Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moj Boss (maz) dzwonil, doradzil mi, zebym sie dzis nie przemeczala,nic nie robila ,tylko odpoczywala i mam zrobic sobie dzien lenistwa......... a ja sie go pytam -to co mam robic?,,,,on mi na to, ze jak codzien-nic 😁 😁 hehhehe

Laski,,co z tymi moimi burakami? mozna je cale mrozic w skorce ?? i czy pietruszke do mrozenia obrac, czy tez zostawic skorke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny
stanęłam przed chwilą na wagę a tu 1,3 kg mniej niż kilka dni temu 😮
już tak się cieszyłam że jestem 6kg cięższa niż podczas pierwszej wizyty w ciąży
bo mam cały czas problem z nieprzybieraniem na wadze
jakieś to dziwne przed ciążą wystarczył jeden kebab i na drugi dzień pół kg w dupsko weszło
a teraz jem i jem i morfologię i mocz mam dobre i cukier w normie i co .... chudnę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male niezrozumienie hahah,,,Honoratka,,,tez nie jadlam nigdy surowych burakow i nawet nie bede probowac 😁 tez cale gotuje ,obieram i scieram 😁
tylko w sloiki bawic sie nie lubie, bo zawsze wszystko mi sie w nich psuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadłabym rogalików z jakimś musem owocowym albo jakiegoś ciasta dobrego
a mój mąż na dietę białkową przeszedł i jak zrobię blaszkę to będę musiała zjeść sama albo słuchać ze kuszę go z sprowadzam na złą drogę - dietetyczną
też sobie wybrał czas na odchudzanie - ja jem wszystko - wszystkiego mi się chce - a teraz to najbardziej pizzy hut a on tylko białko i nic więcej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie,,kupilam w koncu kombinezonik na zime 68cm,,,,,,, chcialam w pierwotnej wersji spiworek do wozka,ale jednak wybralam kombinezonik ,to srodek ma ze slizkiego materialu i latwo dziecko wsunac,,,,a na pleckach ma ocieplenie polarkiem,,,,,,taki na 2 zamki po bokach az do samego dolu nogawek +rekawiczki+bamboszki... tylko teraz sie martwie czy 68 jest nie za duzy i czy 62 by nie starczyl,,,,,,,,,,,
chociaz zaczne wychodzic na spacer pod koniec styczna ,to mala mi chyba juz cos urosnie,,,no i bedzie cieplo ubrana , to w kombinezonie tez nie moze byc upieta (?)
ja z tym kombinezonem juz durnieje-on jest moim najwiekszym problemem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio kupiłam kombinezon zimowy (ja wzięłam r.62), śpiwór do wózka taki gruby na polarze, i kocyk do wózka
a moja mama na to - Dziecko, przecież ty zagotujesz to swoje maleństwo jak wszystko na raz założysz 🥴
jakoś tak nie pomyślałam, wiec jak mi wyrośnie z 62 to nie będzie jej zimno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez z kombinzeonem nie wiedzialam co zrobic. mam 4 od kolezanki na maluszka. i nie chcialam juz kupowac, ale wyslali mi znizke 10 funtow i dozucili torbe do przewijania gratis i kupilam taki
http://www.vertbaudet.co.uk/all-in-one-baby-nest-in-arctic-fleece.htm?ProductId=700123016&t=6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra już sobie popisałam
Młoda po żebrach kopie i siedzieć nie daje 😁
idę się przytulić do męża bo jeszcze śpi
a ze mnie się śmiał że co ja mogę całymi dniami robić na zwolnieniu
a teraz jak od tygodnia w domu jest to tylko śpi pokręci się po mieszkaniu włączy film zje coś i znowu spać idzie 😁 😁 😁 no to już ma odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka ty wredoto 😁 Moja dzisiaj ma nerwicę, jest nieznośna, kopie ile wlezie od 3 w nocy, to dziecko chyba nigdy nie śpi, bo ciągle ją czuję, a mówi się, że od 28tyg. powinno się liczyć ruchy na godzinę, ja na razie nie potrzebuję ona mi nie daje o sobie zapomnieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...