Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej mialam dzis ostatnie usg maly wazy prawie 2 kg napewno chlopczyk jest glowka w dole a przedewszytskim zdrowy a jaki podobny do kodzia jest mowie wam cala twarz widzielismy na usg carno bialym 😁 śliczny hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najczęściej kobietą przy porodzie wychodzi, bo wtedy jest takie wielkie parcie i kiszka sie wysówa. Mi przy pierwszym nie wyszło ale kto wie co bedzie teraz:/ Oby sie obeszło.
Faceci tez maja, to tez jest jak cie przewieje albo na zimnym jak sie siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usg czarno biale ale maszyna do robienia nowiotka 😁

dziekuje za oklaski noostatnie w ramach nfz dopiero jezeli by cos sie dzialo w szpitalu wykonaja tak jak mialam przy kodziu bo byl przenoszony ale jezeli nie to bylo ostatnie usg do terminu porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łózeczko juz naszykowałam dla synka. Bo Maja już drugi tydzień śpi sama na wersalce 🙂 Zrobiłam małe przemeblowanie zeby mi było wygodniej z maluszkiem 🙂 Jejku jeszcze tyle czasu a ja juz bym chciała 🙂:P No nic, do świąt zleci szybko, a póżniej mam nadzieje ze jeszcze szybciej")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ale sie wczoraj wystraszylam moj maż dzwoni z pracy ok poludnia i mowi ze cos mu wpadlo w oko o ze jedzie do szpitala bo mu spuchlo a u nas w szpitalu zadnego okulisty nie bylo wczoraj i przyjechal do domu i pojechalismy 50km od nas do szpitala innego i tam mu wyjeli i to był kawalek rdzy i przepisala mu masc i kropelki i ma dzisiaj wolne i pomaga mi w domku porzadki robic wbo w sobote sebusia urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się rozmarzyłam 🙂 aż tak się chyba nie stresuję.. boję się tylko, że palnę coś głupiego podczas tej przysięgi i będzie wstyd.. bo zakręcona jestem od zawsze. Dziewczyny mam do was prośbę i to wielką, macie na wynikach z usg wymiary CM i CER(cereb) od 28tyg., do 32tyg. ? jeśli tak to podajcie, bo chciałabym sobie porównać to powiększenie u mojej, bo nie wiem jaki powinien być prawidłowy wynik w tych tyg. Mój lekarz zawsze wypisuje te wymiary, ale nie mam odniesienia z 19 tyg. do 30tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patka moja Maja tez ma urodzinki w sobote, ale przyjęcie robimy w niedzielę. w sobote bede piekła ciasta i pichciła.
A w piatek ide z Maja na zabawe andrzejkowa, organzuja u nas dla dzieci 🙂

A co do świąt ja w tym roku nie szykuje tak jak zawsze wszystko. W tym roku niech robią inni, u nas tęsciowa, a póżniej ide do mamy. wiadomo cos tam ugoyuje ale nie bede przesadzać, i nie robie wszystkiego tego co zawsze, mam prawo sobie odpuścić bo z tym brzusiem juz mi troszke ciężko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue luzik luzik i jeszcze raz luzik 🙂 staraj sie skupic na tym co sie dzieje bo to jedyny taki dzien w zyciu. Ja staralam sie zapamietac kazda chwile i stresu nie bylo nic a nic. A jak przysiega byla to skupilam sie na tym, ze nie moge sie poplakac, bo widzialam ze mojemu glos sie trzesie i jak ja sie rozbecze to i on 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zazdroszcze wam sniegu 🤪 u nas pada raz w roku (jak sie uda) a dzisiaj 24 czyli rowno za miesiac wigilia. lezelismy rano w lozku i ogladalismy przepisy swiateczne i doszlismy do wniosku, ze w przyszlym tygodniu zrobimy wiekszosc zakupow, zeby uniknac swiatecznych zapchanych sklepow 🙂 a pozniej tylko miesko i ryby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadzieję, że nie będę płakać, ale na samą myśl mnie trzęsie, jak oglądam filmiki z you tube to łzy same się cisną do oczu.. a w ogóle w ciąży jestem to hormony mi buzują 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

Test na prawo jazdy mam zdany 🙂 - zawsze to cos do przodu,,,,,,,,,, chyba pojde po bandzie i jeszcze przed porodem zrobie egzamin z jazdy ...zobaczymy czy zdaze 🙂

moja mala rosnie czuje w zawrotnym tempie, brzuch mam caly swedzacy i odretwialy, nawet nie czuje jak sie drapie.

ylam wczoraj z kursu rodzenia w szpiatalu na porodowce.... Kurcze,az mnie zatkalo, teraz to sa luksusy,,,,, porodowki jak mieszkania,,,, z toaleta, wanna relaksacyjna,w wanna do porodu,co chcesz to masz............. pozniej do wyboru jest albo pokoj rodzinny ze maz moze zostac na noc-e i spi sie z nim jak w domu ,w duzym podwojnym lozku,z tv, dostarczeniem jedzenia etc,,,,, albo do wyboru pokoje jedno i dwu osobowe.Az mnie zatkalo ........... no i co wazne, nie zabieraja dzieci na noc,,,, Dziecko ani na chwile ni eopuszcza matki, razem wyjezdza sie z nim z porodowki i tak juz zostaje do wypisu..... chyba ze chce sie wykapac,albo odpoczac, to wtedy wzywam polozna i ona na prosbe zajmuje sie dzieckiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...