Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eh ja z moim mam nerwówe... 😞 wkurza mnie a ja jego i tak w kółko żadne nie ustapi...
a mnie też kuje mała... i chyba zaczne po schodac spacerowac i syty trzec co zaczna mi sie bóle i pojade do szpitala i mój wkońcu zobaczy ze ciąża to nie tak łatwo jak myśli...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
eh ja z moim mam nerwówe... 😞 wkurza mnie a ja jego i tak w kółko żadne nie ustapi...
a mnie też kuje mała... i chyba zaczne po schodac spacerowac i syty trzec co zaczna mi sie bóle i pojade do szpitala i mój wkońcu zobaczy ze ciąża to nie tak łatwo jak myśli...;/


Ola, Ty desperatko 😉 Nie przyspieszaj porodu, żeby mężowi coś udowodnić 😁
Mój w sumie też dopiero zauważył, że w ciąży nie można przesadzać, jak trafiłam do szpitala. Bo jak mu wcześniej mówiłam, że jestem zmęczona, albo coś to się obrażał, że nie chcę gdzieś iść albo coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam termin na golenie w niedzielę 🙂 Oczywiście mój mnie ogoli, bo sama to bym zwariowała 😜
Aga... Ty się tu czerwienisz i wstydzisz, a co ja mam powiedzieć jak ja w ogóle rzeczy nie prasuję?? 😉 U mnie żelazko to całkowicie zbędna rzecz 😜 Jedynie dziecku będę ciuchy pracować 😁 Wszystko mama poprasowane 😁 Tylko jedna torba została 🙂
A poza tym to ja nie umiem prasować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z tym szpitalem to sobie wykrakałam, bo przecież była ta sprzeczka, że "ma swoje sposoby", gdy go pytałam co by zrobił gdybym trafiła do szpitala i bym wcześniej urodziła.
Ja czarownicą jestem... Już nie raz to co mówiłam, to się sprawdzało niestety.
Czy ja wiem, czy poczuł się winny? On bardziej przeżywał, że nie będzie miał kto koło niego chodzić, niż że mogę wcześniej urodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ja mam termin na golenie w niedzielę 🙂 Oczywiście mój mnie ogoli, bo sama to bym zwariowała 😜
Aga... Ty się tu czerwienisz i wstydzisz, a co ja mam powiedzieć jak ja w ogóle rzeczy nie prasuję?? 😉 U mnie żelazko to całkowicie zbędna rzecz 😜 Jedynie dziecku będę ciuchy pracować 😁 Wszystko mama poprasowane 😁 Tylko jedna torba została 🙂
A poza tym to ja nie umiem prasować 😉


No ja prasuje jak coś potrzebuje,moja mama robi to na bieżąco i to po 4 osobach...a ja tak nie umiem,wole sobie poskładać i pochować do szafek a wrazie potrzeby prasować...zresztą nie raz nawet poprasowane w szafie się pogniotą i dodatkowa robota 🙂


Dokładnie 🙂 Więc po co dodatkową robotę sobie robić. Moja mama to nawet ręczniki, gacie i skarpetki prasuje 🤪 🤪 🤪 Dobrze, że ja nie mam takiego jebnięcia po niej hahaha 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehja to buzuje od środka... raz sie smieje raz płacze... dzis mnie sie ryczec chce mężowi muchy n w nosie siedzą i nie chce powiedzeic co mu... walnoł tekst przez tel dobra wes bo sie zdenerwuje nie chce mi sie z toba gadac i odłaczył się co za palant...;/ teraz wraca samochodem do domu i dzwonie a on musisz ciagle dzonic chce sie zdrzemnąć;/ pfff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przemyślałam sprawę wózka i uznałam, że kupię go później... I że póki co, to jest mi w ogóle niepotrzebny 😉 Kupię tylko fotelik do auta. Bo jak ma być taka zima to i tak będę siedzieć w domu, a wózka nie mam gdzie trzymać. A werandować mogę w foteliku 😉 Także jeden finansowy problem z głowy 😉
Gdybyśmy mogły sobie tak zaplanować co do terminu nasze porody, to byłoby świetnie 🙂 Mi też najbardziej by odpowiadał termin po 1 grudnia 😁 Ale jak to w życiu bywa, nic nie wiadomo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh Ci faceci 😠 😠 Bezmózgowia jedne 🤨 To są egoiści i tyle... Czasem szkoda słów. Nie wiem czy przerasta ich sytuacja czy jak 🤔 Ostatnio mój lekarz podczas badania usg powiedział mojemu mężowi, że mężczyźni powinni być pełni podziwu dla kobiet bo ciąża to bardzo wymagający stan i że oni nie dali by sobie rady!!! Nie wiem jednak ile mój mąż wziął sobie to do serca no ale jak to facet- jednym uchem wpuści, drugim wypuści albo wpuści i zapomni... 😞 Tak już z nimi chyba jest i to przerażające! 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba męża sexem meczyć bede wyczytałam że sperma ma w sobie jakiś skladnik co może przyspieszyć skrócenie sie szyjki... wiec chyba zaczne go meczyc sexem... mimo iz za jestem na niego ale w tym mi potrzebny jest hahahaha 🤪 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
ja chyba męża sexem meczyć bede wyczytałam że sperma ma w sobie jakiś skladnik co może przyspieszyć skrócenie sie szyjki... wiec chyba zaczne go meczyc sexem... mimo iz za jestem na niego ale w tym mi potrzebny jest hahahaha 🤪 😁 🙃


