Skocz do zawartości

BYŁYŚMY KWIETNIÓWECZKAMI-JESTEŚMY MAMUSIAMI | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mikusia dobrze,ze spedzasz milo czas nawet gdy nie ma Twojego faceta i niech widzi ze dajesz sobie swietnie rade sama!!!! 🙂

Ania fajna taka mata,mamy podobna i mala bardzo lubi na niej lezec.Oczywiscie najbardziej sie cieszy do dyndajacych nad nia zabawek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • KaSia86

    337

Hej Mamuśki 🙂

Mikusia cieszę się,że wkońcu cieszysz się życiem i tak się nie ptrzejmujesz!!!!Korzystaj a Twój M niech widzi,że bez niego potrafisz się dobrze bawić 🙂
Mattiemu na pewno szybko przejdzie 🙂 zuch chłopak 🙂

Marta jak udała się impreza? Pewnie dobrze jak jeszcze do domu zawitali 😉 widziałam zdjęcia-super.Malutka spała cały czas?

Aniu to mnie pocieszyłaś!!!! 😞 Oskar gdzieś tak z tydzień mocno marudzi 😞 wczoraj poleciałam do Browaru po gryzak,bo mam w domu ale za duży 😞
Byłam w Smyku no i zaszalałam 🙂 kupiłam gryzak na dziąsełka w kształcie smoczka ale to co się bierze do buzi to taki łuk,kupiłam też 2 smoczki od 3 miesiąca i kubek niekapek treningowy od 3 miesiąca-wszystko Tommy Tippeen,więc wyniosło mnie 70zł 🤪 a płaciłam 55,bo miałam kupon na 20%zniżki 🙂
Od dziś uczę Oskara pić z niekapka 🙂 ,a z łyżeczki od paru dni 🙂
Niech ten ząb już mu wyjdzie,bo marudzi.....

Mikusia a jak Matti ten kleik przyjmuje,bo ja też się zastanawiam nad wprowadzeniem,tak jak Ty Ania.Widziałam taki kukurydziany,podobno jest łagodny i bardzo rzadko uczula,ale jest od 4 mies. a Oskar ma 3,5

Ta mata super,Małej na pewno się podoba 🙂
Ja kupiłam i czekam na nosidełko(niedrogie i fajne):

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=680724238&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Amelka przespała całą ceremonie i nawet nie drgnela jak ksiadz polewal jej glowke woda 🙂Chrzest na nia bardzo dobrze wplyna bo byla grzeczniutka do konca dnia 🙂 😉 Prezenty ladne a impreza w miare udana.

Moja mala tez ciagle bierze raczki do buzki i bardzo sie przy tym slini.Na zabki to chyba za szybko,chociaz wszystko mozliwe.Wiktorii pierwszy zabek wyszedl jak miala 7 msc. 🙂 Ciekawe jak bedzie z Amelia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie
ja dzisiaj od rana spaceruje Mati dostal na sniadanko 180 z kleikiem i do tej pory syty

Adus ja kupiłam z bobovity kleik ryzowy i dostaje go na sniadanie i na noc...zero reakcji,kupki robi normalnie,moze troche gęstsze 🙂 widze ze nic mu nie robi roznicy

Zakupilam mu wczoraj juz lyzeczki z canpola z zmieniajacym sie kolorem przy wysokiej temp. fajna sprawa no i miseczke za jakis czas sie przyda 🙂

uciekam bo babcia mi go bawi 🙂 a ja ogarne chasjede

Fajnie Martus ze udala sie imprezka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikusia kupiłam kleik kukurydziany Nestle,ile dajesz klieku na 100 ml mleka????
Niby jets napisane na opakowaniu,ale myślę,że to będzie dla niego jeszcze za gęste,no i chcę go pomału przyzwyczaić do nowości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adus ja zaczynałam od proporcji 150 ml poltora miarki kleiku a teraz na 180 ml daje 3 miarki(te miarki od mleka) i jest ok 🙂za tydzien bede mu juz podawała zgodnie z tym co jest napisane na opakowaniu czyli 5-6 łyzeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale najpierw zrobić mleko i do niego dosypać kleik?

Ale chyba spróbuję jutro od rana,żeby poobserwować jego reakcję.

