Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
a mk nogi spuchły i mam banie znów... eh... musze sie w koncu oszczedzac bo niewiem...

A ja na szczęscie - odpukac - nie cierpie na opuchliznę,ani nogi , ani rece mi nie puchną, tylko dupa mi rośnie ☺️ ☺️ ☺️ i celulit się zwiększa. Mam nadzieję że to po porodzie zejdzie ojjj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też przy prasowaniu podkładam co do szpitala i na wyjście małej uszykuje aby Tomasz wiedział 🤪
Ja tez mam mnóstwo ubranek. Moja przyjaciółka ma 3 miesiączną córeczkę i wszystkie ciuszki mi oddaje 🤪 🤪 🤪 Więc mam aż za dużo ubranek 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
a mk nogi spuchły i mam banie znów... eh... musze sie w koncu oszczedzac bo niewiem...

A ja na szczęscie - odpukac - nie cierpie na opuchliznę,ani nogi , ani rece mi nie puchną, tylko dupa mi rośnie ☺️ ☺️ ☺️ i celulit się zwiększa. Mam nadzieję że to po porodzie zejdzie ojjj.


ja juz o celulicie na udach ie mówie moim bleeee 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja komode to zapełniłam juz prawie posciela i bialymi 🤪 a teraz żółte zielone niebieskie i beżowe hihi Paweł będzie musiał mi jeszcze komode zrobić nową na te ciuszki 😁
Ola nogi do góry i odpoczywać a nie naleśniki smażyć!!! Jeszcze daj małej chociaż pare dni się wygrzać... szczerze to troszke zazdroszcze tego, że już tak niedlugo malutką bedziesz mogłą tulić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
tez mam ubranek tule ze szok... podbrzusze mnie boli jak na okres...;/


Foka zostanie bez futra jak się Adzie w kolejke wbije 🙂 ja mam całą komode,i 3 szafki wypchane ubrankami i mi stale mało 🤪


hahaha Ady nie ma moze urodzila 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
ja komode to zapełniłam juz prawie posciela i bialymi 🤪 a teraz żółte zielone niebieskie i beżowe hihi Paweł będzie musiał mi jeszcze komode zrobić nową na te ciuszki 😁
Ola nogi do góry i odpoczywać a nie naleśniki smażyć!!! Jeszcze daj małej chociaż pare dni się wygrzać... szczerze to troszke zazdroszcze tego, że już tak niedlugo malutką bedziesz mogłą tulić


dzwonila kolezanka ma termin na 28 grudnia i lekarz powiedział ze ma tak duze dziecko jakby juz teraz była w 37 tyg... 😮 i ze do terminu mały wazyc moze nawetv 6 kilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaC napisał(a):
wow... to dziewczyna ma ciekawie, a ona przypadkiem cukrzycy nie ma? Bo jak sie ma cukrzyce to wiem, że to grozi tym, że dziecko może być większe


nie ma wogole wczesniej jej zrobia cesarke bo wes takiego kloca wycisnij...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Też miałam ciężką noc 🤨 Zgaga a do tego stawiał mi się brzuch i bolał 🤨 To na pewno były przepowiadające skurcze 🙃 😮 Gosiu ja robiłam pranie dla małej cztery razy i jeszcze z dwa mnie czekają jak paczka przyjdzie z Polski. A prasowanie to była katorga- stanie przy desce bryyy... plecy bolały 🤔 Ja dzisiaj mam na obiadek żurek na białej kiełbasce 🙂 Aga ja chyba też zrobię tort malutki na sobotę dla męża 🙂 Niby przychodzą tylko najbliżsi znajomi ale chce mu zrobić niespodziankę 🙂 Muszę iść jeszcze do sklepu. Olu mi też już drugi dzień trochę napuchły nogi. Ale to akurat normalne puchnięcie po całym dniu łażenia mają już prawo trochę napuchnąć 🤨 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wózki super!Ola szczególnie gondola mi przypadła do gustu. Z kupnem wózka jest chyba najgorzej, tyle ich jest upatrzonych i nie wiadomo na który sie zdecydowac.
A prasowanie ubranek mnie przeraża, i jeszcze pościel do łóżeczka 😲 😲 Plecy mi odpadnę 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam ze sklepu 🙂 Kupiłam Alicji kocyk nie mogłam się oprzeć 😁 Mi na serio już kupno wózka śni się po nocach !! 🤪 Ale chce ten co wczoraj Wam wysłałam. Tylko muszę z mężem pogadać, czy finanse nam na to pozwalają. Niby czekam na te 190 funtów ale kiedy wpłynie to nie wiem a z wypłaty dużo opłat do zrobienia 🤨 Tutaj w Anglii życie tanie ale opłaty to kosmos !! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Ja wróciłam ze sklepu 🙂 Kupiłam Alicji kocyk nie mogłam się oprzeć 😁 Mi na serio już kupno wózka śni się po nocach !! 🤪 Ale chce ten co wczoraj Wam wysłałam. Tylko muszę z mężem pogadać, czy finanse nam na to pozwalają. Niby czekam na te 190 funtów ale kiedy wpłynie to nie wiem a z wypłaty dużo opłat do zrobienia 🤨 Tutaj w Anglii życie tanie ale opłaty to kosmos !! 😮


noooo 😉 wszedzie ta kasa i kasa... eh 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...