Skocz do zawartości

mamusie po czterdziestce | Forum o ciąży


maluda

Rekomendowane odpowiedzi

kaasiaak napisał(a):
[URL=http://img97.imageshack.us/i/img1010vl.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5348/img1010vl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Kaya i jej siostrzeniec Niko 🙂 roznica wieku 1rok i 1 miesiac



jaka poważna kobitka 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Kasiu
Vibrucol,to czopki,pewnie przeciwbólowe. Próbowałaś masować dziąsełka żelem.Kiedyś dzieciom masowalam sacholem ale teraz w aptece odradzili i zaproponowali żel Bobodent.Nie wiem czy lepszy ale o wiele droższy.Zaopatrzyłam sie już,bo Miłek strasznie ślini sie i masuje dziąsełka.Jeśli zajdzie potrzeba,to mogę je atakować i pomoc małemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
hej Kasiu
Vibrucol,to czopki,pewnie przeciwbólowe. Próbowałaś masować dziąsełka żelem.Kiedyś dzieciom masowalam sacholem ale teraz w aptece odradzili i zaproponowali żel Bobodent.Nie wiem czy lepszy ale o wiele droższy.Zaopatrzyłam sie już,bo Miłek strasznie ślini sie i masuje dziąsełka.Jeśli zajdzie potrzeba,to mogę je atakować i pomoc małemu.



kochana mamy zeli dwa rodzaje i jeszcze 1000 innych sposobów niestety u nas ząbkowanie przechodzi z trudem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak 🙂 no chyba jeszcze nie prasujesz 🙂 🙂 🙂 🙂.to teraz moje ulubione zajęcie.Prasowanie Miłoszkowych ciuszkow ,to dla mnie uciecha 🙂.Opowiadaj jak maluda rośnie,jak w roli "młodej" mamuśki sie czujesz?

Kasia 🙂,kurde,kurde nie strasz mnie,bo polece do apteki po jakąś serie 😁 żeli,a tak wogóle,to ja jakoś przeżyję ząbkowanie,gorzej z maluchem.
Dziś bylam na szczepieniu z Miłoszkiem,waży 7.300 😁 😁,kawał chłopa 🙂.Muszę odstawić witaminę D3,bo zbyt szybko zrasta mu sie ciemieniuszko.
Ciekawe,że starszym dzieciom musialam podawać dawki uderzeniowe,bo mieli zbyt duże ciemie.Ogólnie wszystko gra,rozwija sie dobrze.Zyczę wszystkim mamom takiego fajnego brzdąsa jak ja mam ,no i polecam maluszki mamuś z tego wątku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
w sumie , to moze i prasuje 😜 w kncu codziennie jest cos do prasowania.
mala albo spi, albo placze. czasem udaje jej sie nie plakac i nie spac, ale to tak tylko na 10 min.
ale i tak jest bardzo kochana i mam cale poklady cierpliwosci do niej. 😆

U mnie jest tak samo.Mam tyle cierpliwości,ze aż sama sobie sie dziwie.A na stres też mały jest lekarstwem.Ciesze sie ogromnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kayka dzis
[URL=http://img577.imageshack.us/i/img1068z.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8002/img1068z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i w dniu urodzin
[URL=http://img441.imageshack.us/i/img0736s.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8104/img0736s.jpg[/IMG][/URL]

🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeszlismy na butelke zupelnie juz. poczatkowo dokarmialam ja 1 dziennie butla, bo wydawalo mi sie, ze mala za czesto i za dlugo siedzi przy cycu. i to byl moj blad. z jednego razu zrobily sie dwa razy dziennie. mala wtedy zaczela miec problem z prawidlowym ssaniem. mialam wrazenie jakby zapomniala jak nalezy ssac. prezyla sie, zachlystywala, tego nie da sie opisac. najgorzej bylo, jak 2 razy karmilam butla, a potem przechodzilam na cyca. koszmar
przeszlam na butle i mala zaczela normalnie ssac. inaczej leci z butli, inaczej z cyca i nie potrafila sie przestawic z jednego na drugie i odwrotnie.
teraz ma tylko butle, z kupkami i kolkami ne mam problemu, tyle ze panienka zjada w malych ilosciach a czesto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
prosze, jak jamoge troche popisac, to tu pustki zupelne.
mala zdecydowanie ma juz swoj rytm dnia (czyt.marudzenia)
swoj dzien zaczyta o 9.30 rano , potem spi od 11.00 do 11.20 (na rekach u mamy), potem do 15.30 jest przeplatanka jedzenia, picia, baienia sie i marudzenia. w miedzyczsie spacer. ok 16.00 zaczyna glebsza drzemke, ktora zwykle uwieczona jest placzem. miedzy 19 a 20 kapiel. potem drzemka do ok.21.30 a pozniej...... Kayka do godz. 00.00 - 00.30 bawi sie, je, marudzi .... i nie ma szans, zeby poszla spac wczesniej. w nocy budzi sie ok.4 i potem kolo 7.
aaaaa i zapomnialam dodac, ze ZAWSZE kolo poludnia jest kupa i ZAWSZE w dwie pieluchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noooooo SUPER DZIEWUSZKA MAM ROŚNIE JAKA ŚLICZNA LASECZKA.Szkoda,ze nie karmisz już piersią ja niestety po miesiącu walczenia z pokarmem,też przeszlam na butle.W sumie nie bylo problemu z podawaniem butli czy cyca ale pokarmu nie bylo 😞.Bardzo to przeżylam ;(
Milosz teraz marudzi na ząbki,jak posmaruje żelem,to jest spokojniejszy ale nie na dlugo.Spanie jest super.Od jakiegoś czasu zasypia o 21 wszej i tak śpi do 6 tej ,7 mej rano.
Gorzej w dzień,marudzi i chcialby towarzystwo mieć kolo siebie.Zabawki bardzo go interesują ale jeszcze niestety nie potrafi sie zabawic.Wklejacie piękne fotki a ja pojde na skroty 🙂
http://nk.pl/#profile/11335666/gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
nasz watek umiera...... nikogo nie ma.... 😞 😞
Nie umiera kochana.Dlugo bylam samiusieńka i zdażyl sie cud weszly dwie Kasie,ciesze sie ogromnie.
Moje male zdrowe ale najstarszy syn rozchorowal sie no i co mamcia nieprzespala nocki,bo dziecie mialo 40 gorączki.Chodzimy w maseczkach żeby nie zarazić malego,odpukac ale nie choruje i niech tak zostanie.

