Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wesa teraz sie szybko ciemno robi to zaslon zaslony i juz nie bedzie widac 😜

dziewczyny jak nie macie przeciwskazan lekarskich to kupcie sobie pilke do siedzenia. mi maz kupil i siedze na niej codziennie przed tv. jak mnie bola plecy to kraze sobie na niej bioderkami i wszystko przechodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia chyba nie o taką 🙂 ta musi byc większa i chyba bardziej miękka, w klubach fitness takie mają, ogladałam w tym tyg. "miedzy kuchniąa salonem" i był taki, który prezentował cwiczenia na takich piłkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na pewno pomoze na kregoslup, bo ta pilka wymusza prawidlowa postawe a ja siedzimy na kanapie czy w fotelu to sie garbimy 🙂 a jeszcze polozna nam mowila ze to pomaga dzieciom zostac w prawidlowej pozycji glowka w dol 🙂 i najlepsze, ze siedzac na niej cwiczymy i to bez wysilku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No laski ja sie z wami zegnam na kilka dni 🙂 Jutro juz nie bede miala czasu by do was zajrzec wiec sie nie rozpisujcie za duzo do wtorku 🤪 😁 😁

Asia super slyszec ze z malutka wszystko dobrze 🙂 😉

No PATKA my w takim razie prowadzimy z ta waga, ty 14 ja 13.... 🤪 😁 bedziemy jak kaszaloty do stycznia 😁 😁

Buziole kochane i uwazajcie na siebie i brzucholki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jacie 40 stron 😮 ale przeczytałam 😉
Asiu wszystkiego najlepszego!!
Lagoona powodzenia jutro i się nie stresuj...ja pare dni przed też trochę robiłam pod siebie, ale w tym dniu jakiś luzik mi się włączył i wszyscy mówili że byłam taka uśmiechnięta i wyluzowana, za to mójjjj mina poborcy podatkowego hehe (ze stresu oczywiście heh)
u mnie też troszkę śniegu, ale zimno i ponuro jak diabli....czekam na coś więcej 😉
też już nie mogę doczekać się usg, mam w środę - taka jestem ciekawa jak wygląda i ile waży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hEJ MAMUSIE.
Blue....no to trzymam dziś kciuki zeby cie stres nie zjadł, na bank bedzie super. Juz gratuluje ci męża 🙂
Asiu super ze z malutką wszystko oki 🙂 Widziałaś juz długie włoski???? super 🙂

U nas on rana prószy śnieg, jest bialusio, ślicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
u mnie troszkę śniegu popruszyło ale nie za dużo
Blue
Młodej Parze, Boże stwórz życie z najpiękniejszych róż! Dużo szczęścia, własnej chatki i tytułu mamy, tatki Byście mieli tyle dziatek, ile razem macie latek. Małe grube i pyskate niech pilnują swego tatę, by nie zamknął ich na kłódkę, sam nie poszedł zaś na wódkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak nalepiej im u nas w brzuszku. ale przenosic bym nie chciała bo już sie nie moge doczekać maluszka 🙂 Ciekawa jestem mojej Mai jak zareaguje na braciszka. Chodzi cały czas i mówi o nim, ale dopiero jak zobaczy na żywo to pewnie zrozumie o co tak naprawde chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas drugi dzień strasznie zimno. Wrr okropna zima nadchodzi 😠 Dobrze, że mężuś w domu to jest do kogo się przytulić 🙂

Lagoona Z okazji ślubu zechciejcie przyjąć życzenia wszystkiego Naj, i...
pamiętajcie z tą wiernością to nie był żart 😉
Najlepszego!
[URL=http://img51.imageshack.us/i/slubne.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4884/slubne.jpg[/IMG][/URL]



joannawisn napisał(a):
Jestem 🙂moja kluseczka waży 1810g 🙂jest cudowna tylko wierci sie i nie mogł jej zmierzyć 😞mam jeść a ona ma rosnąć...jest śliczna, ma dlugie wloski 🤪 KOCHAM 🙂
Ale fajnie, że wszystko ok 🙂 Prawie 2 kg Szczęścia 🙂


milkaslask napisał(a):
Hej kobitki. Wybaczcie ale nie chce mi się nadrabiać 60 stron, więc nie będę na bieżąco. Dawno do was nie zaglądałam, ale właśnie wyszłam ze szpitala. Generalnie teraz nie pozostało mi nic innego niż leżeć, brać leki i łązić tylko do kibla przynajmniej do 36 tygodnia ciąży. O sexie też nie ma mowy póki nie skończę 38 tc także celibat do 7 stycznia 😞 Ale najważniejsze żeby mała była cała, zaczęłam mieć skurcze i silne bóle i mnie na oddział dali, normalnie już myślałam, że w niedzielę urodzę 🤢 Ale dośc o mnie jakieś nowości u was? Czy dalej bez z zmian? Aaa moja kruszynka waży koło 1,800 kg i jest główką w dół 🙂
Fajnie, że na strachu się skończyło i wróciłaś do domku jeszcze 2 w 1 😉 Wyleguj się, wypoczywaj!!!



Dona napisał(a):

dziewczyny czy wasz apetyt nadal jest duzy? bo ja zauwazylam, ze ostatnio mniej jem, nie mam jakos ochoty 🤨
Ja też jakoś mniej potrzebuję teraz niż wcześniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...