A dziąsła ma tak rozmiękczone,że szok 🤪 i znowu maruda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuski!

jak tam po nocy?moja buba wstała o 5.30 i rajda do tej pory 🙂 nie wiem jak to z tym napieciem jest bo teraz jak go sadzam w foteliku samochodowym to nogi brzusio i glowke drze do przodu jakby chcial siadac...tak samo w bujaczku.Musze go juz zapinac bo moze wyleciec....

jestesmy umowieni na 11-12 na spotkanie z rehabilitantka-znajoma mojego brata fizjoterapeuty. Umówił nas aby małego obejrzała i moze rzuci nam pewne propozycje cwiczen bo ten neurolog nic nie powiedział konkretnego ... a te drgawki i to ciagniecie do siadania mnie niepokoja...troche to dziwne skoro wychyla sie do tyłu a za chwilke pcha sie do przodu...:/


Aduś ja do wody na mleko daje to i to ...mleczko i kleik i mieszan normalnie 🙂 zaraz jest gotowe do podania 🙂powodzenia zycze 🙂 mam nadzieje,ze Oskarek przyjmie to dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka...
Mikusia, będzie dobrze 🙂\

A JA ADUS WCZORAJ DAŁAM MAŁEJ KLEIKU, ALE NIE W BUTLI - SZKODA MI JEJ ZĘBÓW W PRZYSZŁOŚCI 😉
ZROBIŁAM TROSZKĘ MLEKA, WLAŁAM DO MISECZKI I DODAŁAM KLEIKU..KARMILAM ŁYŻECZKĄ, SZKODA, ŻE NIE WIDZIAŁAŚ, JAK JEJ TO SMAKOWAŁO, WYCIĄGAŁA PYSZCZKA I ŁAPAŁA MI RĘKĘ Z ŁYŻECZKĄ, ŻEBY JEJ WSADZAĆ. MLASKAŁA CALY CZAS 🙂 CO PRAWDA JESZCZE MA ODRUCH WYPLUWANIA I POLOWA WYLADOWAŁA POZA BUŹKĄ, ALE SZŁO JEJ POD KONIEC SUPER.

JA JUZ JESTEM W DOMU..UFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Mikusia na pewno będzie dobrze!!!!!

Aniu i jak Malutka przyjęła kliek??? Boję się trochę reakcji 😞 ,jutro idę na szczepienie i spytam lekarki.
Jutro rano idę do neurologa,może wkońcu dowiem się coś konkretnego,bo ja już nie daję rady z tym bólem i drętwieniem 😞

Dzisiaj teściową przywożą ze szpitala,ma gips przed kolano i zakaz wychodzenia na dwór przez miesiąc,24.08 idzie na wyjęcie śrub i zobaczymy,na razie miesiąc z nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adusia, wszystko ok. to w końcu tylko kleik, na to uczuleń raczej nie ma, aha, kupkę gęstszą zrobiła tylko ( i dobrze!).
Ale ten kleik jest mało gęsty i dziś kupiłam jej zwykłą kaszkę mleczno-ryzową, bez owoców, to będzie lepsza z łyżeczki, bo widzę, że im gęstszy ten kleik, tym lepiej jej się jadło.
Młoda śpi juz 3 godiny, a u mamy nie spała dłużej ni 1,5 godziny w dzień, może czuje, że jest w domu i jej sie lepiej śpi w swoim łóżeczku?

Marta, ja będę w Rowach na poczatku września i podjadę pewnie do Białogóry(a właściwie do Górczyna, to jeszcze blizej..)do kuzynów na grób cioci, to kto wie, może coś z tego wyjdzie ??? 😁

Przyszło mi dziś to kółeczko-kojec, jak sie młoda obudzi, to ją tam wsadze i zobaczymy, czy jej się podoba czy to wydatek w błoto 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie
mam chwilke dla siebie...mój M ma dzis wolne i wział syna na spacer 😁 ZONK !!
Bylismy w 3 na masazyku z Matusiem...odprezył sie troche...bardzo ładna i młoda Pani go wymasowała 🙂
na 30 lipca zapisałam go do kolejnej Pani neurolog ponoc najlepszej u nas w regionie..na NFZ terminy na PAZDZIERNIK!!!wiec idziemy prywatnie.Dostananiemy skierowanie do Osrodka Wczesnej Interwencji-zajecia sa 3 razy w tyg...mamy tam 11 km wiec bedziemy sie wozic...zdrowie dziecka najwazniejsze!