Zapraszam inne mamcie do nas,te po czterdziestce i po trzydziestce też.Zwlaszcza te,ktore mają już dorosle dzieci. 🙂 🙂 🙂

Moze by sie nam udalo ustalić jakieś godzinki,chociaż na PAŻDZIERNIKU takie mamy ,a nie zawsze udaje mi sie wejśc. Pozdrawiam mamcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
nasz watek umiera...... nikogo nie ma.... 😞 😞
Nie umiera kochana.Dlugo bylam samiusieńka i zdażyl sie cud weszly dwie Kasie,ciesze sie ogromnie.
Moje male zdrowe ale najstarszy syn rozchorowal sie no i co mamcia nieprzespala nocki,bo dziecie mialo 40 gorączki.Chodzimy w maseczkach żeby nie zarazić malego,odpukac ale nie choruje i niech tak zostanie.

Zapraszam inne mamcie do nas,te po czterdziestce i po trzydziestce też.Zwlaszcza te,ktore mają już dorosle dzieci. 🙂 🙂 🙂

Moze by sie nam udalo ustalić jakieś godzinki,chociaż na PAŻDZIERNIKU takie mamy ,a nie zawsze udaje mi sie wejśc. Pozdrawiam mamcie





ELOOO KOBITKI

u nas była awaria Manolo dostał biegunki po słoiczkach baby dreama w zasadzie po jednym więc stanowczo odradzam, dostlismy w szpitalu leki i walczymy , Manolek na szczęście jak szczygiełek przy tej biegunce je , pije , wesolutki tyle ze kupka za kupka i pupa aż czerwona 😞 😞 😞 dzięki bogu nie odwadnia się i trzyma sie dziarsko ale co sie namęczy to jego 😞 😞 😞


będę zaglądać częściej jak skończę moją stronkę bo wracam pomału do pracy......


pozdrawiam i uściski przesyłamy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu,wygoń tę biegunke...moj Milosz dostal nie maj ąc jeszcze miesiąca.Mial zostać w szpitalu ale tatuś stanowczo odmówil.Mla pani dr zalecila gotować kleik ryzowy i tak już zostalo.Kupki sie uspokoiły,a od trzech dni wprowadzam kleik mleczno ryżowy.Kupki sa ok,a malemu smak malinowy najwyrażniej odpowiada. Piszesz,ze wracasz do pracy.Jak ,to widzisz?Masz z kim dzieciątko zostawić?

Kaasiaak 🙂
wskakuj,wskakuj kiedy tylko możesz i pisz jak tam maleńka Kayka.Co u Ciebie czy też planujesz pojście do pracy,no i jak tam u Was warunki socjalne na macierzyńskim??

Buziole mamcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
Kasiu,wygoń tę biegunke...moj Milosz dostal nie maj ąc jeszcze miesiąca.Mial zostać w szpitalu ale tatuś stanowczo odmówil.Mla pani dr zalecila gotować kleik ryzowy i tak już zostalo.Kupki sie uspokoiły,a od trzech dni wprowadzam kleik mleczno ryżowy.Kupki sa ok,a malemu smak malinowy najwyrażniej odpowiada. Piszesz,ze wracasz do pracy.Jak ,to widzisz?Masz z kim dzieciątko zostawić?



Kaasiaak 🙂
wskakuj,wskakuj kiedy tylko możesz i pisz jak tam maleńka Kayka.Co u Ciebie czy też planujesz pojście do pracy,no i jak tam u Was warunki socjalne na macierzyńskim??

Buziole mamcie






bIEGUNKA OPANOWANA to zabkowa biegunka była nie pokarmowa 🙂 🙂

a jeśli chodzi o pracę to ja jestem na swoim , jestem florystą zajmuje się dekoracjami ślubnymi więc nie jest to praca przez cały tydzień a poza tym Manolo będzie z tatusiem lub babcia 🙂 🙂

zaglądam nieczęsto bo właśnie jestem w trakcie tworzenia nowej strony i obróbki zdjęć do niej 🙂 ale was podglądam

buziole i do zaś 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...