Skocz do zawartości

mamusie po czterdziestce | Forum o ciąży


maluda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Maluda 🙂 jak tam macierzynstwo...????? ja wrocilam do pracy i malo mma czasu na brzuchacza. Opowiadaj jak sie trzeci synus chowa??? 🤪 Dawidek moj juz praktycznie sam siedzi, pelza po kocu, teskni za mamusia jak wracam z pracy to od razu musze sie nim zajc bo jest wrzask i wyciaganie raczek 🙂 poki co zebiskow nie mamy ale moja corka pierwsze dostala majac 11 miesiecy 😁 tak wiec widze ze jje brat w slad za nia idzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny!
urodzilam w Wigilie o 15.00 , o 19.00 bylam w domku, tak wiec swieta byly naprawde rodzinne 😁
porod? bylo ciezko - jak to porod, ale ogolnie mam bardzo mile wspomnienia. rodzilam w wodzie, mialam ukochanego obok siebie, wspaniale polozne , warunki naprawde bardzo dobre. nie popekalam, nie musialam byc zszywana.... mala bardzo dobrze sie chowa och... dojrzale macierzynstwo jest naprawde super!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NOooo nareście mamy Kayunie.Gratulacje Kasiuuu.Jkim cudem kilka godzin po porodzie bylaś w domciu.Zreszta ja chyba tez bym mogla,nie bylam także szta wiec mialam tyle sil aby nie spać Tylko patrzylam na malego jak glupol.To byly cudowne chwile.Napisz Kasiu jak maleńka w domku... no i jak staresz rodzeństwo.CzekamyyLaaf

a ja myslamal,z juz zapomnialaś o Brzuszkowych mamciach,no ale jak pracujesz ,to jesteś rozgrzeszona.Mamcia do pracy ,a co z maluchem??Wpadaj częściej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie pracuje, ale nie mam teraz za wiele czasu, wiec nie zagladam tu czesto, ale postaram sie czesciej.
rodzenstwo przyjelo mala oczywiscie bardzo cieplo. to bedzie taki pieszczoch....

[URL=http://img830.imageshack.us/i/img0840t.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/9466/img0840t.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu gratuluje ślicznej córuni !!!!

u nas postęp za postępem już Manolo zaczyna siadać , mamy trzy ząbki , jemy obiadki i deserki , normalne zaraz pójdziemy na studia 🙂 🙂 🙂 🙂

pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
NO Kaśki ale macie cudeńka
trzymamy kciuki za NOWORODKA,A Malego ZĄBKOWEGO chlopaczka pozdrwiawia ciocia z BRZUSZKA.Hurraa jaki slicznie trzy ząbki.Kasiu jak przeżylaś te ząbkowanieNo i te obiadki brawoooooo


ząbkowanie to nie jest fajono sprawa 😞 Manolek męczył się chyba z półtora miesiąca zanim w pierwszy dzień świat wylał pierwszy ząbek 🙂 jechaliśmy na Viburkolu to homeopatyczne czopki na ząbkowanie i kolki no i na żelu Bobodent , lekko nie było w każdym razie 😞 teraz już mamy z górki 🙂

Kasiu daj znaka jak tam Twoje maleństwo czekam na fotki 🙂 Maluda Miłoszkowych fotek tez żałuje 😞 tylko Ja sie udzielam 😞

do roboty kobitki do roboty 🙂 🙂 🙂


buziaki dla maluszków w czółko od Cioci a te oślinione to od Maxa :0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaasiaak napisał(a):
nie chcialabym Was zasypywac fotkami, ale ... jak chcecie, to potem cos wrzuce, codziennie robimy po kilka na pamiatke i dopiero na nich zauwazamy jak Kayka sie zmienia




etam.................................ZASYPUJ 🙂 🙂 🙂 🙂 PO TO JEST FORUM 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://nk.pl/#profile/11335666/gallery

proszę bardzo kliknąć sobie i wyskoczy Miłoszek w pełnej krasie 🙂
Bardzo sie ciesze,ze coś zaczęło sie dziać na tym watku 😜.Wiem,ze mało jest czasu,trzeba poświęcać go maluszkom ale "dzięki Wam,"że jesteście.Ciekawe czy mialyście okazje zobaczyć jak to sie zaczęło czyli pierwsze moje posty.
Mamusia po czterdziestce zachodzi w ciąże i nie wie co ze sobą zrobić.Na forach dominują młode mamusie ale okazuje sie,ze właśnie te są wspanialymi koleżankami i dużo można od nich ściągnąć 🙂 🙂
Czasy sie zmieniły,stare metody poszły do lamusa i nastała epoka pieluszek jednorazowych,mleka,które wystarczy wsypać do butelki i wstrząsnąć 😉NOOO i tego ...piękne porody.Warto było zajść w ciąże i doczekać sie TRAKTOWANIA PO LUDZKU.

