Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mini23 napisał(a):
Aduś napisał(a):
wróciliśmy z parku i placu zabaw,ciepluteńko,ale zaczęło wiać straszniei już jest zachmurzone 😞,Sebuś je mleczko.
kurcze 😞ie wiem już co on ma na tej szyjce i plecach 😮,dziwne,że tylko tam mu wyszło,od wczoraj je kaszkę bananową tylko i mleko

Ada a może lepiej wybrać się na wizyte do pediatry lub dermatologa??


jeszcze poobserwuje,wszystko mu odstawiłam,tylko tą kaszkę dostaje.nie chce ciągle ze wszystkimlatać do lekarza,bo już mam dość..jak nie będzie schodzić to wtedy

miałąm Wam pisać...Oskar rano wziął mi chusteczkę nawilżaną,wytarł nos,potem stół,potem...mój żółty ser z kanapki 🤪...a potem pozedł myć dalej-fotel,szybę 😁
codziennie prawie ściera kurze..ptrzedwczoraj wziął gąbkę(odłożyłąm do prania)i mył podłogę,fotel,półki 🤪...ha ha mały czyścioch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

naylaaa napisał(a):
Wiesz, może po nowościach jeszcze mu tak szybko nie zeszło ... co?? dawaj mu samo mleko i czekaj... no bo po czym innym??
pies jest trochę zazdrosny, zwłaszcza o zabawki... a jak widzi matę, to aż się trzęsie. Oj tak, coraz bardziej znowu do taty podobny. Grudniowe maluchy to większość do tatusiów są podobne!! Oprócz Twojej Mai i Alusi Pigi... bo są do Was podobne. A tak to chyba żadne do mamy 😜



ha ha...ale się uśmiałam...pies się trzęsie na zabawki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂
Moja Alusia jest straszna 😞 Nie wiem co się z Nią dzieje 🤔 To chyba na prawdę ząbki 😮 Bo je normalnie w nocy śpi a w dzień daje popalić 🤨 Nie wiem co jest grane 🤔
Moja Alusia dzisiaj zjadła jabłuszko z porzeczkami smakowało Jej- zjadła pół słoiczka 😁
Marta pytała jaką firmę podajemy- ja daję Hippa a kaszki i soczki BoboVity 🙂


jesli to zabki, to sprobuj tego proszki, o ktorym pisalam Bagirze, lepsze niz gel. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada, mój pies ma 3 lata, a myśli że jest szczeniakiem... 😉 Kupiłam wczoraj małemu w lumpeksie jakieś ciuszki, a on jak wyczuwa ciuchbudę to wariuje, bo myśli że to dla niego zabawki. Obojętnie gdzie pójdę, to zawsze kojarzy ten zapach 😮 😮 Teraz nie było, to mu nie kupiłam zabawki. I chodzi koło tych ciuszków w reklamówce i piszczy 😜 😜
Mam pytanie, czy wasze dzieci też tak chlapią podczas kąpieli?? Ja kąpię w pokoju na panelach i zawsze mam powódź 😮
Aga, ale Maja do którego taty podobna?? Do tego prawdziwego, Tarzana?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Łukasz dostaje wariacji i z radości tak chlapie, ale wanienkę w wannę jakbym włożyła to by mi chyba kręgosłup padł. Czemu nikt się nie zgłosił, żeby mi poprasować?? Nie można na Was liczyć!! Foch!!

Ola, powodzenia 🙂 Moja synowa to dzielna dziewuszka 😁


ona nie płącze na szczepionce... serio w szoku jestem ale nie płacze 🙂 wiecie co kupiłam sobie Ali 😁 suplement diety do odchudzania juto zaczynam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe czy te tabletki działają?? Mi się zawsze wydaje, że to pic na wodę. Ola, posłużysz nam za królika doświadczalnego... a raczej fokę doświadczalną hahaha 😁
Krowa, gdzie Ty oglądasz takie seriale?? 🤪 🤪 🙃 🙃 Chyba sama ten scenariusz wymyśliłaś 😉 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też dam zdj 😁
tak mały usnął,bawił się a zaraz patrzę a on śpi
[URL=http://img217.imageshack.us/i/zdjcie1027r.jpg/][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7530/zdjcie1027r.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie kłamała widziałam ją... a ja dzisiaj o Meride sie pytałam w aptece i mówiła ze na recepte jest... niewiem... te baby w aptekach głupie są... 😁

ja mam 20 kilo do zrzucenia... najgorzej zaczac...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Jaki słodko wtulony w Tygryska 😁 ahhhh cudownie 🙂
On tak sam na boczku, czy Ty go tak położyłaś?? 🙂
Ale ma goły brzusio 😜 Ja zawsze body na ramiączkach zakładam pod spód, mimo że ciepło mam w mieszkaniu.


Położyłam go i bawił się na plecach,sam się obrócił.a ma goły brzusio,bo body oślinił a Oskar spał w drugim pokoju i nie chciałam go obudzićwchodzącpo nowe body,dlatego ma koszulkę...jamam tak ciepło,jeszcze jak mi słońce świeci,że na pewo ie zmarznie,normalnie ma tylko body,bo jak mu na body koszulkę założę jak mi słońce świeci to jest spocony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
w jeednej aptece nawet ali mi nie chciała sprzedac bo mówila ze mam za małe dziecko... 😮

ha ha jakie poj....przecież nie karmisz piersią...
chociaż mojemu to nawet wit c nie chciała sprzedać bez porozumienia z lekarzem 😲 😲


no mówiłam jej to a ona ze do roku czasu organizm sie po ciazy oczyszcza... a ja ze mi od 4 miechów stoi waga w miejscu a ona to do roku tak moze byc moze byc... a ja ze rok guba nie mam zamiau byc... a ona ze ile wody pije ja ze 2l dziennie a ona to pani od tej wody tyje 😮 wiekszej gupoty nie słyszałam... 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aduś napisał(a):
Aga Ty chciałaś przytyć...masz teraz dobry sposób-pij wodę 🤪 🤪 🤪...ale wymyśliła 🤪


no Ada mówie ci i mowi tak pani błonnik czysty sprzedam a jaze od błonnika sie pzybiera a ona ze on spala tłuszcz i mało inwazyjny a ja nie dziekuje i mówie z ta woda to pani wymysliła.. i sie smiac zaczełam.... i poszłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
w jeednej aptece nawet ali mi nie chciała sprzedac bo mówila ze mam za małe dziecko... 😮

ha ha jakie poj....przecież nie karmisz piersią...
chociaż mojemu to nawet wit c nie chciała sprzedać bez porozumienia z lekarzem 😲 😲


no mówiłam jej to a ona ze do roku czasu organizm sie po ciazy oczyszcza... a ja ze mi od 4 miechów stoi waga w miejscu a ona to do roku tak moze byc moze byc... a ja ze rok guba nie mam zamiau byc... a ona ze ile wody pije ja ze 2l dziennie a ona to pani od tej wody tyje 😮 wiekszej gupoty nie słyszałam... 🙃 🤪


hahahhahaah padnę.... pani magister a taka głupia :0
Ola, bo jak wypijesz dwa litry w ciągu dnia, to tak jakby 2 kilo Ci w ciągu dnia przybyło. hahahahhaha
Mi się nie wydaje jakbyś miała 20 kilo za dużo. Nie widać po Tobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...