Dostałam paczuszke z Nestle-mleczko,soczek i zupka z Gebera...tez dostalyscie coś takiego?to chyba w szpitalu sie uzupelnialo te ankietki i wysyłaja paczuszki reklamujace ich produkty 🙂?

buzka mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikusia ja też dostałam 🙂 Gerber jabłuszko z marchewką i soczek taki sam 🙂 aha i mleko Nan od 7 mies.
Do tego broszurki,ale się zdziwiłam 🤪

Dałam Oskarowi 30 ml mleka z 1/4 miarki kleiku,wypił aż mu się uszy trzęsły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
Pewnie ja tez dostane takie produkty,bo rowniez wypisywalam bedac w szpitalu taka ankiete.

Jutro o 6 rano pobudka bo mamy wizyte u ortopedy,badanie bioderek,no i kurcze przyjmuje od 7 do 9.

Ania ja widze,ze Ty dosyc dobrze znasz moje tutejsze strony 🙂 Zobaczcie jaki ten swiat maly:laugh:

Ale fajnie juz dajecie maluszkom kleiki,bo to wkoncu cos inego a ja musze jeszcze troszke poczekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, znam, bo siostra mojego taty tam wyszła za mąż i mieszkała całe zycie a teraz mam tam dwóch kuzynów i często tam bywałam, a po ślubie w podróż poslubną to do Białogóry włąśnie pojechaliśmy 🙂)

Ja dostałm juz miesiąc temu paczkę, ale z Bobovity, pełno tam rzeczy było, dwie kaszki, deserki, herbatka i takie tam...reklama czyni swoje 🙂 I tak na razie nie korzystam...a swoja drogą ironia losu, że chcę małą odzwyczajać od piersi, a mam tyle mleka, że pół dzielnicy mogę obdzielić...

Marta - powodzenia na bioderkach!!!!Daj znać, co wyszło 😉

Mikusia, chyba Wam lepiej wychodzi zycie na odległość...i Mattiemu też, pobędzie troche z tatą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamusie

my od godzinki na nogach,zrobiłam mateuszkowi masazyk mam go robic 2 razy dziennie 🙂teraz siedziw foteliku i sie wkurza bo sie podniesc nie moze.zalaczam zdjecie jak on kombinuje i bardzo dobrze ze tak robi bo wzmocni miesnie i bedzie pchal sie do przodu a nie do tylu.Musze go juz przyponac jak mam gdzies wyjsc na sekundke,a dzisiaj lezac na poduszeczkach robil to samo... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
O siodmej bylismy juz na osrodku a o 7.15 lekarz nas przyja,bo takie dzieciaczki wchodza bez kolejki 🙂wszystko jest dobrze,dostalysmy jeszcze skierowanie na usg.

Amelka sie robi taki zarlok,ze szok. Do tej pory jadla 90 gora 100ml.a od wczoraj 130ml.jest jej za malo i sie drze,ze chce jeszcze. 🤪

Mikusia ale Twoj synus ma dobrze,masazyki dwa razy dziennie 🙂) ale napewno mu pomoga!

Kurcze Aniu Ty sie ciesz,ze masz tyle pokarmu a jak juz naprawde nie bedziesz chciala karmic to sobie zasuszysz i juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, ja się cholernie cieszę, że mam ten pokarm, tylko za dwa miesiące ide do pracy i co wtedy zrobię? nie mogę ptzyjechac jej karmić z pracy bo mam 8 km w jedną stronę....i tylko to mnie martwi i to, że mogłaby czasem wypic z butelki jak gdzieś wyjdę..

A my 31.lipca mamy rocznicę slubu -piątą....miało byc romantycznie, wypad gdzieś i w ogóle a tu dupa zbita, bo młoda tego cyca ciągnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholerne zdjęcie nie chce się wgrać.. [img size=330]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN7290.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Aniu tez mialam problemy z wgraniem zdjecia dlatego jest takie male:/ a na kolanach Mati szaleje pcha sie do przodu,wczoraj rehabilitantki swierdzily ze matusiowi to na dobre wyjdzie ale staram sie mu ograniczac to siadanie bo kregoslupek pojdzie:/ a jesli chodzi o mleko ja tez odstawiam a podobnie jak Ty Aniu mam nawał...tylko sciagne stanik a z piersi mleko kapie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jej ni sadzam, to tak do fotki zrobione...ale ona by JUŻ chciała, ma strszanie wtedy mine zadowoloną.
A wiecie co? Emilka-moja brataniaca - skończyła pół roku kilka dni temu i stanęła sama w łóżeczku!!! i zaczęła raczkować!! nie uwierzyłabym ale mi pokazali na skype...ale jaja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...