Miłoszek ślini sie okropnie,kładazie całą piąstkę do bużki ale nie marudzi.Dziś idziemy do kontroli więc okaże sie ile ta kruszynka waży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
http://nk.pl/#profile/11335666/gallery

proszę bardzo kliknąć sobie i wyskoczy Miłoszek w pełnej krasie 🙂
Bardzo sie ciesze,ze coś zaczęło sie dziać na tym watku 😜.Wiem,ze mało jest czasu,trzeba poświęcać go maluszkom ale "dzięki Wam,"że jesteście.Ciekawe czy mialyście okazje zobaczyć jak to sie zaczęło czyli pierwsze moje posty.
Mamusia po czterdziestce zachodzi w ciąże i nie wie co ze sobą zrobić.Na forach dominują młode mamusie ale okazuje sie,ze właśnie te są wspanialymi koleżankami i dużo można od nich ściągnąć 🙂 🙂
Czasy sie zmieniły,stare metody poszły do lamusa i nastała epoka pieluszek jednorazowych,mleka,które wystarczy wsypać do butelki i wstrząsnąć 😉NOOO i tego ...piękne porody.Warto było zajść w ciąże i doczekać sie TRAKTOWANIA PO LUDZKU.

Miłoszek ślini sie okropnie,kładazie całą piąstkę do bużki ale nie marudzi.Dziś idziemy do kontroli więc okaże sie ile ta kruszynka waży.



oj dokładnie tak samo myslałam chodząc w ciązy , mleko 1,5 minuty gotowe a nie gotowanie pól godziny , pieluchy myk , przebrane, poród 1,5 godziny bez większych problemów nawet nie pekłam a z pierwszym synem kleszcze 😞 zerwane nerwy w nodze i połozna ze klękajcie narody 😞JESTEM DUMNA Z SIEBIE I Z WAS KOBITKI ZE MAMY MALUSZKI Z NASZĄ METRYKĄ 🙂 🙂 A CO NIECH NAM ZAZDRASZCZAJĄ WSZYSCY


A MIŁOSZEK SŁODZINKA ,PRZYSTOJNIAK 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
Widze Kasiu,ze niedlugo urodzinki będziecie obchodzić,ciekawe czy weszlaś na fotki Miloszka i jak Ci sie moj skarb podoba





wchodziłam , oglądałam i jednogłośnie oświadczyłam PRZYSTOJNIAK I SŁODZINA 🙂 🙂 🙂

tak my nie długo PÓŁROCZE będziemy obchodzić 🙂 ale czas leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kasiu,widze ze sie co dziennie meldujesz.Druga Kasia pewnie jeszcze nie ogarnęła wszystkiego albo poprostu tak jak ja jest tak wpatrzona w maleństwo,ze zamiast wejść na BRZUSZE poświęcalam mu każdą minutke.Zaślepione oczy matki nic więcej nie widzą.Potem przychodzi czas gdzi chcemy znależć chwilke dla siebie.Tyle mieisęcy spotykalyśmy sie na BRZUSZKU,ze nie można o tym forum tak ot sobie zapomniec.Przecież sie zżyłyśmy.Fakt,ze na naszym PAŻDZIERNIKU zostala weteranka czyli napewno Gosia,no i niestety tylko chyba jakieś cztery dziewczyny.Mamy nadzieje,ze raeszta mlodych mamuś znow sie zamelduje,jak to wszystko ogarnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
Hej Kasiu,widze ze sie co dziennie meldujesz.Druga Kasia pewnie jeszcze nie ogarnęła wszystkiego albo poprostu tak jak ja jest tak wpatrzona w maleństwo,ze zamiast wejść na BRZUSZE poświęcalam mu każdą minutke.Zaślepione oczy matki nic więcej nie widzą.Potem przychodzi czas gdzi chcemy znależć chwilke dla siebie.Tyle mieisęcy spotykalyśmy sie na BRZUSZKU,ze nie można o tym forum tak ot sobie zapomniec.Przecież sie zżyłyśmy.Fakt,ze na naszym PAŻDZIERNIKU zostala weteranka czyli napewno Gosia,no i niestety tylko chyba jakieś cztery dziewczyny.Mamy nadzieje,ze raeszta mlodych mamuś znow sie zamelduje,jak to wszystko ogarnie 🙂



Ja na brzuszku jestem od ponad roku na sierpniówkach 2010 tu zaglądam ze względu na metrykę no a teraz jestem ciekawa Waszych maluszków , Maxiu jest absorbującym maluszkiem ale kiedy śpi staram się kliknąć parę słów do Was 🙂 🙂

szkoda by było stracić kontakt , bardzo pomocne jest forum , rady ,porady , no i przede wszystkim znajomości to nieocenione co możemy dać i wziąć 🙂 🙂 🙂

pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciesze sie ogromnie,ze Twoja metryka znalazla sie w zasięgu tego wątku.Byl zastoj,a ja stracilam wiarę,ze jeszcze jakaś mamcia sie pojawi tuta.
Moj maly robi postępy.15 go stycznia czyli w sobotę przekręcil sie z boczku na brzusio,dzisiaj czyli w poniedzialek leżal na brzuszku i przypełznął do grzechotki,bylam w szoku.Fakt,ze wydawal dziwne odglosy,patrze a moje maleństwo tuż przy grzechotce jest.Teraz leży i pluje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
coś mamcie zamilkły.
Kasiu jak idzie Ci z obiadkami,no i jak tam ząbki?Dają sie we znaki?

Drugiej mamci nie ma,szkoda,bo ciekawa jestem jak tam noworodek 🙂 🙂)



A wiesz ,że jeśli chodzi o obiadki to korzystamy ze słoiczków i Manolo je uwielbia zjada wszytko do dna , a ząbki mamy już 3 , 🙂 4 w drodze i ten daje nam popalić 😞 Manolo marudzi , popłakuje , podaje Viburkol nieustannie ale marny efekt mamy 😞 Poza tym jakoś po malutku do przodu , sam siedzi i zaczyna brac sie za raczkowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...