Skocz do zawartości

(*) KONDOLENCJE (*) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
I tak niczego się nie dowiemy, Rosjanie wszystko zatuszują...
w Katyniu mordowały krasnoludki, na Sybir wywoziły smerfy...
Rosjanie w życiu do niczego się nie przyznali.

Dziwi mnie fakt, że w tym roku postanowili zorganizować całą uroczystość w Katyniu (a nigdy nie chcieli mieć nic z tym wspólnego) zaprosili całą solidarność i najważniejszych przedstawicieli Państwa, i właśnie w tym roku ten wypadek... - Biedni Rosjanie mieli pecha, że tak trafili ??? Nie wydaje mi się. To śmierdzi na kilometr i takie jest moje zdanie.

Spoczywajcie w pokoju, kiedyś doszukamy się prawdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To,że im życia nie wróci wcale nie oznacza,ze nie powinniśmy na ten temat rozmawiać....pisać.....Osobiście uważam,że w tym momencie najważniejsze jest dojście do przyczyn tej tragedii....nalezienie winnych.......Nie wróci im to życia?to fakt!!!....ale jesteśmy to winni tym wspaniałym i wybitnym ludziom....a co tam!!!!nawet gdyby to byli zwykli obywatele....Polacy to powinniśmy jako NARÓD....uczynić wszystko ,aby zagadka ich śmierci została wyjaśniona.....Osobiście bardzo mnie to interesuje....chce poznać prawdę i to w szczegółach....
KAŻDY POLAK MA DO TEGO PRAWO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara napisał(a):
To,że im życia nie wróci wcale nie oznacza,ze nie powinniśmy na ten temat rozmawiać....pisać.....Osobiście uważam,że w tym momencie najważniejsze jest dojście do przyczyn tej tragedii....nalezienie winnych.......Nie wróci im to życia?to fakt!!!....ale jesteśmy to winni tym wspaniałym i wybitnym ludziom....a co tam!!!!nawet gdyby to byli zwykli obywatele....Polacy to powinniśmy jako NARÓD....uczynić wszystko ,aby zagadka ich śmierci została wyjaśniona.....Osobiście bardzo mnie to interesuje....chce poznać prawdę i to w szczegółach....
KAŻDY POLAK MA DO TEGO PRAWO


Popieram i zgadzam się z Twoją wypowiedzią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogól nie komentuję komentarzy, które mnie rażą ale tym razem nie mogę się powstrzymać.
Dziewczyny opanujcie się!! Jaka konspiracja?! Jaki plan mordu?! Jaka prawda?! Spisek?? Błagam!! O czym Wy w ogóle piszecie!
Pogódźcie się to był tragiczny WYPADEK!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ogladam non stop tvn24 i teraz jakis nawigator ktory odradzal im ladawanie na tym lotnisku stwierdzil ze pilot nie znal rosyjskiego... to jakas glupota.. ja nie znam rosyjskiego ale cyfry po rosyjsku kazdy by zrozumial...

cos tu jest nie tak, i trzeba wyjasnic okolicznosci smierci tych ludzi...

dla polakow i dla ich rodzin...

ale cos tu smierdzi....

takie moje zdanie i nie tylko moje....

SPOCZYWAJCIE W POKOJU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polecam przeczytać
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Co-bylo-przyczyna-tragedii-Czarne-skrzynki-zostaly-otwarte,wid,12163580,wiadomosc.html

a tak na chłopski rozum - zastanówmy się dlaczego śp. Kaczyński chciał wylądowac akurat w Smoleńsku mimo złych warunków? Bo lądując w Moskwie czy w Mińsku nie zdążyliby na uroczystość. Już rok temu w Tbilisi mimo złych warunków prezydent za wszelką cenę chciał posadzic samolot na ziemię. Pilot się sprzeciwił... został zwolniony.. Tak na prawdę pilot chyba nie miał tu nic do gadania. Prezydent zarządził lądowanie i musiał się do tego ustosunkować, inaczej pewnie straciłby pracę.
Byłam przeciwna pisaniu akurat w tym wątku domniemanych przyczyn katastrofy, no ale jak już każda o tym pisze, to ja też dodałam swoje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczere kondolencje dla rodzin ofiar tej tragedii.

Niestety nic nie dzieje się bez przyczyny...
Może ta kolejna tragedia uzmysłowi Polakom co jest w życiu najważniejsze ( w co wątpie)
Nie zdziwiło by mnie gdyby Rosjanie maczali w tym palce...
pozostaje tylko powiedzieć " śpieszmy się kochać ludzi - tak szybko odchodzą .. "
[*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...