Też gdzieś to słyszałam albo wyczytałam, że sperma ma jakieś właściwości przyśpieszające poród ale bardziej wydaje mi się , że może wywoływać skurcze niż skracać szyjkę no ale któż to wie 😉 Najważniejsze, że ponoć metoda bardzo skuteczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Ehh Ci faceci 😠 😠 Bezmózgowia jedne 🤨 To są egoiści i tyle... Czasem szkoda słów. Nie wiem czy przerasta ich sytuacja czy jak 🤔 Ostatnio mój lekarz podczas badania usg powiedział mojemu mężowi, że mężczyźni powinni być pełni podziwu dla kobiet bo ciąża to bardzo wymagający stan i że oni nie dali by sobie rady!!! Nie wiem jednak ile mój mąż wziął sobie to do serca no ale jak to facet- jednym uchem wpuści, drugim wypuści albo wpuści i zapomni... 😞 Tak już z nimi chyba jest i to przerażające! 🤨 😞


I jeszcze mój się upiera, że poród nie boli... i mnie trafia po takich tekstach 🤪
Twój lekarz ma rację... ale tak nas widocznie stworzyła natura, że tylko kobiety mogą rodzić. Wyobraź sobie faceta w ciąży!! Położyłby się na 9 miesięcy do łóżka, bo go wszystko boli, a kobieta byłaby jego pielęgniarką, kucharką, sprzątaczką itd. Albo by pili, palili i latali po imprezach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Ehh Ci faceci 😠 😠 Bezmózgowia jedne 🤨 To są egoiści i tyle... Czasem szkoda słów. Nie wiem czy przerasta ich sytuacja czy jak 🤔 Ostatnio mój lekarz podczas badania usg powiedział mojemu mężowi, że mężczyźni powinni być pełni podziwu dla kobiet bo ciąża to bardzo wymagający stan i że oni nie dali by sobie rady!!! Nie wiem jednak ile mój mąż wziął sobie to do serca no ale jak to facet- jednym uchem wpuści, drugim wypuści albo wpuści i zapomni... 😞 Tak już z nimi chyba jest i to przerażające! 🤨 😞


ja niewiem co z moim jest nieraz poprostu mu cos jest i nie powie kochanie przepraszam daj mi dzisiaj spokój chce sobie sam pobyc pójsc gdzies czy cos tylko jakies głupie odzywki wtedy mnie do szału doprowada...
a ja jesazcze go nie mam całymi dniami tylko wieczorami znaczy sie od 19 do 5 rano czyli zje wykapie sie chwile pogadamy i spac idzie... w sobote jest o 15 to bym chciała go przy sobie zeby przytulil poużalał sie nadeną niewiem nawet poprostu zeby był...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ehh Ci faceci 😠 😠 Bezmózgowia jedne 🤨 To są egoiści i tyle... Czasem szkoda słów. Nie wiem czy przerasta ich sytuacja czy jak 🤔 Ostatnio mój lekarz podczas badania usg powiedział mojemu mężowi, że mężczyźni powinni być pełni podziwu dla kobiet bo ciąża to bardzo wymagający stan i że oni nie dali by sobie rady!!! Nie wiem jednak ile mój mąż wziął sobie to do serca no ale jak to facet- jednym uchem wpuści, drugim wypuści albo wpuści i zapomni... 😞 Tak już z nimi chyba jest i to przerażające! 🤨 😞


ja niewiem co z moim jest nieraz poprostu mu cos jest i nie powie kochanie przepraszam daj mi dzisiaj spokój chce sobie sam pobyc pójsc gdzies czy cos tylko jakies głupie odzywki wtedy mnie do szału doprowada...
a ja jesazcze go nie mam całymi dniami tylko wieczorami znaczy sie od 19 do 5 rano czyli zje wykapie sie chwile pogadamy i spac idzie... w sobote jest o 15 to bym chciała go przy sobie zeby przytulil poużalał sie nadeną niewiem nawet poprostu zeby był...


A jak w sobotę i niedzielę macie trochę czasu dla siebie, to dupa.. bo się kłócicie. Ola, faceci nie mają mózgu... to jest już dawno stwierdzone i trzeba to jakoś zaakceptować 😜 Oni są tak prości, że jednocześnie bardzo skomplikowani 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 🙂 🙂
Nie chce mi się nadrabiać bo jest tego pewnie mnóstwo 😮
Jak na weekend to nawet jest tu gwar ha ha ha, a ja myślałam że bedzie zupełna cisza.
Wczoraj po łażeniu po tych sklepach to po 20:00 juz spałam - padłam ze zmęczenia hahaha.
Dziś już też na zakupach byłam , kupiliśmy kocyk 100/110 dla Oleńki 🙂 🙂 🙂 Trzy śpiące misie na różowym tle 🙂 🙂 🙂. Chciałam inny ale ten był przeceniony bo zostały 2 sztuki , zapłaciłam 20 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...