Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lol 50 stron do nadrobienia!!!
Widziałam tylko że Ola dziś do lekarza bo złe wyniki 🤨 i że Marta zastanawia się nad mieszkaniem... 125 tyś to dobra cena. my daliśmy 300tyś dwa lata temu za 49m2.
No i Aga walczy z rudzielcem 😁
A Dalej nie doczytałam 😞
U nas paskudna pogoda Ewcia dziś niby lepiej, ja zresztą też 🙂
Ciekawe co tram u Ady już dawno jej nie było 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
a właśnie wiecie co jest dobre gdy boli ząb i macie wizyte u dentysty... śniadanie z nutellą 😁 boli tak samo ale przyjemność smaku 😁 ja ostatnio obejrzałam komedie polską ciacho,bo jakoś nie mogłam się przekonać do polskiej produkcji...ale wiecie co nawet mi się podobała 🙂


Ja mam ochotę iść na "Essential Killing", wszyscy przeżywają ten film i jest głośno o nim, ale mojego nie zaciągnę do kina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
a właśnie wiecie co jest dobre gdy boli ząb i macie wizyte u dentysty... śniadanie z nutellą 😁 boli tak samo ale przyjemność smaku 😁 ja ostatnio obejrzałam komedie polską ciacho,bo jakoś nie mogłam się przekonać do polskiej produkcji...ale wiecie co nawet mi się podobała 🙂


Ja mam ochotę iść na "Essential Killing", wszyscy przeżywają ten film i jest głośno o nim, ale mojego nie zaciągnę do kina 😞


jeszcze nie słyszałam o nim... a jak tam simsy? 😁


Na razie nie mam czasu grać, bo mój lubi okupować kompa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 😁 Ja z mężem już na nogach. Mąż ma dzisiaj urodzinki ale biedny idzie do pracy na noc. Ja miałam spokojną noc wyjątkowo, ale ostatnio pocę się jak wierz !! Codziennie zmieniam piżamę 🤨 U mnie ładna pogoda ale i tak mam lenia w dupie 😁 zaraz przejrzę chociaż trochę co naskrobałyście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj wy kobietki serca nie macie tyle stron naskrobac!!! Ja mam córke szwagrów na troche bo byłam u nich na kawie i Ola koniecznie chciala ze mną wracać więc ją zabrałam 🙂 musze sie za obiad wziąć i budyn małej zrobić bo obiecałam hihi nie to żebym sama chetnie nie zjadła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdem... Pan dorktor mnie okrzyczał w żartach że ja to chyba se specjalnie bakterie wpuszczam do moczu zeby z nim sie czesciej widziec... 😁 wiec tak chciał dac mnie do szpitala ale po dłuższej chwili mówi tak zrobimy tak tydzien na antybiotyku... i dostałam na frecepte do tego herbata non stop z aronii i zurawiny i w domu siedzieć z nogami w górze... w srode na kontrole znów mocz zrobić wynik i jak wtedy beda bakterie albo za dużo białych krwinek wtedy do szpitala mam iść bez gadania i rodzić... a ja ok 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Oj nie to nie fer 😠 Ty juz rodzic pójdziesz a my ??? Bedziemy jeszcze się toczyć??????? Nie! masz czekać na nas do grudnia!!!!!!!
A pan doktor to młody i przystojny chyba jest i dlatego tak często do niego chodzisz 😆

własnie nie po 50 😁 😁 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w Anglii karzą donosić do 37. tygodnia i można spokojnie rodzić 😉 Ale wiadomo jak coś zagraża dziecku w brzuszku to pewnie też szybciej by wywołali. Ale ja się zgadzam z Gosią !! Nie możesz Nas opuścić i musisz urodzić w Grudniu !! 😠 😜 Nina tortu nie ma będzie w sobotę 😁 Bo wtedy mamy gości 😉 Dziewczynki w sobotę będę mieć łóżeczko !! 😁 😁 🤪 🤪 Ale się cieszę jak dziecko 😁 A moja Ala dzisiaj jakaś spokojna martwię się bo nie rusza się wogóle. Tylko jak wstałam to pokopała troszeczkę. Jak się nic nie zmieni do wyjścia męża do pracy to będę jechać do szpitala bo to nie możliwe, że z dnia na dzień dostała takiego leniwca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...