Ale mąż powinien je potraktować za te słowa !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ona może mówić coś takiego, że Cie zabije !!! 😠 Moja kurewska teściowa też się czepia mnie i Mariusza nawet na moją mamę już zrobiła ploty, że mama była u mnie dwa miesiące a później wróciła i niby z mojego Mariusza alkoholika zrobiła 😠 Czemu to takie kurwy chodzą po tym świecie ??!!! 😠 I Ty dobra dusza zastanawiałaś się czy zaprosić ją na chrzciny ! To masz teraz odpowiedź. Masz rację jak się tylko pokaże u Ciebie w domu masz prawo zadzwonić na policję i zgłosić naruszenie miru domowego i muszą ją wyprowadzić tak mi napisał radca prawny na stronie prawnej jak się dowiadywałam o moją mamę bo ją też nachodziła siostra i się odgrażała !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tylko ze wtedy może mieć kłopoty a gaz może użyć spokojnie. W UK na przykład jest to nie legalne tak ze mam nie legalna broń w domu 🤪
Troszkę z innej beczki. Macie juz paski miłości , to sa te biegnące wzdłuż pępka ? Mi z Maksiem wyszedł jakos w 6mc a teraz nadal nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...